Kendimi kötu hissediyorum :(

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve kardelenn21 tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kardelenn21
  1. kardelenn21

kardelenn21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Merhaba
    Eşim 1,5 ay once askere gitti. Bazen kendi ailem bazen eşimin ailesi ile beraber duruyorum ama çoğu zaman yanlız kalıyorum ve çok kötü bir dönem geçiriyorum. Hiçbirşey yapmak gelmiyor içimden, kimse ile konuşmak istemiyorum, öğretmenim ve işe gidesim gelmiyor, okulda çocuklara faydalı olamıyorum onlara tahammül edemiyorum çoğu zaman. Her gun ağlıyorum en ufak bişey bile ağlatıyor beni hatta eşimle telefonda konuşurken dahi ağlıyorum ve onu üzüyorum istemeyerek. Hayattan çok uzaklaştım daha eşimin gelmesine 3 ay var ne yapacağımı bilmiyorum. Nasıl kendimi biraz iyi hissedebilirim.

2. 27 Ocak 2009
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Yapmayın Kardelen. Eşinizi özlemenizi anlıyorum, ama kendinizi bu derece mahvetmeniz normal değil. Yazdıklarınız bir depresyonu düşündürtüyor. Hayatınızda ne 3 aylar geçtiğini bir düşünsenize. Bu 3 ay da geçip gidecek.
    Kendinizi bu kadar kötü hissediyorsanız, yakınınızda bulunan bir psikiaytra başvurarak antidepresan kullanın bu sürede.
    Sağlıkla,
    Dr. Meltem

4. 27 Ocak 2009
  5. kardelenn21

kardelenn21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Teşekkür ederim.Sizin söylediklerinizi bir yanım (mantığım) söylüyor ama gonlume soz geçiremiyorum. Tekrar teşekkürler...

6. 27 Ocak 2009
  7. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Rica ederim.
    İyiliklerle