kendinden habersiz bırakan sevgili.....

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gulsahh5151 tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gulsahh5151
  1. gulsahh5151

gulsahh5151 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar henüz yeni denilebilecek bi ilşkim var 2.5 ay kadar oldu.. her konuda iyiyiz anlaışıoruz gülüoruz bikaç aylığınaayrı şehirlerde olduğumuz için özlüyoruz falan filan..
    fakat bazen arkadaşlarıyla akşam çıktığı zaman bana haber vermiyor buna çok sinirlendiğimi bildiği halde.. NEDEN diye dorduğumda unutuyorum arkadaşlarla muhabbete girince falan diyor bu sizce neyin göstergesi beni önemsemiyo mu bu çocuk yaww:S:?? ben trip atınca falan özür diledim ilte napim yaa falan filan die suç bastırıyo hala pfff:S

2. 1 Ağustos 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sen mi baska sehire gittin o mu
    o gittiyse belki oradaki arkadaslarıyla vakit geciriyordur hep görüşemedigi için sana haber vermemesi seni umursamadıgını göstermez ki yani sen suraya gidiyorm buraya gidiyorum diye haber versin istiyorsun galiba

4. 1 Ağustos 2010
  5. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.256
    Ödül Puanları:
    238
    Ya niye her seferinde haber versin ki?
    Ne güzel sizi özleyen bir sevgiliniz var.
    Cidden konuşmaya dalıp unutuyor olabilir.

6. 3 Ağustos 2010
  7. LadyDelarose

LadyDelarose Atandım (09.07.2010) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    büyütülcek bişi değil..tasma mı takmak zorundayız hemen erkeklere?
    :teytey::hulya:

8. 3 Ağustos 2010
  9. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de sevgilim uzakta şuan, kısa bir süreliğine ayrıyız malum tatil dönemi..
    Ancak ne o ne de ben bir yere gideceğimiz zamanlar haber verme gereği duymuyoruz.
    Birbirimize günün nasıl geçti neler yaptın diye sorduğumuzda veya gün içerisinde haberleştiğimizde kimlerle nerde ne yaptığını öğreniyorum zaten.
    Sadece ortamda kız arkadaş olduğu zaman haber vermesini istedim, benim için de aynı durum geçerli.
    Bunun dışında her çıktığımızda haber verme gibi bir alışkanlığımız yok dolayısıyla birbirimizi sıkmıyoruz da ve bence en güzeli bu bayanssulusmile

10. 7 Ağustos 2010
  11. gulsahh5151

gulsahh5151 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet konuyu açalı biraz zaman geçti ve biz de artık öyleyiz yani ben durumu açıkladım izin al benden falan demiyorum sadece giderken bi yere akşam çıkarken falan haberim olsun istiyorum dedim.. o da anlayışla kariıladı ve yapıyor arık bunu.. dediğiniz gibi kızlar sanırım büyütmüşüm biraz tasma takamam çocuğa