Kendim ettim, kendim buldum diyenler...

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve aylin86 tarafından 14 Eylül 2008 başlatılmıştır.

14 Eylül 2008
    Konu Sahibi : aylin86
  1. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sadece kendim ettim diyenler gelsin............kafamçokkarıştı

evet benim gibi saçlarını oryalle yakanlar yapma etme diyenleri dinlemeyenler ve sağlıklı güzelim saçlarını mahvedenler hadi gelin burda toplanalım..:teselli:

2 ay bile olmadı siyah parlak uzun sağlıklı saçlarımı karamel rengi uğruna gittim açtırdım.Çok üzgünüm çoooksonuçmu açıldı açılmasına ama ben o güzelim saçlarımdan oldum yandı koptu kesildi :a015:yani kendim ettim kendim buldum :1no2:şimdi 1 ay bile olmadı saçlarımı kestireli uzuyolar çok şükür kullandığım yağların şampuanların çok faydasını gördüm ama kısa saça alışkın olmadığım için biran önce uzamasını istiyorum.kaydirigubbakcemile
    hepimiz en kısa zamanda sağlıklı uzun saçlara kavuşuruz inşallah...:1hug:

2. 14 Eylül 2008
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

aynen ya bende kesitirdim bi yılda sarı kızıl siyah yaparsam olcağı buydu oldu:KK43:

4. 14 Eylül 2008
  5. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    elbette uzuyacak kökü bizde ama alışkın olmadığım için uzun saçlarımı özlüyorum:KK43:

6. 14 Eylül 2008
  7. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende geçen sene dalgalı koyu kumral saçımı açık kumral olsun dıye palette yogun açıcıyla açmıştım. ilk seferınde bışey anlamadım ama 1 ayın sonunda saçımdakı dalgalar mısır puskulu bır hal almıştı 3 numara kestirdim şimdi yenı yenı toplayabılıyorum.

8. 14 Eylül 2008
  9. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde saçlarım ilk kestirdiğimde toplanmıyordu bile ama şimdi 1 ay bile olmadı arkadan ufak bir kuyruk oluyor bu bile beni mutlu ediyor kullandığım yapların çok faydası oldu uzaması konusunda..

10. 15 Eylül 2008
  11. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bende kızıldan sarıya donmek ıcın saclarımdan oldum hem kesıldı hemde supurge telı gıbı oldu saclarım

12. 15 Eylül 2008
  13. biopelin

biopelin Hayat akan bir sudur.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bende karamel sevdasına düşüp saçını bozanlardanım..bi de üstüne saç düzleştiricisi aldım mı...yani saçımı mahvetmek için her şeyi yaptım..
    Ama kestirmeye cesaret edemiyorum..mirmirmirmir

14. 15 Eylül 2008
  15. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende saclarımı kestirdim.. daha önce acıldı boyandı mahvoldu... aptalmıyım nedir.. illa denicem.. al işde dene dene olan oldu.. popoma degecek kadar uzun saclarım vardı... simdi kala kala omzumda kaldı.. allahtan uzuyo cabucak.. bahara baya uzamıs olmasını bekliyorum...

16. 15 Eylül 2008
  17. alex

alex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    altı ay içinde 3 kez palette açıcı yapıp her rengi deneyen biri olarak şimdi kısacık saçlarım kaldı.
    benimkiler kopmadı ama yandı bitti kül oldu :KK43:(((
    şimdi bitkisel şampuan ,bakım,amonyaksız boya derken kendine geliyor yavaş yavaş.
    ama toplamak bir hayal şu anda benim için :çok üzgünüm:

18. 15 Eylül 2008
  19. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya aylin niye actın böyle bi baslık ya.. bak içimi dökesim geldi.. off yaaa... sacım okadar gür ve uzunduki.. ve gören herkes hayran.. otobüste yaslı kadınlar sacımı oksar.. kücükler abla sacın ne güzel diye peşimden kosardı ( abartmıyorum) ama ben ne yaptım bi sevda ugruna anne manne dinlemedim.. ( annemin dedigi olur normalde) gittim actırdım boyattım actırdım boyattım.. off ya.. dönüp arkama bakıyorumda ne yaptım ben allahım diyorum.. cok pişmanım ya...şu hayatta hani bi cok hata yaparız ya ben de sac konusunda an buyuk hatayı actırıp boyatark yaptım.. =(