Kendimden utanıyorum, duygularım çok karışık!!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sitemdepresif tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sitemdepresif
  1. Hemen konuya giriyorummm
    Ben bundan önceki sevgilimle anlaşamadığım için ayrılmıştım hatta o beni sevmediğini söylemişti benden ayrılmak istedi ben ona bana geri dönsün diye çok ağladımmm sonra ben istemedim artık ve tamamen bittiğini kendimi inandırdım.Sonra bu peşimden geldi yalvardı bensiz yapamayacağını sinirden söylediğini ona geri dönmem gerektiğini söyledi. Böyle döneklik yaptığı için nefret ettim ondan.ıyiki ayrılmışım dedim sorumsuzun tekiydi.
    Sonra şimdiki sevgilimle ilişkiye başladık onu çok seviyorum o da beni seviyor,ciddi düşünüyoruz.Onu çok öncedende tanıyordum zaten. Yani ona olan sevgimden hiç şüphem yok. Fakat iki gün önce eski sevgilime msj yazdım.Nasılsın aramız bozulmasın diyee.Onu sokakta gördüğümde hiçbişey hissetmiyordum fakat bu aralar kalbim daha hızlı atıyor ve eski günleri özlüyorum.Onunla geçirdiğim günler ve gelecek hayallerimiz bu aralar hep aklımda.Benim yazdığım mesaja karşılık o da bencede küs kalmayalım ama erkek arkadaşına ayıp olur msj yazmak dedi.Bende zaten sürekli msj yazacak değiliz sadece dargın olmamak istedim dedim.Tamam haklısın dedi o da. Az önce yine msj yazmış nasılsın yaz okuluna gidiyormusun diye. Bir sürü dersi kalmış yine sorumsuzluğu artırmış.Benim derler kötüye gitti dedi.Bende batacağın kadar batmışsın artık kendini toparla falan dedim.Dünde otobüste gördüm okuldan gelirken ama o otobüsün arkasındaydı konuşmadık.
    Şimdiki sevgilimi çok seviyorum sensiz yaşayamam falan diyor.Benimle ciddi düşünüyor.Ama diğeriyle de keşke hiç ayrılmasaydık diye düşünmeden de edemiyorum.
    Kendimi sevgilimi aldatıyor gibi hissediyorum ve bu yüreğimi acıtıyor. mafoldumben
    Diyorum şimdiki bırakıp ona dönseydim diye,ama asla istemiyorum bunu çünkü sevgilim olmadan yapamam ben beni sevdiğini biliyorum ve onu seviyorum
    Kafam öyle karışıkki kendimi hep aldatıyo gibi hissediyorum kendimi suçluyorum senağlama
    Napcam ben :gitme:

2. 17 Temmuz 2009
  3. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Ayyy ne kadar karıştırmışsın kafanı yaw anlamadım bile hangisini seviyorsun senCADIARZU
    Bir başkasıyla birlikteyeken neden eski sevgilinle mesajlaşıyorsunki geçmiş bitmiş sen yoluna bak o kendi yoluna..

4. 17 Temmuz 2009
  5. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

gibi hissediyorsun CADIARZU

6. 17 Temmuz 2009
  7. missdance

missdance beden eğitimci Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    bence elindeki ilişkinin degerini bil hem seviyorum diyorsun.düşünmemeye çalış derim ben.sonra elindekindende olabilirsin.hani derler ya dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma diye.ayrıca eski erkek arkadaşın sorumsuzmuş ya yine üzerse seni?

8. 17 Temmuz 2009
  9. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.931
    Ödül Puanları:
    188
    Şeytan dürtüyor seni kötükedihüso . Aldırış etme bence. Seni onu tekrar aramaya iten neden şu an rahatsın seviyor ve seviliyorsun fakat bilinçaltında hala o şahsın seni bıraktığı zamanki anılar var sonra gelmiş vs ama sen bunu kabullenememişsin. Bence o geçmişin hayal kırıklığı seni ona yöneltiyor bir şey çıkmaz o şahıstan sorun etme çok da görüşme daha ileri şekle gider hazır olandan da olursun.

10. 17 Temmuz 2009
  11. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Buraya "sevgilim eski sevgilisiyle mesajlaşmış" diye konu açan birine vereceğim cevap hemen ayrıl olurdu. Çünkü bir aldatma vardır ortada.
    Aynen sizin yaptığınız gibi, madem sevgiliniz var, madem bitmiş bir ilişkiniz var neden uyuyan yılanı uyandırıp mesaj çekiyorsunuz, bırakın mesajı kalbiniz güm güm atıyor ve hala eski sevgilinizi düşünüyorsunuz. Yani sevgilinizi aldatıyorsunuz.
    Bence bir an önce karar verin, gerçi ben hala aklınızın eski sevgilinizde olduğunu düşünüyorum, o zaman yapacağınız tek şey yeni sevgilinizden ayrılmak olmalıdır. Çocuğu aldatmayın bari bırakın o da kendi yoluna gitsin.

12. 17 Temmuz 2009
  13. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hissetmene gerek yok tatlım,zaten aldatıyorsun
    Aldatma sadece fiziksel olmaz.
    Aklında o varken,öteki çocuğun duygularıyla oynuyorsun.
    Kalkıp mesaj yazmakla sen startı vermişsin zaten
    Şimdi önünde uzun bir maraton var
    Ama bu tavırlarınla finishi görürmüsün bilemem.
    Şansın bol olsun.

14. 17 Temmuz 2009
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Senin duygularin karismis, boyle bi sey basima gelmedi ama , insallah dogru olani bulursun ne diyem baska .

16. 17 Temmuz 2009
  17. missdance

missdance beden eğitimci Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    yok yok önüne bak sen iliskini bozma bence.

18. 17 Temmuz 2009
  19. Diana

Diana Elhamdülillah Üye

Beğenildi:
    100
    Ödül Puanları:
    93
    bence de bi karar ver ve yolunda devam et.aynı şeyi erkek arkadaşın yapsaydı ne hissederdin?eminim çok üzülür ve kendini aldatıkmış hissederdin.hem eski sevgilinle küs kalmamak için niye çaba gösteriyorsun*ne gerek var anlamadım.bence aklını başına topla.......