Kendimi aamyorum, ltfen yardm...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kabuklu fxixstxixk tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kabuklu fxixstxixk
  1. kabuklu fxixstxixk

kabuklu fxixstxixk dünya yalan değil mi...? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim sorunum başlıktanda anlaşılacagı gibi kendimi bi türlü aşamamak....yani insanlarla olan ilişkilerimde özellikle.çok içine kapanık pozisyondayım.özetle:pısırık...ne konuşacagımı nasıl ön plana cıkacagımı kendimi güçlü hissedecegimi ve hissettirecegimi nasıl atılımlarda bulunabilecegimi kısaca nasıl açık bi insan olacagımı bilemiyorum. bilsemde adım atamıyorum....bana fikir verirseniz bu konuda çok sevinirim.haa bi de eşimi kendime nasıl baglayacamı kendime nasıl hayran bırakabilecegimi de söylerseniz mutlu olurum...kendi yaşantınızdanda örnekler verebilirsinz...şöyle yap böyle yap gibi..:nazar::nazar:fisfisfis

2. 30 Ağustos 2009
  3. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynı durum birtakım olumsuz seyler yasadıktan sonra bendede söz konusu olmustu psikolojik yardım alarak hallettmiştim bu durumu cok sükür,esin konusuna gelince daha fazla baglamak kısmını anlamadım zaten esin olmus =) ilgi güler yüz bunlar yeterli sanırım evli arkadaslar yardımcı olabilirler bu konuda

4. 30 Ağustos 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    niye atılım yapamıyorsun

konuştuktan sonra tepki çekmekten,dışlanmaktan mi korkuyorsun:uhm:

6. 30 Ağustos 2009
  7. kabuklu fxixstxixk

kabuklu fxixstxixk dünya yalan değil mi...? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    galiba.....:KK43:

8. 30 Ağustos 2009
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

kendine güvenmiyorsun sanırım

10. 30 Ağustos 2009
  11. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kendi kendine asamıyorsan yardım almalısın mutlaka!!..baska cözümü yok gibime geliyor :nazar:

12. 6 Ekim 2009
  13. ayhsee

ayhsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    galiba kendine güven problemin war tabi ki aşabilirsin bunu.bir konu hakkında birisi birşey söyleyeceğin zaman kabul görememkten mi korkuyosun acaba.piyasada nlp adı altında kitaplar war.Kişisel gelişim kitapları bence bunları okumaya başla çok faydası olacağına inanıyorum:KK66:çok okudum ben çok şey öğrendim bu tür kitaplardan.içerisinde çok güzel şeyler yazıyo.öncelkle kendini değerli hisset her daim. unutma senden bir tane daha yok bu dünyada:))kendine güven her durumda birşey yaparken kimin senin hakkında ne düşüneceğini umursama.unutma; varsa yoksa kendi düşüncen önemki olan:KK66:)

14. 6 Ekim 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Her insan kendini begenir aslinda....öyle olmasaydi cümleten camlardan asaga atlardik herhalde....:hulya:

Tabikide kusursuz degiliz....iyi yönlerimiz oldugu gibi kötü yönlerimizde var....cok güzel buldugmuz taraflarimiz gibi cok cirkin bulduklarimizda var...ve bu cokta normaldir arkadasim...:kahve:

Bence hic degismeye calisma....özün neyse odur....Seni sen yapan esini sana asik eden belkide o mahsum cekingenligin o tatli utangacligindi olamazmi?:nazar:

Insan yapisinin disina cikamaz...ciktigi vakit sadece komik olur bana göre....:hulya:

Her zaman söyle isveli cilveli hatunlara imrenmisimdir....opuyorumnanaktanlakin hic bir zaman öyle bir kadin olmaya calismadim...Neden? Yapamam yüzüme gözüme bulastiririm, komik olurum....o kadin ben olamam cünkü.....benneyaptımki

Kendin ol her zaman.....cünkü sana en güzel bu yakisiyor.yerimseniben

16. 6 Ekim 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Özgüven kişi için önemli bir özelliktir..
    Hisettiğiniz kadar varsınızdır şu hayatta..
    Ve yaşam mücadelesinde en büyük zorlukları kendimizle aşarız
    Kendinize güveniniz..Bizden başka yine sadece biz kalacağız şu dünyada,en büyük ihanet yine kendimize ettiğimiz ihanettir.
    Farkında değiliz ama en büyük acıyı kendi kendimize biz veririz
    Size en büyük tavsiyem kendinizi keşfetmeye çalışmanızdır
    Benliğinize ait o güzellikleri,iyi yönleri bulmanız ve onunla mutlu olmanız
    NLP tekniklerini duydunuz mu hiç?
    Bu konuyu araştırımanızı tavsiye ediyorum
    Psikolojik bir destek veya yaşam koçu ile irtibata geçmeniz eminim ki büyük bir yol kat etmenizi sağlayacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ekim 2009
  18. 6 Ekim 2009
  19. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Bence herşey senin elinde kaydirigubbakcemile5
    Bende önceden çok çekingendim ama kalabalık ortamlara gire gire yendim bu huyumu
    Hatta bi erkekle konuşurken falan yüzüm kızarırdı utangaçlıktan kaydirigubbakcemile3
    Sana tavsiyem kalabalık ortamlara gir sürekli,kendine güven,cesaretli ol ve kendinin olumlu özelliklerini düşün sürekli... unutma hatasız kul olmaz yerimseniben