kendimizi eletirelim.

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve sarxix papatya tarafından 24 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : sarxix papatya
  1. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar hadı kendımızı elestırelım.en sevmedıgınız yonunuz hangısı.benım cok ıyımser olmam.herseye karsı bır sebep aramam.karsımdakını haklı cıkarmaya calısmam.suclu olsa bıle.mutlaka sundan dolayı olmustur demem.benı cok yıpratıyo.sız kendınızde nelerı sevmezsınız.

2. 24 Mayıs 2007
  3. gulfuren

gulfuren gülfuren Üye

Beğenildi:
    2.641
    Ödül Puanları:
    163
    Merhaba...İnsanların bana karşı yaptığı hataları çok çabuk unutuyorum..Buda o kişilerden yeni hataları yapmasını kolaylaştırıyor...Buda benim üzülmeme sebep oluyor...Yinede eskiye göre azalttım ama tamamen değil...

4. 25 Mayıs 2007
  5. yxixldxixz_

yxixldxixz_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay vallahi bende öyleyim aynı bu huyumdan nefret ediyorum ne kadar kızsamda ya oda şundan haklı diyorum ve sonra kendi haklılığımı unutuyorum
    daha cesur olmayı çok istiyorum ama yapamıyorum ve sonra karşımdakide kendini haklı düşünüyor bunu ben düşündürüyorum sonrada yine ben üzülüyorum
    ama elimde değil oluveriyor ben anlamıyorum bile huy işte bende bu huyumdan çok çektim halada çekiyorum
    :eek:klava:

6. 25 Mayıs 2007
  7. Destan35

Destan35 Bir Dü$-tüK KıRıLdık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Cok alinganim ve istedigim birsey varsa ve istedigim zaman olmazsa cok sinirlenirim.Yani insanim sizce insan olmak hatali olmak degilmidir hatalarimiz olmasaydi melek olurduk bence?

8. 26 Mayıs 2007
  9. istanbul

istanbul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne desem bos cok ıyınıyetlıyım bu huyumdan nefret edıyorum bana yapılan kötuluklerı hemen unutuyorum ınsan unutmaz hatırlar bıraz buda daha cok uzulmemem sebep oluyor ınsanlar kotu gunundeyken hemen yanlarındayım ama benım kotu gunumde neden kımse yanımda degıl sanırım cok dertlıyım kızlar çookk..

10. 26 Mayıs 2007
  11. istanbul

istanbul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet sanırım aynı dertten muzdarıpız ne dıyelım allahta bızı boyle yaratmıss :)

12. 26 Mayıs 2007
  13. AyseniL

AyseniL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende çok çabuk sinirlenirim ve kimin hatası varsa ve kabullenmediğini sezersem çok ağır eleştirir ve kızarım, bide benimle hiç alakasız birine bir haksızlık yapılsa bile durduğum yerde duramam hemen şu minik burnumu sokarım içine sanki bana neyse ama duramıyorum yaa sonra bi bakmışım hiç alakasız streslerin içindeyim kendine yapılan insan yana çekilmiş ben uğraşırım onun derdiyle, hiç sevmiyorum bu huyumu hiççççç

14. 26 Mayıs 2007
  15. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Çabuk sinirleniyorum. Çabuk affediyorum. Bir değiştirebilsem şu huylarımı iyi olacak.

16. 26 Mayıs 2007
  17. jared

jared Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim en sevmediğim yönüm birden yelkenleri suya indirmem. yani kimseye (gereken yerde) uzun süren bir kızgınlığım olmuyor ...

18. 26 Mayıs 2007
  19. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Çok gevezeyim.Hep kendime söz veriyorum az konuşmak için ama tutamıyorum sözümü.