Kendimi ben bile anlamadım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sabah_gxuxnexsxi tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sabah_gxuxnexsxi
  1. sabah_gxuxnexsxi

sabah_gxuxnexsxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bilmiyorumkismile
    konuya nerden başlasam bilemiyorum.bendeki sorun birden fazla aslında. ben çok utangacım cocukluğumdan beri ama bunu eskiden cok fazla dert etmezdim simdi simdi büyüdükçe sosyal cevremde problem olmaya basladı mesela en basitinden ben bu forumu 2 yıldır takip etmeme rağmen çok az yorumlara katılmışımdır hep uzaktan izlemişimdir mesela bu konuyu açarken bile ellerim titredi CADIARZU
    biliyorum saçma ama elimde değil işte
    herneyse esas konuya girelim

ben topluma karışamıyorum şöyle kendi yaşıtlarımla az cok konusurum ederim ama
    sadece kişilerle. topluluğa giremiyorum cok utanıorum herseyden kalabalık bi yerde tek basıma konusamam mesela ya kelimeleri yanlış söyleyip rezil oluyorum yada çok yavas kafamda kelimeleri seçe seçe konuşuyorum.
    komşularıma bile merhaba demeye çekiniyorum ya beni istemezlerse ya bana cevap vermezlerse gibisinden.mesela telefoncudan kontör alcam on saat düsünüyorum nasıl istesem diye yada minibüste inicem nasıl inceğimi söylesem dye düsünüyorum kalbim hızlı hızlı atıyo ve yanlıs cümle kurarak rezil oluyorum bana gülüyolar ve benim dahada içime kapanmama sebep oluyo bu.
    mesela bi keresindede babamın arkadasına abla dediğim oldu o kadar rezil duruma düstüğüm olduki mirmirmirmir :1no2:
    hatta ben tek başıma hiç bişe yapamıyorum bile 2 ay öksürükten geberdiğim halde annem babam calısıyo diye beni doktora götüremediler kendin gidebilirsin dediler
    tek başıma gitmekten öyle çekindimki 2 ay öksürdüm gitmedim. burnumdan aniden kan geldi bi kaç kez ama yinede doktora gidemedim.
    herkez güzel havalarda dısarlara cıkarken ben evde oturmakla kendimi cezalandırıyorum içime kapandıkça kapanıyorum
    ve evime birileri girsin istiyorum şu kapıdan içeri biri girsin konusalım muhabbet edelim istiyorum çok yanlız hissediyorum kendimi . arkadaş anlamında dısarı cıktığımda ya yanlız ya annem babamla cıkmak gercekten üzüyo cevreme bi bakıyorum herkes arkadalarıyla geziyo tozuyo bende öyle yanlız yanlız
    her neyse uzun oldu ama okuduğunuz için çok ama çok teşekkür ederim
    çok önemli bi dert değil belki ama içimi döküp paylaşmak istedim.. Çok teşekkür ederimm buyrunnnnnnnnn

2. 10 Haziran 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Çok üzüldüm...
    Bence hemen psikoloğa gitmelisiniz..
    Aileniz hiç mi farketmedi bu durumu?

4. 10 Haziran 2010
  5. Miss_RoSes

Miss_RoSes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cnm kaç yaşındasın ki sen ?
    bak rezil olduğnu söylemişsin ama hiçde rezil fln olmuyorsun.. ama öyle düşünüyorsun..tatlım çık dışarıya gez.. sosyal olmaya çalış.. herkes sen gibi senden bi farkları yok.

6. 10 Haziran 2010
  7. sabah_gxuxnexsxi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet farkettiler hatta bana hep kızıp bağırıyolar evden çık konuş insanlarla diye üstüme çok geliyorlar ben dahada içime kapanıyorum çok ama çok üzülüyorum

8. 10 Haziran 2010
  9. sabah_gxuxnexsxi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    17 yasındayımm işin acı yanı bu sölediğinizin farkındayım
    deniyorum olmuyo simdi merhaba diyeceğim diyorum
    insanla göz göze geliyorum dilim tutuluyo resmen kekeliyorum bazen :KK43:( of yaaa

10. 10 Haziran 2010
  11. Anie

Anie Alassea Ancalimë Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba demek istediğin an de.. Bekleme ve düşünme, o zaman vazgeçersin. Kekelesen de hata yapsan da üstüne üstüne git vazgeçersen hiç aşamazsın. Hatalı bi şey söylediğinde gülerek düzelt dünyanın sonu değil ya.. Çok sempatik geldin bana mesela aşılmayacak bi durum değil buu a.s.

12. 10 Haziran 2010
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Aaaaaaaaaaa
    kızıp bağırmakla olmaz ki..
    Okulda rehberlik öğretmeninizle görüşseniz..

14. 10 Haziran 2010
  15. sabah_gxuxnexsxi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkür ederm ablacım. Denedim olmuyo kendimi çok kötü hissediyorum :1no2:

16. 10 Haziran 2010
  17. sabah_gxuxnexsxi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    malesef benim ailem böyle babam emekli oldu evde oturup duruyo her şeye karışıyo
    annemde çalısıyo yüzünü zor görüyorum
    bağrışmalar eksik olmuyo işte bu yüzden
    rehberlik öğretmenimiz gayet ilgisiz ölesine gelip gidenlerden gördüğüm kadarıyla akannehir

18. 10 Haziran 2010
  19. Miss_RoSes

Miss_RoSes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bak bendede oluyodu o..:-) ama biraz karışınca topluma bişey kalmıyor.. sende büyütme bence gözünde bu sorununu..ama uzman desteği alsan daha iyi olur..:-)