kendi saçıma nasıl cila atabilirim?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve shekr tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

19 Şubat 2010
    Konu Sahibi : shekr
  1. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    mrb kızlar..saçlarımı 1 hafta önce tekrar dip röfle yaptırarak mahfettim..küllü hafif yeşilimsi bi renk oldu..evde kendim cila atabilirmiyim?nasıl yapabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz? aslında artık röflenin üstüne boya yapıp kendimmi boyasam diye düşünüyorum ama saçlarım kopuyo resmen daha kötü yaparmı sizce boya yoksa biraz kalınlaştırırmı?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2. 19 Şubat 2010
  3. Aydinaydin

Aydinaydin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    Biraz bekleyemez misin, hemen bi daha işlem görmese saçların toparlansa önce. 3 hafta yada bir ay sonra boyasan. çünkü bneim bildiğim cila yaparken de açıcı oluyor onun içinde, tekrar daha çok yıpranır saçın. ben yaptım da, şimdi uçları lastik gibi oldu:KK43:

4. 19 Şubat 2010
  5. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın canım biraz beklesem iyi olucak sanırım..sanada geçmiş olsun bu arada saçına bi bakım falan uyguluyomusun canım

6. 19 Şubat 2010
  7. Aydinaydin

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    elidor saç maskesi almıştım, sonra onun içine b12 iğnelerim vardı vurdurmaktan korktuğum :KK46: onu kırıdm, bi de e vitamini kapsülleirnden kattım, banyoda sürüp bekletiyorum işte. o kadar. mavi su kullanıyorum mutlaka, bi de ısı falan uzak duruyorum başka da bişey yapmıyorum. ama bunun çaresi kestirmek tabi o lastikleri boshayallersmile

8. 19 Şubat 2010
  9. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım kestirmek şart haklısın hatta ben geçen hafta yaklaşık 1 karış kestirdim belime gelen saçlarımı mafoldumben ama hala saçlarımda lastik gibi kısımlar mevcut.. ama benden sana tavsiye kuaförde şok bakımlardan yaptırman kerastase ya da loreal falan bende tekrar başlıycam

10. 19 Şubat 2010
  11. Aydinaydin

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    zaten kestirmiştim nerdeyse belime geliyolardı, şimdi kürek kemiklerimde falan. kıyamıyorum, kısalmasına alışkın değilim hep uzun kullandım çok da seviyorum. hemen uzasınlar lütfen Allahım

12. 19 Şubat 2010
  13. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben şu sinemakiyle yapılan bakımın saçı uzattığını duymuştum onu deniycem bakalım

14. 19 Şubat 2010
  15. pnar1

pnar1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 3 aya yakındır yapıyorum uzamadı sadece yumuşacık yapıyor millet ne sürüosun ne kdr yumuşak diyor saçım röfleliboshayallersmile

16. 19 Şubat 2010
  17. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    demek uzamadı kafamçokkarıştı neyse bizde yumuşaması için yaparım napalım :smiley-cool:

18. 19 Şubat 2010
  19. Aydinaydin

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    yumuşaması için mavi su yada iyi bi krem kullanın daha iyi, kim uğraşıcak sinamekiyle