Kendimi çok yalnız hissediyorum....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve blue_sea tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : blue_sea
  1. blue_sea

blue_sea Guest

Dert değil belki de arkadaşlar şu günlerde inanılmaz sıkılıyorum sürekli ağlamaklı vede gerginim artık herşeye ağlar oldum...Duygusallık çöktü içime ne yaptı isem atamadım neden mi evleniyorum bu çok güzel aslında hem de sevdiğim insan ile ama içimde tarif edemediğim bir his var nasıl anlatacağımı da bilemiyorum ama evlilik stresi mi sardı bilmiyorum ama bu günlerde inanılmaz kendimi yalnız ve de çok gergin hissediyorum kısacası sizden ricam ne olur yardım edin fikir verin bu herkese olur mu yoksa bende mi tuhaflık var anlamadım...?:nazar:fisfisfis:a015:

2. 1 Nisan 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Cok normal.:nazar:...hepimizde zaman zaman böyle dönemler oluyor canim...:teselli:

Ayrica bu dügün telasi cok stressli geciyor....o yüzden bence sende bir tuhaflik yok...üzme kendini gececek insallah:kahve:

4. 1 Nisan 2009
  5. blue_sea

blue_sea Guest

Böyle düşünmene sevindim lakin çok fenayım şu an dahi ağlıyorum içimdeki sıkıntı ne yaptımsa geçmiyor oof off ne zor..muş meğer:nazar:

6. 1 Nisan 2009
  7. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Şekerim kızma ama biz kadınlar özel günlerimize yakın böle depresiflşiriz.Hele ben nasıl olurum o an her şey bitmiş gibi elimde ne var gitmiş sanki ama biliorum ki bi müddet sonra geçer bu ruh hali ..:teselli:

8. 1 Nisan 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ben cok SIKINTILI anlarimda kitap okuyordum...bana cok faydasi oluyordu canim...
    Artik eskisi gibi vaktim yok...malum cocuklardan ama bekarken helede o dügün stresslerini yasarken cidden bana cok iyi geldi...a.s

Ilgini ceken bir kitap bul ve basla okumaya...inan kafan dagiliyor...:nazar:

10. 1 Nisan 2009
  11. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153

ayyyyyyyyyyyy ben de de var o şeyyy yakıp yıkıyorum dünyamı cok stresli gergin ve sinirli oluyorum çatacak adam arıyorum o da genelde aşkım oluyo :1no2::1no2: :kızgın::kızgın::kızgın:
    bluee sea arkadasimmm bulusmalar bolumune girr 15 nisanda bulusma olacak gel katıll :))

12. 1 Nisan 2009
  13. ctkalinka

ctkalinka Ankara'nın taşına bak! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yanlış birşey söylemek istemem ama anksiyete bozukluğu olabilir. Bende de olmuştu tarif edilemeyen 5 dk bile üzerimden atamadığım aşırı sıkıntı, stres, endişe, korku ne dersen de. Ama benimki kötü bir olaydan sonra olmuştu. O yüzden yardım almam gerekti. Ama seninki güzel bir olay. Yeni birşey hayatın değişecek ne olacak bunların korkusunu yaşıyorsundur muhtemelen.

14. 1 Nisan 2009
  15. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    düğün stresi, her şey yolunda gidecek mi korkusu, baba evinden ayrılmanın hüznü, isteyerek ama az çok belirsiz yeni bir hayata başlayacak sorumluluk alacak olmanın yaşattığı tereddütler...
    evlilik öncesi karmakarışık oluyor insan. tatlı bir hüzün oluyor içnde. sevinçle heyecanı aynı anda yaşıyor.
    hepimiz az çok yaşadık bu duyguları merak etme. yaşadığın dönemin tadını çıkarmaya çalış.
    çok güzel günler yaşıyorsun. hayatta bir defa oluyor bunlar. kıymetini bil:)

16. 1 Nisan 2009
  17. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Düğün stresi,mevsim değişimi hepsi üst üste gelince normal böyle olman.

Niye böyleyim diyip daha fazla üzme kendini,yıpranma boşuna.

Sıkıntı yaşayınca güzel günlerinin kıymetini daha iyi bilirsin.

Ömür boyu mutluluklar dilerim.a.s.

18. 1 Nisan 2009
  19. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı ugurlu olsun canım düğününüz inş allah tamamına erdirsin sıkma canını canım olur böyle şeyler ama sen ewliliğinin hazırlıkların tadını çıkar güçlü ol tamam sewgiler canım allah yardımcın olsuna.s.