Kendimi tanyamaz oldum, sohbet edecek bir evreye ihtiyacm var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bakxixmlxix tarafından 23 Haziran 2009 başlatılmıştır.

23 Haziran 2009
    Konu Sahibi : bakxixmlxix
  1. bakxixmlxix

bakxixmlxix http://www.tickerfactory. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1,5 yaşında bir kızım var sorunlu birde evliliğim nutkum tutuldu sanki kendimi ifade edemez oldum tartışmalarımız bitsin diye evlilik terapisine başladık ama eşime olan inancımı kaybettim çocuğumuz için çaba sarfediyoruz..kızlar eski ben değilim korkak toplumdan kaçan kendine olan güvenini kaybetmiş bir canlı oldum

Bu duygularla boğuluyorum sessiz çığlıklarımla sağır olmak üzereyim birey olmak değerli olmak istiyorum 10 yıllık yaşamımı daksille silmek yeniden başlamak istiyorum bu duygu benim en büyük yaşam kaynağım ..
    Elimdeki kıyafetlerden başlayarak hepsini bir kenara atmak hayatım boyunca onları bir daha giymek istemiyorum…
    Saçma olabilir ama bunu yapmak istiyorum …sil baştan hayata tutunmak yeniden başlamak istiyorum… işe yarayan değer gören biri iken artık kendine güvenini kaybetmiş konuşurken tutulan korkak biri oldum
    Kendimi tanıyamıyorum…
    sohbet arkadaşına ihtiyacım var kimseyle konuşamıyorum çevrem bu bölgede yok yeni taşındık... alışamadım iş ev arasında mekik dokuyan biriyimm o kadar...

2. 24 Haziran 2009
  3. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    egitimciymisin sana akil vermek bana düsmez ama...cocugun var diyede mutsuz bi evliligi sürdürüp hayati kendine rezil etmek gerekmez..degmez su dünyaya kac kere gelcen..bak isinde varmis maddi acidanda bagli degilsin adama...mutsuzsan tamiri yoksa seni bu durum getirecek kadar bunaltmissa...birak ve dedigin gibi yeni bir hayat kur...yada dedigin gibi bi arkadas cevresi yyap....

4. 24 Haziran 2009
  5. bakxixmlxix

bakxixmlxix http://www.tickerfactory. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrılmayı kabul etmiyor çok denedim en son aile terapisi almayı kabul etti ama bana bunalıma girdin sen çık bunalımından diyor başka söylediği laf yok. beni kaybettiğinin farkında değil... ona bunu anlamasını sağlayacak ne yapabilirim artık bulamıyorum...

6. 24 Haziran 2009
  7. tubayok

tubayok Do not wait!!! Come! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canıım bazen herşeyi silip geriye dönüp birşeyleri değiştirmek isteyen
    inan ki sadece sen değilsin... yalnız değilsin arada sohbet edelim.
    hepimizin ihtiyacı var.

8. 24 Haziran 2009
  9. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ayrilmana izin vermeyen cocuguda sana vermeyebilir..izin zormus valla:KK43:((benim bi fikrim var kocan sana nasil davraniyosa sende aynisi gibi davran belki o hatalarini sende görüp bunaldiginda anlar yaptigini..

10. 24 Haziran 2009
  11. nehar35

nehar35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    herşeyin ilacı zaman eşyalarını değiştirsende önemli olan beynindekileri silmen bunun içinde zamana ihtiyacın var gerçekten zaman herşeyin ilacı çocuk için evlilik yürütmek saçma ben evli değilim çocuğum yok bu duyguyu bilemem ama bana göre saçma hayatını daha çok karartırsın çocuk içinde kötü böyle siz sorun yaşadıkça o daha çok etkilenir

12. 25 Haziran 2009
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    bence terapiste gitmeyi kabul etmesi olumlu bir gelişme
    terapist hatalarını görmesini sağlayacaktır.
    ama sen bir değişiklik istediğine göre
    kafanda bu evliliği zaten bitirmişsin gibi
    bu durumda terapistin işe yarayacağını düşünmüyorum
    kendini de beraber götürdükten sonra değişiklik her zaman beklentileri karşılamıyor
    bu durumda en doğrusu eşini boşanmaya ikna etmen sanırım
    ve kendine güvenmen
    Allah kolaylık versin

14. 25 Haziran 2009
  15. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    evliliği kafanızda bitirdiyseniz çok zor geri dönüş..eşinize bunu nasıl anlatacağınıza gelince terapistinizden bu konuda yardım isteyin bence..

16. 25 Haziran 2009
  17. EU3

EU3 Guest

eşinle sorununuz tam olarak nedir?

18. 25 Haziran 2009
  19. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    eger hasta ruhlu bır adam degılse ayrılmak ıstememesı sızden vazgecmedıgını sızı ıstedıgını gosterır bu ona tutunmanız ıcın nedenlerden bırı olabılır
    ortada ıkınızın meyvesı bır cocuk var bu da ayrılmama nedenı olabılır
    evlılıgı kurtarmak ıcın terapıye gıtmesı de evlılıgın kurtulması ıcın caba sarfettıgını gosterır demek kı yolunda gıtmeyen bırseylerın oldugundan haberdar ve rahatsız bu da ayrılmamak ıcın bır neden

nacızane fıkrım terapıye devam ederek sızde kendınızde bır seylerı degıstırmeye calısın
    en azından esınızı ılk tanıdıgınız ya da sevdıgınız zamanlardakı gıbı dusunmeye hıssetmeye calısın
    terapı destegıyle yıne yapamıyorsanız her medenı ınsan gıbı oturup net karar verebılırısınız