kendinizde eksik gordugunuz yonleriniz neler

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 14 Ocak 2008 başlatılmıştır.

14 Ocak 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Kendinizde eksik gordugunuz yonleriniz nedir?
    Ben baslayayim;

1- bazen cok saf oluyorum, insanlarin dediklerine %100 dogruymus gibi bakiyorum, herkesi kendim gibi saniyorum.

2- moralimi cabuk bozuyorum

3- bir insana hakketiginden fazla deger verebiliyorum, bunu ise cok sonra, kazigi yedikten sonra farkedebiliyorum, olayın disinda cikmam gerekiyo gormem icin

bu yonlerimi duzeltmem lazim

2. 14 Ocak 2008
  3. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    o kadr çok warki nerden başlasam bilmiorum doğrusu.bende bazılarına hakettiğinden fazla değer veriyorum.meğerse değmezmiş.ben 5 adım atarken herkes bana 1 adım atıo.inanıorum güveniorum seviyor diorum ama yanılıorum.

4. 14 Ocak 2008
  5. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Hemen herşeye üzülür ağlarım. Hemen kalbim kırılır. Bu yüzden biraz acımasız olmak isterdim. Ve biraz daha akıllı.(Ben biraz fazla safımda)

6. 14 Ocak 2008
  7. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aynı şeyler benim içinde geçerli.. ben elimden geldiğince karşımdaki insana yardımcı olmaya çalışıyorum her zaman yanlarındayım benim bir işim olsa hepsinin bir bahanesi hazır.. iyi niyetimden dolayı çok kullanıldımda diyebiliriz..:1shok: hasta bile olsam koşuyordum hemen..
    ama yok öyle artık akıllandım..sengözlerimebaksanab yine her zamanki gibi yardımcı oluyorum insanlara ama artık kendimden ödün vermeden.. ne yapalım yaşadığın devre ayak uyduracaksın birileri tepene çıkmasın diye...tatlicadiarzu

8. 14 Ocak 2008
  9. umuda_yolculuk

umuda_yolculuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kişilere çok fazla tepki göstermediğim için çok çabuk üzülüp yalnız kaldığımda ağlıyorum.. çok temiz kalpliyim insanların kötü yanlarını göremiyorum çoğu zaman.. çok sevip gerektiğinden fazla ilgi gösterdiğim ve sonra hayal kırıklığına uğratıldığım oldu.. çok yıprattı bu tür olaylar beni... ve bazen başarmalıyım dediğim şeylerin sonu olumsuz oluyor..
    bi şekilde bişeyler yüzümü güldürür her zaman, iyilikle yola çıktığımdan ama hayatta daha güçlü olmak gerekiyor..!!!!

10. 14 Ocak 2008
  11. Akide

Akide Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende daha güçlü olmak isterdim.

12. 14 Ocak 2008
  13. hayrxuxnisa

hayrxuxnisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Fazla iyi niyetli olduğumdan,iyi niyetimin insanlar tarafından kullanılması beni üzüyor.Bazende hayır demem gereken yerde hayır olmaz diyemiyordum.Ama artık yavaş yavaş hayır demeyi öğrendim.40 yaşından sonra.

14. 14 Ocak 2008
  15. DENXIXZxoxykxux

DENXIXZxoxykxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende safım biraz, herkesi kendim gibi sanıyorum, çok çabuk güvenip çok fazla değer veriyorum herkese ve bu yüzden de insanlarla ilişkilerimde hep zararlı çıkan, yara alan ben oluyorum.

16. 14 Ocak 2008
  17. EU1

EU1 Guest

aşırı şüpheciyim bazen paranoyaklık derecesinde,olaylar karşısında çabuk sinirlenip çabuk sönebiliyorum,biraz daha sabırlı ve tutarlı olmak isterdim,kin tutabilmek isterdim,sinirlenince bu kadar çok kalp kırmamak isterdim:1no2:

18. 17 Ocak 2008
  19. mavi dxuxnya

mavi dxuxnya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Aynı şeyler benim içinde geçerli..