Kendi hüzünlerinden uzaklarda dur artık!

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve Yaxsxama Dair tarafından 30 Nisan 2008 başlatılmıştır.

  30 Nisan 2008
  Konu Sahibi : Yaxsxama Dair
 1. Yaxsxama Dair

  Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

  Katılım:
  9 Eylül 2007
  Mesajlar:
  621
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  KENDİ HÜZÜNLERİNDEN UZAKLARDA DUR ARTIK!!!​

  Yak acıyan yaralarını.İçinde sadece acılar biriktirmedin,nice sevinçlerin adresisin sen!.Vurma bileklerine kelepçeleri,büyük günahlarla yoldaşlık etsen bile.Gözlerinin altındaki esmerliği unut.İleriye bak ve kimsenin gözleriyle yapma bunu.Bakışlarını bırakma birinde.İçindeki yangınları kendin söndürebilirsin ancak! Başkaları senin cehennemindir! Ne kadar çok başka biriktirirsen sana yakışmayan,o kadar çok yanacaktır ruhun.
  Dün geçti,bugünü yaşa,yarını ise bekleme bile! Kendi karanlıklarında dans ederken kendinle,belkide mutluluğun ayağına basmış olabilirsin,aklından çıkarma bunu.Bir pınardan su iç,bir ağacın gölgesinde dinle kendini.Nasıl yaşarsan yaşa,sonunda kendi hayatını yaşamış olacaksın.Onun için vazgeç gizli iç çekmelerden,bir adım at kendin için,gerisi gelecektir.Her yaranın en iyi ilacı sevmek ve sevilmektir.Gönülden inan buna! ve korkma sakın sarılmalardan.Yaptıklarından pişmanlığı bırak bir yana,asıl yapmak isteyipte yapamadıklarının hesabını sor kendine! Bir daha ellerin titremesin insanların sana yaptıklarını anlatırken! o ellerin senin en büyük hazinelerinden biridir.
  Korkma serseri gecelerden! Kimsen olmasada bil kendini sarmayı ve gülümse uykularını bölüp duran özlemlerine....Bırak gözyaşlarının derinliklerindeki intihar denemelerini.Diplerde saklanmayı bırak! İki ayak hareketi yeter seni hayatın yeryüzüne çıkarmaya! Kendi hüzünlerinden uzaklarda dur artık!!!...........
  (Alıntı)
   
 2. 30 Ekim 2008
  Konu Sahibi : Yaxsxama Dair
 3. xsxxixmarxixkkxixz

  xsxxixmarxixkkxixz Aktif Üye Üye

  Katılım:
  14 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  93
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  süper bir yazı çok teşekkürler
   
 4. 26 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Yaxsxama Dair
 5. cakil_822

  cakil_822 Canım Kardeşim Simge Üye

  Katılım:
  17 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  10.568
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  196
  Çok güzel bir yazıymış canım gerçekten.Paylaştığın için çok teşekkürleropuyorumnanaktan