Kendi sokak trendimiz.. Pazar Şıklığı

Konusu 'Trendler - Sokak Modası' forumundadır ve UzmaN tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : UzmaN
  1. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar bu başlık altında,kendi sokak terndimizi yani ''Pazar Şıklığımızı'' yansıtan kıyafetlerimizi sergileyelim..

Günümüzde artık herkes bütçesi kadar alışveriş yapıyor,para limitini aşmamaya özen gösteriyor..Bunun için bizlerin yolu, sokak pazarlarından,daha doğrusu günümüz adıyla ''Sosyete Pazarlarında'' kesişiyor..

Önemli olan az parayla şıklığı yakalamak,bütçemizi sarsmayan miktarlarla giyinebilmek,üstüne üstlük bir de ''şık'' olabilmek..

Buyurun bu başlık pazar şıklığı ve ordan aldğımız ürünler içindir..

Aldığınız kıyafet yada aksesuarları(çanta,cüzdan,takı vs vs) fotolu paylaşım yapabilirsiniz..Alışveriş yaptığınız semt Sosyete Pazarları tarif edebilir,tavsiye ve önerilerinizi sunabilirsiniz..

Kendi sokak trendimizi tüm şıklığı ile yansıtalım..a.s

Son düzenleme: 12 Mart 2009
  2. 12 Mart 2009
  3. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    ooo süper olmuş bu başlık :lepi:
    ilk ben başliyim madem ,aldığım birçok şeyi penpe dolapta arkadaşlara gösteriyorum ..birçoğununda olumlu yorumları çok hoşuma gidiyor..
    bu şekilde giriş yaptım çünkü tarzımın insanalr tarafından beğenildiğini düşünüyorum..herşeyden önce ben giydiğimi kendime yakıştırıyorum , modaymış olmalıymış bilmem ne takmam hiç..boyuma fziğime yakışan ne ise bulup buluşturuyorum bişekilde..çok para verdiğmi kıyafetlerimde var çok ucuza mal ettiklerimde..
    istanbulda yaşayan arkadaşlar y.köy sosyete pazarını bilir muhakkak.alışveriş merkezi gibi bir pazardır orası..aradığınız herşeyi bulursunuz , adamlar artık kredi kartıyla taksik yapmaya filan başladı :)
    o pazardan çok alışveriş yapmışımdır mesela ve aldıkalrımın kalitesinden de memnun kaldım hep..falso veren olmadı diyebilirim..
    yine istte istiklal caddesinde pasajalr vardır farklı ürünleri ucuza bulabileceğiniz..
    mesela terkos pasajı ünlüdür çok ama oranın artık bir özelliği kalmadı pasajalrın çoğalması , tekstilin ucuzlaması , outletler vs balta vurdu biraz..
    bugün mesela üstümdekilerin fiyatlarını ve nerden aldığımı söyliyim size..
    siyah mini etek - istiklal caddesi - 5 tl
    siyah uzun kollu dantel-şeffaf badi - misspoem - 10 tl
    krem uzun dökümlü çizme - Deichmann - 30 tl
    krem çanta - gg - 20 tl
    saat - gg - 40
    mont - mango - 190 tl
    herbiri birbiriyle alakasız yerlerden alınma ama üstümde çok güzel duruyo sositososito

4. 12 Mart 2009
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    süper başlık olmuş uzmanım :lepi:

kombinasyonlarımı fotolarla destekleyip sosyetikliğimi konusturucam ilk fırsatta delikafadulden

ülen funda resim bekliyoz cek koy cabık :mymeka:

6. 12 Mart 2009
  7. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    offf bir pazarım var zaten ne gyicemi şaşırıyorum malum manıta olunca derterde artıyor alam yaaaa:jeyyar:koycam ne giydimi pazar günü:jeyyar:

8. 12 Mart 2009
  9. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    vav süpper olmuş yahu...
    teşekkürler uzman....

10. 12 Mart 2009
  11. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende bugun oxxo dan aldığım bol paça pantolonum50yt.flodan aldığım çantam 50yt.kazak mngo 25 ytl,mont mngo 50 ytl,aykkabım puma 150ytl şık değildim ama bnm güzeliğim olayı aydınlattı.hastanedede alt üst beyaz takım medıkal forma fiyatını bilmiom hastaneden verdilerhihoyyythihoyyyt:roflol:

12. 12 Mart 2009
  13. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    bende burayı sevdim her hafta pazara giderim malum ev için...ucuz bişey görürsem asla kaçırmam...hatta geçen hata bu elbiseyi aldım 15 liraya tesadüfen bugün yanımda boyunu kısaltmak için getirmiştim....
    [​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 12 Mart 2009
  14. 12 Mart 2009
  15. xmeltemx

xmeltemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet yaaa iyi olmuş bu başlık bende ilçede oturuyorummm pazarı o kadar gelişmiş diil alışveriş yerleride yokkk benimde modam medikalden aldığım beyaz formalar ama sıkıldım artıkkk ucuz vee yakışanı bulmak istiyorummm hafta sonları boşum yaa bari şık olayım ozamanlar diyorum . ama nedense ben beğenemiyorum hani alırsınız bişey çok hoşunuza gider eve gelince yakışma veya beğenmediğiniz bişey size ayrı bir hava katar ve yakışır . yani kızlar kendime yakışanı bilemiyorumm yanımda biri olmadanda alışveriş yapamıyorummm...

16. 12 Mart 2009
  17. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Ulan şu sosyete pazarını niye hafta sonuna almazlar bilmem. Ankarada bildiğim kadarıyla bir Sıhhıye'de var o da perşembe günleri. Yazın bazen takılırım akşam 7 den sonra yeminle iğne atsanız yere düşmez. Sıkar beni öyle kalabalık yerler. Ne aldığını biliyorsun ne de baktığını. Mübarek sanki bedava veriyorlar, kadınlar nasıl hücum ediyor yavbenneyaptımki Kundaktaki bebesini alıp gelen gördüm yeminle, hemde o mahşer gibi kalabalığın içinde:1shok:., Pazar iyi güzel hoş da şöyle sakin sakin bakabilsek güzel olurdu bea:nazar:

18. 12 Mart 2009
  19. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de Ankara Sıhhıye Sosyete Pazarından aldığım bir kaç parçayı ekleyim..

Malum tek maaş ve küçük pahalı bir ilçede yaşamak zor..Ben de tatillerde memlekete gittiğimde falan alışveriş yapıyorum..Adres ''Sosyete Pazarları'' Ben seviyorum pazarda dolaşmasını,ucuza hoş şeyler almasını.

[​IMG] 5 TL

[​IMG] 10 TL

[​IMG] 7 TL (Ayancık Panayırı)

[​IMG] 10 TL (Ankara Sıhhıye Pazarı)

[​IMG] 5 TL (Ankara Sıhhıye Pazarı)

Son düzenleme: 14 Mart 2009