Kendimi ardan m alsam imdi?...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve arwen85 tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : arwen85
  1. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    belki oyunanız vardır..erkek arkadasıma demiştim neden evlenme teklifi etmiyorsun diye.oda etmişti..sonrada 5 gun sonra benden beklemeliydin falan demişti..bende cok bozulmustum hevesim kırılmıstı..

ama şimdi sanki o evlilik teklifi gecerliymiş gibi evlilikten söz ediyo hazırlan diyo size gelicez artık..yüzük takıcaz falan diyo..ben kısmet deyince de kızıyo..aklım karıştıı hatasınıda anlamasını istiyorum birazda..sizce ne yapmalıyım ben....:enbuyukkk:

2. 24 Temmuz 2009
  3. EU3

EU3 Guest

hangi hatası?

4. 24 Temmuz 2009
  5. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benden teklif beklemeliydin bizim zaten güzel bir beraberligimiz var aileler de tanıstı gibi laflar söylemişti..bense heyecandan sözümüz şöyle olsun böyle olsun falan dedikten sonra bunun gibi laflar duymak benım hevesimi kaçırıp üzmüştü..daha erken diyen biri şimdi böyle yapıyo anlamadım ben..

6. 24 Temmuz 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.524
    Ödül Puanları:
    363
    Evlenme teklifi etmesini istemişsiniz..
    O da teklif etmiş..
    Sonra kabul etmişsiniz..
    Eeee şimdi yüzük,hazırlık gibi konuların konuşulması normal değil mi?
    Sanki biraz fazla takıyorsunuz kafaya gibi geldi bana..kaydirigubbakcemile

8. 24 Temmuz 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    heç çocuga evlilik teklif etmiyorsun diyorsun,hemde edincede kendimi agırdanmı alsam diyorsun..arkadaşım artık bi karar versen yani..
    teklif de etmiş daha neyi bekliyorsunuzihemen resmiyete dökülsün...
    sende rahat et bizde...

10. 24 Temmuz 2009
  11. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    herseyi pat diye soylersen boyle olur canım
    niye sen istiyorsun kı
    onun aklı yok mu
    bırak ne zman teklif edeceği zamanı blir eder yada etmez
    şimdi ssusma zamanı

12. 24 Temmuz 2009
  13. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır konussun inanın mutluyum öyle davranınca..ama tekliften sonra sen hep benden once düşünüyorsun ben daha bişey demedim herşeyi planlıyorsun..ne gerek vardı zaten ilişkimiz gidiyodu..benden beklemeliydin ama sen beklemedin..zaten aileler tanısıyo elbet olur falan diyince cok üzülmüştüm..yoksa bende teklif etti diyee 5 gün hep konuuyordum şöyle olsun byle olsun diyee..en sonunda bana ne gerek vardı gibi laflar söyleyince boşuna konusmusum gibi geldii...ama konuyu ben acmayınca hemen o acar oldu son günlerde...ne deyişti bir anda ister oldu onu anlayamadım

14. 24 Temmuz 2009
  15. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır olay söyle oldu..ben senı cok özlüyorum hep yanımda ol ne olur..ben senı hep özlüyorum herşeyimsin..benden vazgecmeee hep bana destek ol yanımda kal akşamlarımı tüm günümü seninle geçirmek istiyorum deyince bende ona dedim ki o zaman neden bana evlenme teklifi etmiyorsun dedim..saka ile karısık..oda beklemedigim bir şekilde edince bende kabul ettim ama sonra bana birsürü şey söyledi...inşallah anlatabilmişimdirr....

16. 24 Temmuz 2009
  17. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence onun kafasında bir evlenme teklifi vardı ama sen aceleci davranarak o anın büyüsünü bozdun... ama tabii seni üzmemek adına teklifi etti evet dedin ve konular konuşuldu... ama yeri geldiğinde de bu kırgınlığını dile getirdi... kırgınlığını dile getirmesi kararından ya da teklifinden vazgeçtiği anlamına gelmez ki...

ama tereddütlerin varsa ; senin zorlamanla olduğunu düşünüyorsan konuyu sen açma... ki öyle yapmışsın ama o yine de konuşuyor ... o zaman tereddüt edecek de fazla bir şey yok gibi...

çok takma bence de... bir de erkek olan o bırak bazı şeyleri o düşünsün ...

18. 24 Temmuz 2009
  19. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    istediğin şey olmuş..yani ona o teklifi ettirmişsin...şimdi neden sorguluyosun ki...
    teklif edipde o ağırdan alsaydı ne olcakdı ??? ne yapcakdın?? o suçlu olcakdı ..herşeyi akışına bırak tabi gerçekden seviyorsan...