Kendi Kokunuzu Ve Tadinizi Merak Ettiniz Mi Hic??

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve YAREM tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

30 Mart 2008
    Konu Sahibi : YAREM
  1. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar... ben hep merak etmısımdır.. esım bana hep der ne guzel mıs gıbı kokuyorsun,,, cok tatlısın deyıp opuyor... ben de kendı kokumu ve tadımı cok merak edıyorum acaba nasıl.. yada ınsana sevdıgı mı oyle guzel gelıyor kı... sızde merak edıyormusunuz kendınızı..a.s.

2. 30 Mart 2008
  3. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bi yabancı pogramda kadının birinin vücut kokusunu esans haline getirmişlerdi bunun için kadını bi güzel kokusuz bi kremle bulayıp sarıp sarmaladılar baya beklettiler ve sonra o kremi cildinden kazıyıp uygun çözücüyle çözdüler bi kaç işlemle vucut kokusu hazırdı:) bize kokmuo kendi kokumuz çünkü burnumuz alışık o kokuya ama yakın olanlara kokuyo bi de bu sevdiğin bi insansa zaten o koku onun başını döndürüo:)

4. 30 Mart 2008
  5. kokunu bilemem ama tadini kendini kesip bi parca yiyerek anlayabilirsin dermisim :))))

6. 2 Nisan 2008
  7. xuxfxuxrxuxkten_teyyare

xuxfxuxrxuxkten_teyyare ♥ I'm With You ♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben öyle bir film izlemiştim.İsmi 'parfüm ''dü filmin.Çok etkilenmiştim aynı senin dediğin gibi kadınları hayvansal yağa sarıp kokularını alıyordu..13,kadının kokusunu alıp hepsini kaştırdıktan sonra melek kokusunu elde etmiş oluyordu sözdee...

bende o filmden sonra acaba nasıl kokuyorum diye çok merak etmiştim..
    annem bazen süt bazen çiçek gibi koktuğum söyler

8. 2 Nisan 2008
  9. SAYKAL

SAYKAL kırık kalp Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    harkesin kendine bir has kokusu var
    bende hep merak attiğimden eşime sorarım oda çok hoş koktuğumu söyler
    yada insana sevdiği güzel kokar diye düşünüyorum eşimin de kokusu güzel gelir
    ama annemin kokusu bir başka bazen bizde bir eşyası kalır onu koklarım

10. 2 Nisan 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    kocam da benim kokumu çok beğenir
    nasıl olduğunu merak da etmiyorum..
    aslında özel bir şey yapmıyorum parfüm de çok sıkmıyorum ama sık sık banyo yaptığım için duş jelinin kokusu da oluyor bu beğendiği kokunun içinde..

12. 2 Nisan 2008
  13. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benım bahsettıgım aslında her ınsanın kendıne has kendıne ozel olan kokusuydu... hıc kımse aynı kokmaz bence... yanı parfum dus jelı falan degıl soylemek ıstedıgım... ıkı ınsan da aynı parfumu kullansa aynı kokmazlar bence... bebegım ayrı tatlı kokuyor esımde oyle guzel kokuyor kı bence.... ellerının ıcını bıle koklayıp opuyorum ben kocamın... kızımın bebek kokusu degıstı artık onunda kendı kokusu geldı... onu opunce esımı opunce annemı babamı opunce ayrı ayrı tatlar alıyorum ben... ve bunu cozmeyı cok ısterdım..

14. 2 Nisan 2008
  15. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    hiç düşünmedim hiçte merak etmedim...ama eşim herzaman der misler gibi kokuyorsun diye...eşimede nasıl misler gibi diye sormak gelmedi içimden 14 yıldır...her insanın kendine has vücut kokusu vardır ve bı kesinlikle temizlikle alakalı diyorum ben...

16. 2 Nisan 2008
  17. CakmaKleopatra

CakmaKleopatra asabiyim kompleksliyim!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haha bu aaralar ter kokuyorum :roflol:
    şakaaaa ama hiç merak etmedim

18. 2 Nisan 2008
  19. nar_03

nar_03 Guest

nişanlımda bana diyor güzel kokuyorsun diye ben farkedemiyorum ama oda bana güzel kokuyor ten kokusu hiçbirşeye benzemez a.s.