Kendimi sulu hissediyorum!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve MeDuSa tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

Çoğunuz bilirsiniz bi ilişkim vardı....
    Bi kaç gün önce zamana ihtiyacımız var demiştik...
    Ayrılma sebebi kıskançlıklardı...
    Öğlen msj yazdı msn'e gel diye bende geldim....
    Bana dediki seni özlemiyorum ben sen benim için bittin dedi
    Neden dedim uzatmak istemiyorum facede o o...çocuğu fotoğrafına harika yazmışsın sende tşk ederim demişsin dedi....
    Ben faceye kızıyor diye bir sürü kıskançlıkları vardı alışsın diye tekrardan açmıştım oysa
    Sonra fotoğrafına bir arkadaşım harika yazmış bende tşk ederim dedim....
    Erkek ya artık hemen başka şekilde anlıyor...
    Bende dedimki bi bu yüzden ayrılıyorsan ayrıl dedim,sen yalancısın dedi yalanım ne dedim söylemem sen düşün için içini yesin dedi
    Bende benim içim rahat yalan söylemedim çünkü dedim
    Bu gece biriyle yatcam falan dedi inanabiliomusunuz!!!
    Bende onu yapcak kadar şerefsizsen hiç bekleme yap dedim....
    Yaşananlar olmasa küfür ederdim falan dedi.Sonra çıktık msnden ben msj yazdım bana aldıklarını göndercem adres ver die.Bu olmaz falan dedi.Birde bu gece çalışcam zaten öyle bişey yapmıcam için rahat etsin dedi.Bende aklında varsa zaten bigün yaparsın merak etme dedim..Sonra msj yazdı Gönderdiğim şeyleri bana gönder dedi.Bende göndermem çünkü düşündüm de onları bana sevdiğim adam aldı sen değil dedim.
    İşte sen şöylesin böylesin falan dedi bana aradı neyse yine hakaret etti bu
    Ben ne yaptım düşünüyorum hiçbişey....
    İnanın hiçbişey bulamıyorum sadece yaptığım face hesabımı tekrar açmak.Bir erkek arkadaşımda harika yazmış fotoğrafa o kadar....!!!
    Kendimi suçlu hissetmemi sağlıyor kızlar nolur akıl verin siz olsanız napardınız. ???
    Akşam arıcak konuşcaklarım bitmedi falan dedi birde...

2. 29 Ağustos 2009
  3. susarak xoxzlxuxyorum

susarak xoxzlxuxyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım bence seni kızdırmak istiyor bu lafalr ne ki ben daha beterini duydum şu faceden de bişey anlamıyorum açmayı verin canım erkekelrde mantıksız arkdaşı işte ne var bunda sıka güzelim canını emin ol kızgınlığı geçince arayacaktır sadece sakin ol mantıklı davran herşey düzelir eminoll tatlım amacı sana acı çektirmek bişeylerler uğraş kafanı takma yaptığı davranışın saçma olduğunun farkına varınca gelcektir

4. 29 Ağustos 2009
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım aranızda ne sevgi nede saygı kalmış bitirmişsiniz...
    bu gece biriyle yatacagımda ne demek...seni çoktan gözden çıkarmışki böyle söylüyo...
    ben olsam aradığı zaman teli açmazdım ,zaten bitmiş daha ne söyleyebilir ki..

6. 29 Ağustos 2009
  7. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tipik kıskançlık tripleri
    ortada o kadar abartılacak bir durum yokmuş bence
    sevgilinin verdiği tepki çok fazla
    tamam kızar trip yapar konuşmaz anlarım ama bittin sen
    gözden çıkardım zaten şunuda yapacam demesi çok fazla olmuş
    yarın bi gün ne olacağı belli olmaz kedim döner gelir hatamı anladım der abarttım der
    sende hemen gemileri yakma
    biraz bekle hatasını anlamazsa yak gitsin bütün gemileri

8. 29 Ağustos 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    kıskançlıktan gözü dönmüş erkek modeli canım karşındaki..
    sen de tutmuş yeniden feysbukunu açıyorsun.. ilahi kedicim..
    ben eski sevgilimden ayrıldıktan sonra birisi ile sadece kısa bir muuhabbet ettim diye etmediği hakaret kalmamıştı.
    ve o zamana kadar acaba diyen ben bu hareketinden sonra onun kesinlikle emin olmuştum doğru karar verdiğime.
    sakın kendini suçlama.. ve şunu artık kendine çok iyi öğret: SEN KISKANÇ ERKEKLE YAPAMAZSIN.
    erkek arkaşınla yeniden bir araya gelme düşüncen var mı bilmiyorum ama eğer varsa da bu hakaretlerden ve şu bu gece biri ile beraber olcam muhabbetinden sonra çooook iyi düşün derim..
    ne zor işler anam bunlar.. kıskanç olanı ayrı dert kıskanç olmayını ayrı dert..:kahve:

10. 29 Ağustos 2009
  11. esra222

esra222 Ben O' na Resmen AşıĞım.. Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım buna benzer bişey biz de yaşamıştık bıtanemle.. ben de face imi açmıştım birisi msj atmıştı tartıştık hem de ne tartışma Allh ım bu kdr kırdığımızı hatırlamıyorum ben birbirimizi... kendimi aynen bnde senn gbi acayip suçlu hissetmştm o bıraz üstüme geldi...bende siinrlendim çıktım msn den ... 1 gün kapattık telefonları... konuşmadık hiç o da kafasını dinledi biraz anladı çok fazla büyüttüğünü geldi ayağıma kadar özür diledi...bence bu durumda sular duruluna kadar brz uzak durmak.. hem seni özlemedim demiş...özlemediyce neden arıyor peki??? özlemiş besbelli işte... ama gururuna yendiremıyor.... erkkler bazn böyle ağzına geleni söyler köpürr falan ama sonradan hatasını anlayıp de özür diliyorsa ne ala... ama onu bile yapmıyorsa bi yrlerde denge bozulmuş demktir.. canıms ende biraz bekle hatasını anlayıp gelıcektir eminim... senin suçun yktu bn fzla üstüne gittim dicyektir emin ol... hiç de üzme kendini sn nye kndini sçlu hissedıyorsun o suçluluk duysun kndinden rahat ol tatlım takma...

12. 29 Ağustos 2009
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.466
    Ödül Puanları:
    463
    kedicim sen naptın ya, zaten amacı suçlu hissetmendi, başarıya ulaşmış artık mutludur herhalde. Canım sana hakaret eden, yok aldığı hediyeleri isteyen adamla ne işin var, küstüm sana misketlerimi geri ver der gibi, 5 yaşında oğlan çocugu sanki. Biterse bitsin, üzülmene değmeyeceğini bil, kendini suçlu hissedipte karşıdakini mutlu etme
    böyle saçma bişey var mı kızınca başkasıyla yatarım haaa, falan ne kadar saçma
    kusura bakma ama hiç olgun bi insan değilmiş, evlilik düşünüyor idiyseniz ayrılmanız seninin için daha hayırlı olmuş canım

Son düzenleme: 29 Ağustos 2009
  14. 29 Ağustos 2009
  15. glsh85

glsh85 Guest

Çok cocukca degıl mı ?

saglam bır ılıskıde bu tıp seyler olmaz dıye dusunuyorum

fazla kıskanclık tat kacırır kendımden bılıyorum

bısey yapmadıysan yuregın ferah olsun cnm

16. 29 Ağustos 2009
  17. matarani

matarani Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    811
    Ödül Puanları:
    238
    ohooo en ufak olayda birileriyle yatacaksa evlenince evin yolunu bulamaz bu şahıs....tamam gili face açman belki yapmaman gerekirdi ama bu sonucu doğuracak kadar büyük bir olay mı...seviyorsan allaha unutman için dua ederimde gelecek beklememek lazım bu tür ilişkilerde...

18. 29 Ağustos 2009
  19. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kıskançlık filan bir yere kadar hadi olabilir de bu üslup nedir? Yaşananlar olmasa küfür ederdim nasıl bir laf? bu ağzından çıktıktan sonra artık küfretse ne küfretmese ne allah aşkına..
    konuşma tarzı hep bu muydu yoksa ayrılmış olmanın verdiği öfke ile mi bu şekilde konuştu? son derece saygısızca... herşey unutulabilir ama işte dil yarası derler ya, söylenenler ağızdan çıkanlar asla...