Kendimi berbat hissediyorum, erkek arkadaşımla ayrılmak üzereyiz:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve izmir_bursa tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : izmir_bursa
  1. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hepinize merhaba, içim o kadar sıkılıyorki rahatlamak istiyorum brz haftaya vizelerim var üstelik :KK43::KK43::KK43: erkek arkadaşımla kişiliğimiz çok farklı, o bana göre çok daha rahat birisi bu da sorun çıkartıyor zaman zaman, ama bnm için sorun çıkması hiç önemli değil, yeterki konuşup bir sonuca bağlayalım kırmadan üzmeden birbirimizi:KK43: onun haksız olduğunu kabul etmesi için bnm artık deliye dönmem gerekiyor herseferinde ve kabul etse bile hep bi ama..sı var, ama sen de şunu dedin bunu yaptın:KK43: 1kereyle kalsa iyi ama hep uzuyor:KK43: yurtdışına gitme durumu var hatta terslik olmazsa gidicek kesinleşti ara ara dönse de yüksek yapma isteği de var toplamda 3yıl kadar kalmış olcak 4-5ay da bir gelebilir işte ne kdr olursa. Aklımı kurcalıyor artık biz yüzyüzeyken bile bir sorunu halledemiyorsak o yurtdışındayken nasıl halledelim :KK43::KK43: bir de içim doğal olarak huzursuz, güveniyorum ama yurtdışı denilince çok rahat ortamlar geliyor aklıma, gelince içim daha da rahat etsin diye yemin ettircem sana bi başka kıza karşı bişiler hissettin mi bişiler oldu mu diye, dedim tmm dedi ama seni bu kdr severken sadıkken deli ediyor böyle yemin ettircem demen diyor:KK43: biz 3-4 ay kadar önce ayrılmıştık 2 haftaya barıştık bu 2 haftada 3yıldır görüşmediği eski sevgilisine mail atmış nasılsın napıyorsun fln diye, barıştıktan sonra da o an kötüydüm bu psikolojiyle yazmamın bi açıklaması yok dedi, korkuyorum biz burada anlaşamıyoruz orada kimbilir nasıl kötü olcak aramız o zaman da psikolojim kötü açıklamam yok gibi bişile karşılaşırım diye:KK43: gerçekten uğraştı bazı huylarını değiştirmek için ama olmuyor, sonra da hep o uğraştı ben bişi yapmadım oluyor. beni böyle kabul et diyor sen sadece sabrediyorsun bu uğraşmak değilki diyor, ama bişiler düzelcek diye sabırla beklerken sinirlerim yıpranırken bunu küçük görmesine üzülüyorum, 3 yıl oldu neredeyse çıkalı ve artık bu 3 yılın hatrına brz daha farklı konuşmasını beklerdim. :KK43:

2. 5 Nisan 2010
  3. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    giderse gitsin canım takma
    sen endıselenecegıne o senın ıcın endıselensın bırakta..
    altı ustu erkek, salla...

4. 5 Nisan 2010
  5. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yazık geçen 3 yılına.. gidiceğini hatırlıyorum sevgilinin ama bunları bilmiyordum.
    güven herşeydir hiç bi yanlışı olmayan insana bile yüzde yüz güvenilmiyor artık
    bence yavaş yavaş gözünden çıkar onu içten içe
    gerisini de takma giderse gitsin bak bakalım nası olucak olmazsa byebye dersin

6. 5 Nisan 2010
  7. izmir_bursa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırlısı artık, herkes illa anlaşabilecek diye bişey yokki ama 3 yıl hiç az değil:KK43: ama bu 3yıl da güllük gülistanlık değildi işte hep bi sorun çıkıyor kapanmak bilmiyordu:KK43: senin bu yemin ettircem demen beni üzüyor senin bu güvensizliğinle ben yapamam dedi bgn şaşırdım , ii bari önceden söyle çıtlat ayrılcağını gibi düşünmeden bi laf ettim, niyee üst dönemlerden birini mi ayarlican kendine diye bi laf soktu .. işte tüm tartışmalarımız böyle can yakıcı:KK43:

8. 5 Nisan 2010
  9. White Mocha

White Mocha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    ıyi de sevgiliniz size gerçekten aşıksa değer veriyorsa dünaynın neresinde olursa olsun zaten sizi aldatmaz. Gözü bir başkasını görmez değil mi? Eğer ki içim rahat değil diyorsanız, o zaten sizin yanınızdayken de sizi aldatabilir rahatça. 2 haftalık ayrılığınızda bile eski sevgilisine mail atması garip değil mi? Yani sırf sizi aldatmasın diye yurt dışına çıkmamasını istemek bence akıllıca değil.

10. 5 Nisan 2010
  11. izmir_bursa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet tabiki doğru diyorsun, ama bence o uzakta güvende de brz sorun var bu huzursuzluk çok normal. en çok zoruma giden eski sevgilisine biz ayrıldıktan sonra 1 hafta içinde yazması. ne derse desin öylesine yazdım diye, ne gerek vardıki, bu yüzden güvenim sarsıldı :KK43:

12. 5 Nisan 2010
  13. White Mocha

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    Belki çok sinirlendirdiysen, yani sana bir sebepten çok kızdıysa, sadece senin canını yakmak için o maili atmış olabilir. Gelip sana kendisi mi söyledi mail attığını? yoksa sen tesadüfen mi öğrendin?

14. 5 Nisan 2010
  15. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Konu içerik nedeniyle " Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz " Bölümüne taşınmıştır.

16. 5 Nisan 2010
  17. izmir_bursa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok hayır o söylemedi, ben tekrar başladıktan sonra tesadüfen öğrendim :KK43: benden önce 2 sevgilisi olmuş biri daha kısa sürmüş kısa sürenle de ortak arkdaşları var face.ten silmesi ayıp olacaktı, faceteki msjlaşmalarını da gördüm tesadüfen sevgilim diğer sevgilisine bzmde değerimizi bilen çıkar elbet gibi bişey yazmıştı :KK43: hem 1isine nasılsın nbr diyor diğerine böyle diyor, sindiremiyorum hala:KK43:

18. 5 Nisan 2010
  19. White Mocha

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    Canım aranızda yaşananları en iyi sen bilir sen değerlendirirsin.. Bence de erkek arkadaşının yaptığı incitici olmuş.