Kendi nikah şekerimi yapsam bana fikirlerinizle yardımcı olur musunuz???

Konusu 'Nikah Şekeri' forumundadır ve Nurd tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Nurd
  1. Nurd

Nurd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalarrrr...

Burada gördüğüm nikah reçeli çok hoşuma gitti..Bunu yapmak istiyorum ama bikaç fikre ihtiyacım olacak.Mesela kurdelaya isim ve tarihi nerede yazdırabilirim? Veya minik kavanozlara isim yazdırabilir miyim? Bu konudaki tüm fikirlerinizi benimle paylaşın nikah reçelimi berabar tasarlamış olalım.olumunekankayizsmile Hadi ortaya güzel bişey çıkaralım . Mutlu günümde mutluluğumun artmasına yardım edin :teselli:

2. 28 Şubat 2010
  3. Nurd

Nurd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardıma ihtiyacım var ama:KK43:((

4. 2 Mart 2010
  5. Nurd

Nurd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ve kendi kendime yardım ediyorum ..bugün en küçüklerinden kavanoz buldum bile:) tanesi 40 kurş

6. 2 Mart 2010
  7. kabakulak

kabakulak Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    belki kavanozların üzerine hoş bir yazı ve resim şeffaf etiketle yapıştırılabilir böylece direk camın üstünde gibi olur yazılar ve resim
    şeffaf etiketleri de sanırım matbaalarda yada copy center'larda halledebilirsin fiyatlarını bilemem ama ne kadar olur

nikah reçelini ilk defa duyuyorum nerde gördün acaba çok merak ettim nasıl bişey olduğunu :)

8. 4 Mart 2010
  9. Nurd

Nurd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabi kk d gördümkaydirigubbakcemile5 evet kardeşimde aynı şeyi söyedi camın üzerina şeffa yapışkan hoş olabilir..reçel anneler diye bi yerde varmış ama biraz daha estatik olabilir diye düşünüyorum..fikir olarak bana farklı geldi..

10. 10 Mart 2010
  11. XIXrem&XOXzge

XIXrem&XOXzge :) Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Küçük süslü kağıtlara yazıp kurdale ile tutturabilirsiniz kenarlarına. Hatta ikinizin resmini vesikalık bastırıp kurdale ile iliştirebilirsinz.

12. 23 Mart 2010
  13. altinapa

altinapa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende nikah şekerimi kendim yapmayı düşünüyorum ve bu malzemeleri nereden bulabileceği sormak için konu açıcaktım bu arada konunu gördüm ve fikir vereyim dedim.

Aynı nikah şekerlerindeki gibi süsleme yaparak tülün içine lavanta koyarak ve kağıda isimlerinizi yazdırarak silikonla kavanozun üstüne yapıştırabilirsin bence

14. 23 Mart 2010
  15. biranne54

biranne54 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    biz de kızımın nikah şekerini kendimiz yapmıştık.malzemeleri eminönü 'nden almıştık.şekilli hazır tüller var çin işi,içine lavanta koyduk,küçük kuyumcu iğnelerine nazar boncuğu taktık,isimleri de bilgisayardan çıkardılar.eminönüne gidersen daha çok fikir edinirsin.

16. 20 Nisan 2010
  17. semizotum

semizotum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kavanoz ya da küçük renkli kovalar varya onlardan arıyorum izmirde.h.sonu bakcm kemeraltına ama bilmiyorum nerede bulurum, fiyatı uygun bşyler olmalı, biz sayıca da fazlayız.b,len var mı izmir de nerede bulurum..mumlarıda çok seviyorum ,bulursam mum da olur:))

18. 15 Mayıs 2010
  19. gullden81

gullden81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    $202-4.jpg bak bu guzel yeşil kısmını keçe ile sarabilirsin :KK66: basit aslında yapımı ben bunu çok beğeniyorum...cokacimcoook alkisalkisalkis