Kendim kaşındım galiba!!!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Melekxx tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Melekxx
  1. Melekxx

Melekxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Yıl başında sorunlu bir ilişkiden çıktım. İlişki bittikten sonra öğrendim ki o insan beni sevmemiş sadece ailesi ve mantığı beni kabul ediyormuş. Dahası en yakınım diye bildiğim arkadaşım benim adıma arada laflar taşımış. Güya benim yararıma olsun diye. Arkamdan o kadar çok laf dolanmış ki ben hepsini bittikten sonra öğrendim. Ben iki kişiye karşı bir taktik savaşının içindeymişim ama haberim olmamış anlayacağınız.
    Zaten benim takıldığım bu değil. O kişiden sonra biri ile tanıştım. O kadar sorunlu bir dönemden çıktım ki. Sırf bu uğurda 10 senelik arkadaşımı sildim. Tanıştığım insan ilgisi ve şefkati ile o kadar sardı sarmaladı ki beni. her şeyi çabuk sindirebildim. Zaten o insanı benim için özel yapan sarıldığı zaman tüm şefkati ile sarılmasıydı. Hayatıma o kadar bir sorunlu dönemde girdi ki o benim için Hızır gibiydi. Belki o kadar yıpranmış olmasam ona kendimi bu kadar kaptırmazdım. Bir de o dönemde sarılıp sarmalanmaya ve korunmaya çok ihtiyacım vardı. Sevdiğini sandığım insanın yalan söylediğini, en yakın arkadaşım bildiğim insanın arkamdan çevirdiği dolapları öğrenince. Her neyse işte. Sonra bir tartışma yaşadık. Zaten bu dediğim insan saygıya çok önem veriyor. Bu tartışma yüzünden benden ayrıldı. O kadar sarsıldım ki… Sonra birkaç defa onla konuşmayı denedim. Kendimi ifade etmeye çalıştım. O buna kayıtsız kalmadı. O da beni özlediğini, beni gerçekten sevdiğini ama kafasının karışık olduğunu söyledi. Sonra bi şekilde en iyisinin ikimiz içinde görüşmemek olduğuna karar verdik. Ama ayrıldığımız dönemde rüyalarımda kendimi ağlarken her gördüğümde o sessizce geliyor sarılıyor ve ben ağlamayı bırakıyordum. Birkaç defa gördüm bunu.

Onunla görüşmeyeli, sesini duymayalı 4 ay oldu. Ama ben hep bu sürede aklım onda kaldı. Benim halimi bilen bir abla var geçenlerde o kişiyi rüyasında görmüş. “sana ulaşmayı deniyordu” dedi. Ve aynı zamanlarda bende sık sık onu görüyordum rüyalarımda. Geçenlerde bize istemeye geleceklermiş diye gördüm. Bir diğerinde babası ile oturmaya geldiklerini gördüm. Dün gece bunlarında etkisinde kalarak onu aradım. Çok kısa ve soğuk konuştuk ama bu bile beni sarsmaya yetti.

Dedim ya kendim kaşındım. Yokluğuna alışıyorken kendim kaşıdım yaramı. O sadece bunca zaman sonra bana hayırdır dedi. bense kilitlendim ve sesini duymak istedim dedim sadece. Ve hiçbişey söyleyemedim ona.

2. 16 Ekim 2009
  3. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    aslında ilk ilişkinden çıktığında tutunacak dal olarak onu görmeseydin kendine sarılsaydın belkide onu
    bulduğunda kaybetmezdiniz birbirinizi yaralarını başkalarıyla saramazsın bu çok büyük bir haksızlık olur
    bence kendini kalbini ve mantığını toparlayıncaya dek ilişkilerden uzak tut kendini unutma senin senden
    ve sağlığından başka hiçbirşeye ihtiyacın yok hem kapan kapılara bu kadar uzun süre bakma... :1hug:

4. 16 Ekim 2009
  5. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    belkide bi ilişkiden çıktığında karşına çıkan ilk kişi ve sana detek olduğu için bu kadar vazgeçilmez olmuş....

bence artık düşünme ....

6. 16 Ekim 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    işte bu bile onu bitirmeye yeter..
    seni özlese mutlaka bu fırsatı değerlendirir geri dönerdi.ama özlememiş,istememiş.sevmemiş.
    bu kabul etsen iyi olacak arkadaşım artık..
    salla gitsin.

8. 16 Ekim 2009
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :gitme:

10. 16 Ekim 2009
  11. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    rüyayla amel olmaz arkadaşım. bilinç altına ne yerleşirse onu görüyorsun rüyanda. bir avuç tuz ye yat o zaman rüyanda dereler ırmaklar denizler görürsün. çivi çiviyi sökmez. sonunda üzülen yine sen olursun

12. 16 Ekim 2009
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bazen onların adımalrını göremiyoruz görsekte ianadımızdan ona fırsat vermiyoruz. benimde ilk erkek arkadaşım beni çok üzmüştü ama sonra defalarca bana yaklaşmaya çalıştı ama üzüldüğüm günler aklaıma geldi ve karşılık vermemeye çalıştım hep. ama bunun için üzülmüyorum şu anda iyiki karşılık vermemişim diyorum. şimdi onunla evli olabilirdim ve aklımda hep üzüldüğüm günler ve huzursuzluk olacaktı. şimdi eşimle çok mutluyum. Herşeyde bir hayır vardır bırak unut onu ileriye bak hep güzel günler seni bekliyor seni seven seninde sevecğin kişi seni bekliyor sabret canım. bir ilişkiyi bitirince asla geri dönmeyin çok sevseniz dahi.

14. 16 Ekim 2009
  15. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    belli li sevmiyor
    madem seviyo sende üsteleme bence
    ne kadar sevsende hazmedip unutmaya çalış
    üstüne gidip yarayı deşmek seni daha çok üzer
    o yüzden bırak akışına
    acısınıda yaşa ama gururundan ödün verme arama bundan sonra
    onsuzda yapabileceğini anlasın
    sağlıcakla kall...

16. 17 Ekim 2009
  17. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sesini duymak istedim demişsin oda seni özlemişse görüşmek istiyosa arar aramassa sende arama we hayatına dewam etmeye bak onsuzda olur sen neler atlatmışsın buda geçer de we rabbimden hayırlı bir insan çıkması için dua et canım hakkında hayırlısı neyse o olsun Allah yar we yardımcın olsun

18. 17 Ekim 2009
  19. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ayrılık kısmına kadar aynı şeyleri ben de yaşadım.. ben de nişanlımdan ayrıldıktan sonra biriyle hayata yeniden başladım.. o resmen yaşayan bi ölüyü diriltti. ama benim ayağa kalkıp kendimi toparlamam içim birinin bana şefkatli kollarıyla sarması mı şarttı illa ? yaşadiğim hayalkırıklığını illa başka bir aşk mı geçirecekti.. asla..!!! bizim mutlu olabilmemiz için tek ihtiyaç duyduğumuz şey kendimiziz.. anca biz ayağa kaldırabiliriz kendimizi... ama ben kolay yolu seçtim ve hemen başka bir aşka sığındım... ben de eski nişanlım içim onu çok üzdüm kırdım istemeden.. çünkü sinirlerim çok yipranmışti.. onun da en önem verdiği şey saygıydı.. bi keresinde kriz geçirip tlf firlattım ona... nedeni de sinirlerimin bozuk olması... bunu bugüne kadar anam babam yapmadı bana.. yerinde başkası olsaydı çok kötü şeyler olurdu burcu dedi.. ama ilişkimizi bitirmedi.. büyük bi sabırla kendimi toplamamı bekledi.. ha topladım mı kendimi.. Tabiki de.. ama bu sadece kendi emeğimle oldu.. diyeceğim şu ki, unut gitsin arkadasım... saygısızlığa tahammülüm yok diye bitirivermiş, 4 ay boyunca düşünmeye rüyalarında görmeye değecek bir adam değil bence... emin ol seni ne olursa olsun silip atamayacak bir sürü insan çıkar karşına