kendinden nefret ettiğin oldumu hiç?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve seratonin tarafından 29 Mart 2007 başlatılmıştır.

29 Mart 2007
    Konu Sahibi : seratonin
  1. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    kendinden nefret ettiğin oldumu hiç? :uhm: yaşadığın bi olayda kendini suçlayıp işin içinden çıkamadığın.. o anda tüm dünyaya kahrettiğin neden neden diye haykırdığın..
    benim oldu..ilki okulu uzattığım zamandı..daha sonra işten çıkmam oldu ve en sonda çok değer verdiğim birinden yediğim darbe..:çok üzgünüm:

2. 29 Mart 2007
  3. EU1

EU1 Guest

nefret değilde kızdım hemde çok kızdım kendime hiç hayatımda olmaması gereken birini hayatıma soktm neyse ki kısa yoldan kendime geldim ama çok kııyıyorum kendime böle insanlara güvenmemem gerektiğini daha önceden anlamadığım iiçn

4. 29 Mart 2007
  5. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    seratonin kendine hiç kızma.Hayat her zaman toz pembe değil.Daha önünde yıllar var.Neler neler neler yapabilirsin kimbilir! Bir de insanlara olduğundan fazla değer vermemeyi öğrenin lütfen.Ozaman yediğiniz darbe daha az acı verir.

6. 29 Mart 2007
  7. seratonin

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    belki bu başlığı yanlış yere açtım taşımayı bilen varsa taşısın ...ankete daha uygun

8. 29 Mart 2007
  9. @TUANA@

@TUANA@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evet oldu ilk ve tek ama yıllardır acısını çekiyorum.
    KEŞKE YAZILDIĞIM LİSENİN KAPISINDAN DÖNÜP BAŞKA BİR OKULA KAYDIMI YAPTIRMASAYDIM.

10. 29 Mart 2007
  11. figo

figo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rabbim İnsanı Yaratırken Hamuruna Pişmanlıkta katmış Pişmanım diyebilmek için.. mutlaka hayatta pişmanlık ta olur keşkeler de..

Ama ben hiç kendimden nefret etmedim kızmadım .. Her daim şükür ediyorum

12. 29 Mart 2007
  13. character

character Guest

kendimden hiç nefret etmedim.aksine sevdim kendimi.sonuçta bir insanım elbette hatalarım oldu,oluyor ve olacak ta...yapmamaya çalışsamda...

14. 29 Mart 2007
  15. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Aynen canım bende kendime hayatıma soktuğum insanlar için çok kızmışımdır ama zararın neresinden dönersen kardır öyle değilmi?Şuanda hayatımda öyle az insan varki ama bundan hiç gocunmadım çünkü kafam rahat,daha huzurluyum ve aklım başımda.

16. 29 Mart 2007
  17. EU1

EU1 Guest

Aslında kendimden nefret edecek bir davranışta bulunmadım . Ama şu var ki çevrenizde o kadar boş , tutarsız , görgüsüz ,cahil ,yalaka ,sahtekar insan varken onların kazanıpta sizin kaybettiğinizi görünce insan nefter ediyor kendinden.Çevrandekileri , çarkı sistemi değiştiremeyeceğine göre...ben değişeyim diyosum ama lanet olsun ki vicdanlısın ,sorumluluk sahibisin olmuyor o zaman kızıyorum kendime ve itiraf ediyorum bazen diğerlerinden olmayı tercih ediyorum.Çünkü işini halledemiyorsun ,taktir edilmiyorsun ,enayi yerine konuluyorsun...çark ,idüzen işte...

18. 29 Mart 2007
  19. seratonin

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    evet asya çok haklısın..hislerime tercüman oldun..
    insanlara iyi davrandınmı enayi oluyosun ama biraz da olsa dişini gösterirsen el pençe divan dururlar karsında..
    etrafındakileri kırıp üzüceksinki seni üzmeye fırsatları olmasın yoksa her daim kaybeden sen olursun:1ninca: