Kendimle ilgili sorunlarımı nasıl çözeceğim?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve esmerguzeli06 tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : esmerguzeli06
  1. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sürekli sevgilimle kavga ediyorum sürekli güven sorunu yaşıyorum ve durmadan eskileri eski yaptıklarını ortaya döküyorum ve her kavgada bitti istemiyorum artık gibi sözcükler kullanıyorum ve bu soruna çare bulamıyorum gittikçe büyüyo büyüyo akıl almaz sonuçlar doğuruyo konuşmalarıma engel olamıyorum neden böyleyim onu bile bilmiyorum ara verelim dedik 3gün ara verdik aradı dayanamadığını söyledi benim kendimi düzeltmeme izin vermiyor acı çektirmek istemediğimi söylüyorum herdefasında birdaha yapmayacağım diyorum yine yine bitmiyor bu yineler çözümü olsa bu sıkıntımdan kurtulcağım sizce neden böyleyim benim gibi düşünen benim gibi davranan varmı :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::teselli:

2. 13 Ağustos 2009
  3. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    CADIARZU hımmm evet gercekten durum zor ama bence kişiliğiniz sorunlu değil bu zaman gectikce asılan bir durum bende eskiden öyleydim hep gecmişe döner kavga ederdim eşimle ama galiba zamanla bıkılıyor buna ve hatta konu acılmasın diye gayret ediyorsun o nedenle üzülme zamanla düzelir ama sende elinden geleni yap sonucta karsında seni seven biri var

4. 13 Ağustos 2009
  5. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Öfkenizi ve düşüncelerinizi kontrol altına almak için bir uzmandan yardım alabilirsiniz,terapiler sizi rahatlatır..Ama yine de iş sizde bitiyor,buna istekli olmalısınız..

Son düzenleme: 13 Ağustos 2009
  6. 13 Ağustos 2009
  7. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    almak istiyorum ama maddi durumum yetersiz o konuda vede bu uzman konusunda bazen diyorum böyle bir durum ailemdenmi kaynaklanıyor benim 2 tane abim var biri evli diğeri 6 senedirki sevgilisi var evli olan nişanlıyken karıştırdığı dalavereleri biliyorum küçüğüde ilişkisi olmasına rağmen yabancı kızlarla nette konuşurken görüyorum ve erkeklere karşı güven sorunu yaşıyorum ondanmı diye düşünüyorum bazen oturuyorum uzun uzun düşünüyorum ben neden böyleyim diye kendim bile sorunlu teşhisi koydum

8. 13 Ağustos 2009
  9. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Karşınızdaki iki örnek sizi böyle şüphelere itmiş olabilir,dediğiniz gibi..Ama beş parmağın beşi de bir değil..Sevgiliniz size nasıl davranıyor ya da şüphe uyandıracak davranışlarda bulunuyor mu bilmiyorum ama eğer çok üstelersiniz onu da kaybedersiniz..Olay ilk baş kendinizden sorunlu etiketini kaldırmaktan başlıyor,neye inanırsanız o davranışa bürünürsünüz..Kendime ve sevgilime güvenen bir bayanım demeye çalışın bakalım bir de :)

10. 13 Ağustos 2009
  11. EU2

EU2 Guest

ilişkin bıttıgınde sorunlarını çözersın merak etme,
    sımdıden calısmalara basla bencede. önce sakin olmayı dene.

12. 13 Ağustos 2009
  13. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ılıskınız alıskanlık halıne gelmıs bence.Aklınızda sureklı ayrılmak var ayrılmak ıstedıgınızı beyan edıyorsunuz ama sonra pısman oluyorsunuz

14. 13 Ağustos 2009
  15. Hera

Hera Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    kişiliğin sorunlu değil ayrılalım demeyi eskileri ortaya dökmeyi alışkanlık haline getirmişsin. bunları yapmadıgın gun rahat edemıyorsundur da. bı ilişkimde bende bu şekilde davrandım nedense kıskançlıkmıydı acaba bilemiyorum ama ne oldu yıpranmış bir ilişki, kendini yıpratan ben ve aldatılan oldum. sende aklını başına topla ya ayrıl yada kendine çeki düzen ver huzursuzluk nereye kadar. şuan evliyim ve bir oğlum var o zamanlar yaptıklarıma şuan gülüyorum ve ne kadar hatalı oldugumu görebiliyorum.

16. 13 Ağustos 2009
  17. EU1

EU1 Guest

abinizin öle yapması gerçkten benide burda okuduğum haldeüzdü etkilio:KK43:
    kaçyılık sevgilisi varken başaksıyla knşması sizin gözünüzün önnünde acaba demenize sebep oluordur emnim!!
    ayrıcaa bi kavga olduğu zAMAN içinizden sabır edin dua okuyun alışkanlık haline gelince geçer hem size hem sevgilinize eziyet ediorsunuz ben korkuorumki bişe söleyim ilişkim bozulmasın diye:S

18. 13 Ağustos 2009
  19. firuze06

firuze06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede canm bu bi alısknlk haline geldi sende hersey senin elinde sakin olucaksın ben sana inanıyorum istedikten sonra bi daha yapmazsn bu arada msndeym grsene uyuyamadm