kendimi sevmiyorum

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve gambino tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gambino
  1. gambino

gambino Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım size.1.5 yıllık evliyim ve 80 kiloyum.evlendiğimde 64 kiloydum.yemek yapmak ve yemek hoşuma gittiği için bu kadar şişdim.istikrarlı bir diyet yapamıyorum.diyetisyenede gittim ama uygulayamadığım için zayıflayamadım.motivasyona ihtiyacım var.eşime daha güzel görünmek ve istediğim kıyafeti giymek istiyorum.bugün 1 nisan benim miladım olacak inşallah.amacım 30 hazirana kadar 10-12 kilo vermek çünkü çok zor kilo veriyorum.nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim.su içemeyen ve sürekli acıkan biriyim.iştahımı bastıramıyorum.sürekli bilgi alışverişinde bulunalım.hadi bismillah deyip başlıyalım

2. 1 Nisan 2010
  3. kutla

kutla Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla canımbende aynı şeyden muzdaribim bende evlendigimde 53 kiloydum suan 77 kiloyum dogumdan kaldı bi turlu veremedim tanışdıgımada sevindim

4. 1 Nisan 2010
  5. mavis81

mavis81 acının ödülü deneyimdir Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    valla bence öncelikle kendini sevmen lazım.çünkü sevmezsen kendin için birşeyler yapmak içinden gelmez.geçen yıl bende doğumdan çıktığım ilk aylarda kendimi hiç beğenmiyordum çünkü vücudum evrim geçirmiş gibi gelmişti.ama zamanla kendi kendine toparlandı ve şuanda 6-7 kilo fazlam olmasına rağmen kendimi çok seviyorum ve beğeniyorum.ama benim o dönemi atlatmamda eşim çok yardım etti.güzel olmadığımı biliyordum ama eşim hep çok güzelsin üstelik annesin diye beni motive ederdi.inanmasamda hoşuma giderdi ve kendime değer veresim gelirdi.onun için çevre faktörü çok önemli bence eşinle konuş sana destek olsun.eminim birkaç ay sonra kendini çooook seversin canım

6. 1 Nisan 2010
  7. hatic22

hatic22 aşığımmmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    a.s. Merhaba arkadaşım bence bu kadar dert etmene gerek yok sabakları elma sirkeli su dene içebilirsen 1 bardak ılık suya 2 yemek kaşığı sabah akşam yemekten önce acayip şişiriyo ve az yemiş oluyorsun .Günde 3 bardak kadar yeşil çay o da tok tutuyor.sporda yaparsan mutlaka verirsin canımhazirana kadar ayrıca porsiyonlarını küçült akşam abur cubur seviyorsan bırak ve sadece meyve ye.ınan değişim olur hadi başarılar...

8. 1 Nisan 2010
  9. baya

baya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşım seninle aynı kaderi paylaşıyoruz bende evlendiğimde 63 kiloydum şimdi 76kiloyum ve çok mutsuzum diyet yapamıyorum eski kiloma dönmek istiyorum gel birbirimizi motive edip zayıflayalım kaydirigubbakcemile5

10. 1 Nisan 2010
  11. gambino

gambino Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cevap yazan bütün arkadaşlarla taniştığıma memnun oldum.tavsiyelerinizi uygulayacam inşallah.benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar beraber zayıflayalım.yediklerimizi yazalım.haftada 1 gün tartılıp birbirimize rapor verelim.çok heyecanlıyım.olacak inşallah

12. 2 Nisan 2010
  13. hatic22

hatic22 aşığımmmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    :hulya: Destekciniz güzelim.hadi bakalım kim tutar seni olumunekankayizsmile

14. 3 Nisan 2010
  15. gambino

gambino Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaşlar dün yediklerimi yazıyorum

sabah 7 de kalktım 1 su bardağı sirkeli su içtim.1 dilim ekmek, 1yumurta, 2 çatal peynir ,domates salatalık şekersiz çay.
    saat 8-9 arası yürüyüş. 10 da 2 kuru incir - 11 de yeşil çay
    öğlen 12 de 1 bardak su -5 kaşık kabak yemeği -2 kaşık makarna -bir kase yoğurt
    saat 2 de 1 elma- 3 de yeşil çay
    akşam 6 da 1 bardak su- çok açtım dayanamadım 1 tabak soslu makarna ve 1 kase yoğurt yedim.
    saat 19-20 arası yürüyüş
    saat 21 de 1 portakal yedim

evet yediklerim bu kadar ama açım yani.1 ay böyle devam etmeyi düşünüyom.baakalım nekadar verecem.düzeltmek yada eklemek istediğiniz varsa bekliyorum

16. 3 Nisan 2010
  17. hatic22

hatic22 aşığımmmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Günaydın canım sporda yapıyosun maşallah:nazar:yediklerin fena değil bence ilk aşama için zaten bi müddet sora miden küçülüp fazla yiyemiceksin mesela ben bu gün kekekli ekmek 1 dilim az kk kadar peynir 2 zeytin domates salatalık yedim ve zor bitirdim midem küçüldü galiba Ama sirkeli su içmenin de faydası var. yemekten hemen önce içince tıkıyor yiyemiyosun (ama duygusal açlık da var arada geliyo başıma)

18. 3 Nisan 2010
  19. hatic22

hatic22 aşığımmmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ha bide düşünce de etkili oluyor.ben bu gün soslu makarna yedim diyet boşa gitti deme. spor yapmışsın yakarsın. makarna yedim ama yaktım yediğimi ,diye düşün.bilinç altına öyle yerleşsin hadi başarılar