Kendime söz geçiremiyorum ne yapmam gerekiyor.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevgi_kartal tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : sevgi_kartal
  1. sevgi_kartal

sevgi_kartal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar ben 23 yaşında bir gencim çalşıyorum kedi paramı kendim kazanıyorum ailemin maddi durumu iiyi sayılır en azından benim parama ihtiyaçları yok onu söyleyebilirm.sevgilim var şuan askerde askerde çık şükür bi,r sorun yok diyecek durumdayım ama şunu söyliyebilirm ben kıskanç birideğilim arakdaşlarımın çoğu kendi bişey zanneden insan ben söyleyim ben böyleyim şukadar maaş alıyorum şunu yapıyorum diyen insanlar fakat gördüğüm kadarıyla onların benim ailme gibi aileri benim sevgilim gibi sevigilileri benim onurum gibi onurları yok.ben onlardan çok şanslı sayılrım.onlar evli yuvaları var eşleriyle geziyolar egleniyorlar bi sorunları yok hep birlikteler benimse sevgilim askerde ve daha gelmesine 1 yıl var kendimi yaznlız basit biri gibi hissediyorum arkadaşlarımla görüşnce moralimi bozuyorlar.sanki onları kıskanıyor gibyim halbuki allahın bana verdiği şanslar onlarda yok böyle bagırmak istiyorum aklıma geldikce kendime kzıyorum kendime söz geçiremiyorum onların hayatı aklıma geliyor.

2. 29 Mart 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.470
    Ödül Puanları:
    363
    Başkalarının hayatlarını kendi yaşamınızla kıyaslamaya devam ederseniz sonunda sadece size yazık olur..
    Hele ki hayatınızda herşey yolunda ise...
    Erkek arkadaşınız askerden gelecek,işini gücünü ayarlayacak ve siz de eğer nasipse bir yuva açacaksınız..
    Atla deve değil ki bu özendiğiniz..

4. 29 Mart 2010
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148

siz başkalarıyla kendinizi karşılaştırmayın......hayat herkese farklı şeyler sunuyor...
    ama kimsenin onurunu gurunuda karıştırmayın bence.
    herkesin hayatı ancak kendilerini ilgilendirir.....sizinkide sizi....
    daha 23 yaşında olmadık şeyleri dert eder kıskançlık yaprsanız mutlu oldugunuz her an bile mutsuz olursunuz......
    madem kendinizi şanslı hissediyorsunuz şükretip hayat devam edin

daha hayat size kimbilir ne zorluklar yada ne mutluluklar vercek......başkalaırı yerine kendinizle ugraşın ki mutlu olun:lepi:

6. 29 Mart 2010
  7. sevgi_kartal

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım beni sinir eden şu varki onların sinir bozucu konuşmaları kenidlerini birşey zannedip abartmalrı beni tetikleyen oldugu.niçin bu insanlar oldugu gibi değilde abartarak bişeyler ispatlamaya çalışmalrı insanları anlamıyorum.

8. 29 Mart 2010
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.470
    Ödül Puanları:
    363
    Allah Allah...
    Sinir olduğunuz kişilerle neden görüşüyorsunuz ki?:uhm:
    Kendinize uygun arkadaşlarınızla vakit geçirin,gerisini boşverin..

10. 29 Mart 2010
  11. sevgi_kartal

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    mecbur görüşüyoruz çünki ortak arkadaşlarımız var heryerde karşıma çıkıyorlar.

12. 29 Mart 2010
  13. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    heryerde karşınıza çıkan insanlar sizin dostunuz olmak zorunda değil... dostunuz olmayan insanların da ne düşündüğü hiç umrunuzda olmasın...
    hayat böyle geçmez kaldı ki herşey yolundayken bunu sorun ediyorsanız ; oldu ki şu anki mevcut durumlardan birinde bir sorun çıktı o zaman ne yapacaksınız?
    önemli olan sizin için hayatta nelerin önemli olduğu ; başkalarının hayatlarını kendinize klavuz olarak seçmeyin...

14. 29 Mart 2010
  15. sevgi_kartal

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    sonuna kadar haklısın işte beynime söz geçiremiyorum düşündülerinizi aynen bende düşünüyorum ama uygulayamıyorum.

16. 29 Mart 2010
  17. Akcay_85

Akcay_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ''Boş başağın kafası dik durur,içi dolu olan ise eğiktir''

arkadaşım ben de bu tarz insanlarla uğraşıyorum,hatta konum da var dün yazdım. ama şunu biliyorum ki eğer bi insan kendini şöyleyim böyleyim diye övüyorsa anlayın ki o boş insandır. siz madem kendinizi şanslı görüyorsunuz bırakın onlar sizi kıskansın. hem böyle abartarak kendilerini anlatıyorlarsa vardır zaten bi çekememe durumu...

18. 29 Mart 2010
  19. sevgi_kartal

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın canım çok teşekkür ederim cvp ın için içimi aydınlattın haklısın evet işte insanlar bir tuaf..