Kendimi ok kt hissediyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve misty tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : misty
  1. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bir hafta önce canım kızım staj için şehir dışına gitti turizm okuyor ama o daha 16 yaşında ve ben alışamıyorum ev bomboş eve gelmek istemiyorum aslında hiçbirşey yapmak istemiyorum ama eşimin karşısında güçlü durmaya çalışıyorum sanırım eşimde aynı duygularda.birbirimizde duygularımızı saklıyoruz.gidip kızımı getirmek geliyor içimden ama staj mecburi eğer gelirse burda daha ağır şartlarda çalışacak gelmek istemiyor da zaten.ama bizi çok özlediğini sesinden anlıyorum söylüyorda.off Allahım eylül 14 de gelecek ben nasıl dayanacağım ya.bir hafta sonra yanına gideceğim ama geri gelmem gerekecek ve onu orda bırakıp nasıl gelicem ben ya.canım kızımı çok özledim yasenağlama

2. 21 Mayıs 2009
  3. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sayılı gün çabuk geçer Allah kavuştursun

4. 21 Mayıs 2009
  5. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ay canım benim anne olmak bu işte kıyamam size rabbim sizi böyle güzel şeyler haricinde hiç ayırmasın inşallah kızın artık büyüyo annesi stajdı sonra üniversiteydi işti evlilikti derken zamanla aileden uzaklaşıyolar rabbim sabrını versin kuşunada sanada inşallah cnm aslında 16yaş evet haklısın bana görede küçük ama onlar büyüyo kabullenmek lazım

6. 21 Mayıs 2009
  7. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    allah kavuştursun tabi merak etmeniz özlemeniz çok dogal üstelik yaşı çok küçük...

8. 21 Mayıs 2009
  9. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Annemi gördüm sanki mesajınızı okurken.. Annem de 17 yaşında yavrusunu 8 saatlik uzaklıkta bir şehre bırakmak zorunda kalmıştı.. Eve dönerken 8 saat boyunca ağlamıştı.. Günde 10 defa arar nasıl olduğumu sorardı.. Ama alıştık artık uzak kalmaya.. Kolay olmuyor elbette ama zamanla özleminiz azalacaktır.. Alışmaya başlayacaksınız..

10. 21 Mayıs 2009
  11. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    umarım alışabilirim hergün defalarca konuşuyoruz defalarca yazışıyoruz,bana fotoğraflarını gönderiyor ben de ona ,hangi saat ne yapıyor ne yiyor ne içiyor hatta ne düşünüyor biliyorum biz çok iyi de arkadaşızdır ama ne yazıkki alışamıyoru yanımda olmamasına onu koklamak ona sarılmak istiyorum gece uyuyamıyorum ben çoğunlukla kızımla yatardım eşim kızardı ama ben gece yine onun yanına giderdim ya ne zor alışacağımı da sanmıyorum şu aşamada umarım zamanla alışırım yoksa gidip alıcam kızımı staj falan dinlemiycem.alıp kendi mesleğimi veririm ona diye bile düşünüyorum off Allahım yardım et bana........

12. 21 Mayıs 2009
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.683
    Ödül Puanları:
    163
    Ah be güzelim seni o kadar iyi anlıyorum ki, benim büyük sıpa bazen ananesinde kalıyor o zaman sanki ev bomboş oluyor.
    Allah kavuştursun canım.

14. 21 Mayıs 2009
  15. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    allah kavustursun :çok üzgünüm:

16. 21 Mayıs 2009
  17. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    offf...! ne zor... ! anlıyorum seni ama ne yazık ki önce onların iyiliği

18. 21 Mayıs 2009
  19. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    annemi gördüm sanki karşımda ben evlenirkenki hali geldi gözümün önüne anneler hep böyle işte bende anneyim ve oğlum 1 dk ayrılsa yanıyor içim allahım sabır versin size meslei için gitmiş ne güzel allah zihin açıklığı versin