kendımı anne hıssedemıyorum

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve keri34 tarafından 22 Haziran 2008 başlatılmıştır.

22 Haziran 2008
    Konu Sahibi : keri34
  1. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar sımdı yazdıklarım sıze cok tuhaf gelecek cunku banada oyle gelıyor daha dogrusu sacma gelıyor ama gercek.ben hamıleyken kendımı hıc hamıle gıbı hıssedemedım.sankı kılo almısım yada karnımda gaz varmıs gıbı.dogum yaptım kendımı hıc anne gıbı hıssedemedım.annelıge uyum saglayamadım.evet oglumu sevıyorum ama onu canımın ıcı gıbı hıssedemıyorum.benım benden bır parca gıbı goremıyorum.cok moralım bozuk.esım doktora gıdelım dıyor.acaba bende annelık ıcgudusu yokmu yoksa lohusalık depresyonumu yasıyorum farkında olmadan.sureklı eskı hayatımı ozluyorum.bır cok seyı artık yapamadıgım ıcın cocugu ayak bagı gıbı goruyorum bazen.bazen cok vıcdan azabı cekıyorum kendıne gel o senın oglun dıyorum ama oyle hıssedemıyorum.ne yapmalıyım ya

2. 22 Haziran 2008
  3. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilginç doğrusu.anne omadığım için birşey diyemiycem ama şaşırdım.inşallah zamanla alışırsın.bir uzmana danış istersen

4. 22 Haziran 2008
  5. nehir erva

nehir erva gıcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle acilen bir psikiyatr a gitmeniz gerek lütfen vakit kaybetmeyin bence....

6. 22 Haziran 2008
  7. EU1

EU1 Guest

olabilir kizlar hemen yargilamayalimm
    canim muhtemelen sen lohusalik depresyonundasin gececektir annesi biran once yardim al.........
    kimi anneler bebegi ve hamileligi kabullenemezler
    sende bunlar arasindasin
    allah bagislasin cok tatli oglunn
    onun sana ihtiyaci var annesi
    o minicik yureginin o minicik bedeninin senin kokuna sevgine onu sevmene ihtiyaci var
    dusunsene kim bakar ki ona senin kadar kim tutabilirki annelik yerini
    insallah en kisa zamanda atlatirsinn
    allah anali babali buyutsunn

8. 22 Haziran 2008
  9. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    lohusalık depresyonu diye bişe duymustum bende bazı annelerde anlattıgınız durumlar olabiliyomuş.Arkadasımın kuzeni dogum yapmıstı o dahada beterdi resmen nefret ediyomus bebekten görmek dahi istemiyomus hatta yanındakilerin zoruyla baskısıyla falan emziriyomuş cocugu o derece yani.Ama simdi gayet iyi atlatmıs herseyi resmen tapıyo ogluna.Sizde üzülmeyin bu durumun geçici bence.Ama yinede bi uzmandan yardım almanızda fayda var.

10. 22 Haziran 2008
  11. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Bence hamileliğindede lohusalığındada depresyona girmişsin sen bencede bir psikiyatriye gitmelisin.

12. 22 Haziran 2008
  13. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım daha 40 ınız çıkmadıysa lohusalıktan kaynaklanabilir.ne güzel sağlıklı bi evlat sahibi olmuşsun.tabiki hayatın değişmiştir ama buna kesinlikle değer.o minicik tamamen sana muhtaç senin kanından canından.onu beslemek,yıkamak,kokusunu hissetmek ne kadar güzel olmalı.nice özürlü engelli bebekleri aileleri nasılda bağırlarına basıyorlar anne-baba oldukları için.bunun tadını çıkar.onun büyüdüğü her ana tanık olduğun için onun annesi olduğun için çok şanslısın.o artık senin en yakının.hele birde agucuklara başlasın nasılda içine sokasın gelir.bir süre sonra hala geçmezse bi psikoloğa git canım.bu arada bende bir anne adayıyım.

14. 22 Haziran 2008
  15. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadasının kuzenı yardım alarakmı atlattı bır bılgın varmı.esım dısında kımseyede anlatamıyorum durumumu herkes yanlıs anlar benı yargılar dıye.psıkolojım cok bozuldu.kendı basıma atlatırım dıye dusunuyordum ama.kendımı cok suclu hıssedıyorum dusunduklerım ve hıssettıklerım ıcın ama engel olamıyorum

16. 22 Haziran 2008
  17. nehir erva

nehir erva gıcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben kendi adıma yargılamıyorum seni çünkü aynı şeyleri inanki bende yaşadım ama bende ayriyetten ya çocuğuma zarar verirsem düşüncesi vardı ...hiç vakit kaybetmeden doktora git dememin sebebi bu bir an önce kafandaki yersiz ve hatta gereksiz takıntılardan kurtul ... umarım eşinle birlikte atlatırsınıbu durumu ki zaten psikiyuatra gidersen kesinlikle kurtulamaman gibi bir ihtimal yok...aslında bunu bir çok kadın yaşıyor kendi kendine aşabileceğin bir konu değil bu...rabbim şifa versin (tamamen hormonlarla alakalı)

18. 22 Haziran 2008
  19. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    bildigim kadarıyla kendiliginden gecmişti onun ama herkes bir olmamz yinede siz her ihtimale karsı bi dr la gorusun derım