kendimi çok mutsuz hissediyorum :((

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve kardelen_32 tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kardelen_32
  1. kardelen_32

kardelen_32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar.doğum yapalı 3,5 ay oldu.dünyalar güzeli bir oğlum var Allah a şükür:Saruboceq:.ama kendimi çok mutsuz hissediyorum.herşey çok monoton çok sıkıldımsenağlama.bebeğimle bir sorunum yok ama eşimle sanki problem.aslında kayda değer bir problemde yok onunla ama evliliğimizin çok sıkıcı olmaya başladığını düşünüyorum.içimden hiçbişey yapmak gelmiyor bazen.çok mutsuz hissediyorum ya değişen hayat şeklime mi alışamadım yoksa değişen vucudum mu beni mutsuz eden yada eşimin kadın ruhundan anlamadığını mı düşünmem ....bilemiyorum sadece çok yorgun ve bezgin hissediyorum.mafoldumben
    sadece ben mi böyleyim doğumdan sonra? ne zaman geçecek bu durum yada geçecek mi ???:gitme: yardımcı olun arkadaşlar lütfen

2. 24 Şubat 2010
  3. zevkalade

zevkalade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de doğum yapalı 28 gün oldu, bende de şimdiden bezginlik başladı. OĞluşum çok şeker, ama bakımı tam bir kısırdöngü. Emiyor, altını kirletiyor,altı kirlenince yine acıkıyor,uyusun diye bakıyorum,tam uyumuşken yine uyanıyor.... Kendime ve eşime hiç zaman ayıramıyorum. Ne kadar sürer bilemiyorum....

4. 24 Şubat 2010
  5. kardelen_32

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah bağışlasın bebeğini canım güle güle büyüt inş.inşallah uzun sürmez bu durumumuz.çünkü gerçekten çok sıkıldım ben.dediğin gibi ne kendime vakit ayırabiliyorum nede eşime .bebiş uyuyunca koştur koştur işlerimi bitirmeye çalışıyorum.sonra yorulup bitkin düşüyorum tabi. ama oğlumuda çok seviyorum onun için herşeye değer diyorum bi yandan.sonra bi bakıyorum yine mutsuz oluyorum anlamadım ben

6. 24 Şubat 2010
  7. kardelencim

kardelencim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar benim bebişim 5 aylık oldu. Bende hala devam ediyo. Oğlumu çok seviyorum bebişim dünya tatlısı o başka ama kendimi mutsuz, paspal, bakımsız hissediyorum. Bilmiyorum sonu nereye varır?

8. 24 Şubat 2010
  9. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence spor yapın makyaj yapın çocuğu bahane etmeyin, mutlaka uyuduğu aralar var o aralarda kendinize zaman ayırın..

10. 25 Şubat 2010
  11. kardelen_32

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tabi ki uyuduğu aralar var. o zaman da akşama yemek , çamaşır ,bulaşık.... yani evişleriyle uğraşıyorum sonra uyanıyor zaten .dinlenmeye bile vakit olmuyor bazenakannehir

12. 25 Şubat 2010
  13. mersel

mersel ikinci kez anne oluyorum Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    108
    Ben çalışıyorum. Çalıştığım halde yine sıkılıyorum. Bebeğimle ilgili değil. 6 ayımızı doldurduk bizde.
    Ne yapmak istiyoruma gelince tatile çıkmak istiyorum. Tabi ailecek. Sonra işe gitmek istemiyorum, gezmek istiyorum. Alışveriş yapmak istiyorum kızıma bol bol.
    Kilolarım beni çok üzüyor. Veremedim daha 15 kilo fazlam var ;(((((( spora başladım. Ama o da beni mutlu etmiyor. Bi sorun var ama çözemedim.

14. 25 Şubat 2010
  15. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben doğum yaptığım günden beri böyleyim 8 aylık oldu neredeyse ne uyku ne bi iş yapabilme ne dışarı çıkabilme hiçbirşey yapamıyorum 24 saatim ona endeksli çok seviyorum oğlumu ama bazen camdan atlayasım geliyo gerçekten Allahtan eşim çok anlayışlı çok yardımcı mükemmel bi insan annemde hala gelip yardım eder sağolsun.ben doğumdan beri 40 ı çıksın 3 aylık olsun 6 aylık olsun diye avutuldum şimdide yaşı dolsun diye avutuluyorum ama artık kanmıyorum yakındır delireceğim.yukarıda bi arkadaş bahane uydurmayın demiş bekar ve çocuksuz bi insan anlaması imkansız ötesi benim oğlum gündüz 3 kere yarım saat uyuyo gece 8 saat ve uyanık olduğu zamanlarda hep kucağımda olmak istiyo şimdi buna kim bahane diyebilir bu arada geceleride saat başı kalkar off çok dertliyim mafoldumben

16. 25 Şubat 2010
  17. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Ben dışarı çıkmak istiyorum gezmek dolaşmak istiyorum. Sadece pazar günleri eşimin keyfi olursa bir iki saatliğine çıkartıyor ondada çocuk üşür diye hemen eve dönüyoruz kendimi esir gibi hissediyorum. Gerçi dışarı çıkarken giyecek kıyafet bulamıyorum kocaman göbeğim hiç bişeyin içine sığmıyor. Pantolunun üstünden fırtlayıp çıkıyor. Makyaj yapacak surat kalmamış uykusuzluktan morarmış gözler ,sivilceler ,aylardır doğru düzgün alınmamış yamuk kaşlar...OFFF OFFF

18. 25 Şubat 2010
  19. kardelen_32

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde sorunum bebeğimle ilgili değil onu iyi biliyorum. benimde 15 kilo fazlam var daha :KK43: vucuduma sinir oluyorum. sarkmış göğüsler,çatlaklar falan..bi sorun var ama bende çözemedim çözemiyorum.mutsuzummafoldumben