Kendimi tanyamyorum artk.....Yabanclatm!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve deryacam tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

23 Kasım 2009
    Konu Sahibi : deryacam
  1. deryacam

deryacam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    kendimi çok yanlız hissediyordum. ben erken menapoz mağdurlarından birisiyim. yaklaşık 1 yıldır tedavi görmeme rağmen hiçbir değişiklik olmadı ve dr.um artık ilaç bile vermez oldu.

yaşım 35. daha 2yıllık bile evli değilim. ilk zamanlar yatak odası bana dünyanın en rahat ve hayallerin yeri gibi gelirken şimdi sanki kabus evi gibi gelmeye başladı. internette pekçok yerde vajinal kuruluk gibi başlıkları okumama rağmen birtürlü içim rahatlamadı. hep böyle mi kalacağım korkusu hüküm sürmeye başladı . cinsel organım artık benim için kulak,göz yahut burun gibi sadece bir organ halinde sanki. lanet olası çukur!!!!! hiçbir şey hissedemez oldum son haftalarda. eskiden iyi kötü vajinal ıslaklık vardı ve acı vermiyordu hatta zevk de alırken şimdi ne hallerdeyim ya.... durum biyolojik mi, psikolojik mi anlamadım henüz.
    stresli bir insanım. çalışıyorum. iş stresi, erken menapozun verdiği gerginlik.... acaba düzelir mi diye içimdeki umut hep varken dün geceye kadar olay tamamen kapandı sanki... eşim bana en sonunda durumdan şikayet etti.Bu kadar uğraşmaya bi tık bile yok diye sitem etti. artık orgazm taklitlerim bile anlaşılıyormuş.Canım çok sıkıldı dün gece. ağlamaktan bitap düştüm...

tanrı aşkına bişeyler söyleyin... İçinizde menapozu yaşayan dostlar vardır sanırım. peki bu durumu onlarda yaşadılar mı? nasıl aştılar?

2. 23 Kasım 2009
  3. UcukMavi

UcukMavi kocasının nazlı kelebeği Pro Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    203
  4. 23 Kasım 2009
  5. Lillyum

Lillyum çok bilmiş Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    menepozla cinsel isteksizliğin paralel olduğunu sanmıyorum arkadaşımm
    aksine menopozda kadın daha çok erkeklik hormonu salgıladığı için daha istekli olduğunu biliyorum fisfisfis
    bence sen erken menopozu sıkıntı haline getirip bu durumdan psikolojik olarak etkileniyorsunnn a.s

6. 23 Kasım 2009
  7. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    bencede sana katılıyorum arkadaşım.
    bendede kayganlık problemi var.Ayrıca gebede kalamıyorum.
    gebelik bölümünde preesed ile ilgili bi başlık var.onu oku.
    kayganlaştırıcı olarak çok iyi.
    tavsiye ederim.

8. 21 Mayıs 2010
  9. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.192
    Ödül Puanları:
    438
    Arkadaşım 2 aydır gelmemişsin ama inş gelir bu yazıyı okursun Nasipden öte yol yok ve bu işden ümidini kesmişken hamile kalanlar var keşke bir dr a daha gitsen.Regl den kesilip senelr sonra regl olacakken hamile kalan birkaç kişi tanıyorum