Kendime hobi arıyorum kızlar

Konusu 'Hobilerimiz' forumundadır ve prenses006 tarafından 7 Kasım 2008 başlatılmıştır.

7 Kasım 2008
    Konu Sahibi : prenses006
  1. prenses006

prenses006 Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    83
    Kızlar ben iş haricinde uğraşabileceğim kafamı dağıtacak bi hobi istiyorum, yoksa olur olmaz şeylere sardırıyorum, bilenler bilir eski sevgilimi arama takıntım var,kafamı dağıtmam gerek uğraşırken. aksi gibi hiç yeteneğim de yoktur, ne ahşap boyayabilirim, ne de ince elişi gerektiren şeyler takı tasarımı falan gibi.bunlara yeteneğim yok böle basit beni meşgul etcek bişiler arıyoruma.s.

2. 7 Kasım 2008
  3. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence puzzle yap canım, sonra onları çerçeveletirsin de. harika da zaman geçer...

4. 7 Kasım 2008
  5. MonaPisa

MonaPisa Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen katılıyorum :) Çok büyük keyif alacağına da eminim. Alırsın çayını, açarsın müziğini. Ooooh. İnsanı nasıl dinlendirir, keyifli vakit geçirtir bilemezsin.

6. 7 Kasım 2008
  7. Merdiyet

Merdiyet BoNcUğUm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gerci sen ankaradaymıssın ama .. ordada vardır mutlaka sana onere bılecegım seyy HAT ben suan hat kursuna gıdıyorumm o kadar guzel v ve kafa dagıtan bı ugraskı ben cok memnunum netten bı bak ıstersen .. suan can sıkıntını gedermek ıcın yaparsın ogrendıkten sonrada hedıye amaclı .benım ıcın en guzel hedıye el emegı olması .. el emegı olan hedıyeyı almakta vermekte cok hosuma gıder .a.s.

8. 7 Kasım 2008
  9. FirstLady

FirstLady ÇiLeK Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende senin gibi kendime hobi aradım. sonunda takı yapmayı denedim. ilk zamanlar beceremedim. pc de bazı sitelere girerek yapımlarını araştırdım. yapımların zor olduğunu düşünmeye başlamıştım. sonra bazı sitelerde basit açıklamaları gördüm. bunları kayıt yaptım ve denemeye çabaladım. kimseye sormadan-danışmadan. sonuçta başardım. bu yetenek işi olacağını sanmıyorum. sen yine dene. basit ve kolay modellerle başlamanı öneririm. tüm sıkıntıları alıyor. hatta arkadaşlar için bu çalışmalarımın şemalarını eklemiştim. bir alıcı gözle bak. yapılamayacak bir tarafı yok.

10. 7 Kasım 2008
  11. prenses006

prenses006 Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    83
    çokk güzel fikirler geliyo kızlar, çokk teşekkürler hepinize puzzle ve blog oluşturma fikirleri öncelikli düşüneceklerim arasında. takınında çok yetenek işi olmadığını sölüyo arkadaş. onuda incelemekte fayda var:kahve:

12. 7 Kasım 2008
  13. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pasta yapmak benim hobim. Değişik pastalar yapıp süslüyorum. Sen de deneyebilirsin
    Ya da resim düzenleme programları var photoshop dışında basit olanlar onları kullanarak resimlerini değiştirebilirsin çok zevkli

14. 28 Kasım 2008
  15. Gxuxldemir

Gxuxldemir İnci küpeli kız Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ahşap boyama, fotoğrafçılık,örgü örmek,tenis...bence hepsi çok güzel.

16. 28 Kasım 2008
  17. zerrinn

zerrinn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de ğeçen yıl yapıcak bişeyler aramıstım ve perdeciden parça perdeler almıstım üzerlerini desen çizip uyğun renkli boncuklarla işlemiştim cok ğüzel bir salon takımı yapmıstım ama en ğüzeli musafirleri sorduğunda ben yaptım demekti kolay gelsin insallah bişeyler bulursun

18. 28 Kasım 2008
  19. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence böyle bir şey düşünüyorsan takı yap derim,benim de el becerim yok ama zaman bulsam kesinlikle takı yapardım....