Kendisine Dual Plan uygulanan arkadaşlar kimlere ameliyat oldular ?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve abcj tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : abcj
  1. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar sanki dual plan en iyisi bi geliyor bu aralar bana. okuduklarım ya da duyduklarım da bunu gösteriyor. peki forumdan kimler dual plan oldu ve hangi doktorlara?
    benim bildiğim teoman doğan uygulyor. tunc tiryaki.
    bir de mert, dual plan olmuştu.

2. 23 Şubat 2009
  3. CaliMeroo

CaliMeroo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Bana da dual plan sanki daha iyi bir yöntemmis gibime geliyor. sanırım son 5 senedir uygulanıyor. meme altında daha dolgunluk vermek için. bir de omuz ve kol hareketlerinden implant daha az etkileniyormus kas altına nazaran. Olumsuz tarafı ise implant alttan ellendiğinde hissedilebiliyormuş eger cok zayıfsanız. of bende kararsız kaldım kas altımı dual plan mı diye. her iki yönteminde artıları eksileri var tabi. Ama siteden okuduklarıma göre kasaltı daha cok tercih ediliyor. dual planla ameliyat olan cok az kişi var.

4. 23 Şubat 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Selam kızlar, dual plane yurtdısında A sınıfı cerrahların ulkemizde de yine sayılı cerrahın uyguladıgı bi yontem, her cerrahın uyguladıgına pek katılamıycam cunku zaten son yıllarda gelmiş bi yontem:) forumda da olanların sayısı buyuzden azdır diye dusunuyorum, yoksa hepsinin de meme yapısının dual plana uymadıgını sanmıyorum:) Ben cok memnunum cunku goguslerim hem dik hem de dogal bi sarkıklıga sahip oldu, yani silikon silikon durmadılar, umarım anlatabilmişimdir..bu gorunum de işte meme dokusu ve kas ilişkisini kullanarak saglanılıyo, dual plane ile calısan guveniceginiz bi cerrah bulursanız ve meme yapınızı da uygun gorurse tavsiye ederim sahsen, cunku meme altı dokusunun cok az olmaması gerekiyo bildigim kadarıyla, tabi doktorunuz muaynede en dogru kararı vericektir yine.. Ben İzmir'de Ufuk Bilkay'a yaptırdım, İstanbul dusunen arklar icin de ddreamer'ın doktoru Teoman Dogan var, o da cok memnundu cunku, kib sevgiler..

6. 23 Şubat 2009
  7. CaliMeroo

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    dual planla yaptırmıssın. Cok kafamı kurcaladı .Alt kısım meme dokusunun üstünde kaldıgı için elle dokundugunda implantı hissediyormusun? Bu benim için cok önemli ya kas altı yada dual plan düşünüyorum. cevaplarsan sevinirima.s.

8. 24 Şubat 2009
  9. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürederim senihatoran. doktorun sana ne uyguladı peki?

10. 24 Şubat 2009
  11. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

okuduklarımdan aklımda yanlış kalmadıysa aklımda, pnr_ 'cım senin zaten dokun vardı değil mi? o yüzden acaba dokusu çok çok az olanlarda durum nasıl ona bakmak lazım calimeroo . özellikle uzanıldığı zaman . ddreamer bayadır yoksun , senin de fikrini bekliyoruz :)

12. 24 Şubat 2009
  13. CaliMeroo

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    ben bu doku olayını anlamadım yani derinin kalınlıgı falan mı yani biz bakınca anlamazmıyız:) dokktorlar anlıyor sanırım. bi yerde okumustum eger gogsunuzun altına biraz bastırdıgınızda kemiğinizi hissediyorsanız dual planla takılan implantı alttan elleldiğinizde hissediliyormus. Ama soyle birsey de var dual planın 3 çeşidi var yani senin memene göre 3 yöntemden birini uyguluyorlar. resimlerini görmüştüm bi bakiim bulursam koyarım buraya.:kahve:

14. 24 Şubat 2009
  15. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

bul lütfenn:KK43: ben hiç dual plan sonucu görmedim. kas zarı altı da hiç görmedim hep kas altı ile kas ustu gordum

16. 24 Şubat 2009
  17. CaliMeroo

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
  18. 24 Şubat 2009
  19. CaliMeroo

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    kas zarı altı bende bulamadım ama tahminim meme dokusundan daha doğal duruyor. ben kas zarı altı cesaret edemiyorum. daha ayrıntılı bir ameliyat ve uzun sürüyor. ben hemen olup cıkmak isterim şahsen:)