Kent Hast. DR.TUNÇ CANDA da doğum yapan var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve daphneIsLife tarafından 1 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : daphneIsLife
  1. daphneIsLife

daphneIsLife ..hem uzak hem yakın.. Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar, 28+2 günlük hamileyim. ılk günden beri Kent Hast.de Tunç beye gidiyorum. Doğumu da orada yapacagım.
    Bu hastanede aynı dr.a giden ve doğum yapan var mı? Memnun kaldınız mı? Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 6 Mart 2010
  2. 8 Ekim 2009
  3. goksuyilmaz

goksuyilmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende temmuz ayında kent hastanesinde tunç beyde doğum yaptım gerek hastaneden gerekse doktorumdan çok memnun kaldım hamileliğimin 2.ayından itibaren aynı doktorara gittim psikolojim rahattı ameliyatımda istediğim konularda yardımcı oldu kısacası ilgilenenlere tavsiye ederim sevgiler

4. 31 Ocak 2013
  5. ellysee

ellysee Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım bende Tunç beyde doğum yaptım bu gebeliğimde de takiplerimi o yapıyor her şey yolunda heyecanla doğumu bekliyorum.

6. 11 Şubat 2013
  7. catherines

catherines Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar, Tunç beyi şiddetle tavsiye ediyorum onun sayesinde normal doğum yaptım diyebilirim, hakkını ödeyemem onu tüm aile çok seviyoruz.

8. 22 Şubat 2013
  9. ilkay1977

ilkay1977 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bende Tunç beye gidiyorum, ancak bu kadar az yorum yazan olunca şaşırdım çünkü biliyorum ki pekçok arkadaşım da onun hastası ve çok memnunlar, anladığım kadarıyla herkes buraya girip görüş bildirmeye vakit bulamıyor hele çocuk olduktan sonra ancak burada yazandan çok daha fazla hastası olduğu kesin, cumartesi günlerine randevu bulmakta zorluk çekiyoruz. Haftasonu ben gidicem siz hafta içi gidin lütfen:)

10. 4 Mart 2013
  11. aysegul1981

aysegul1981 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım bende Tunç beyin hastasıydım. Aydın dan kendisine geldim hem ilgisi hem bilgisi ile beni çok rahatlattı.Normal doğum konusunda da hep destek oldu. Umarım herşey gönlünüzce olur. İlgilenenlere öneriyorum. sevgiler...

12. 12 Mart 2013
  13. ellysee

ellysee Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kızlar 2. oğluşimiz de dünyaya geldi:) yine normal doğum yaptım. Herşey istediğim gibi oldu. Tunç beyi çok seviyorum, iyiki var, Ona ne kadar teşekkür etsem azdır hamileliğimin başından sonuna kadar ne zaman aradıysam hep yanımda oldu onun hakkını ödeyemeyiz. arkadaşlar herşey gönlünüzce olsun, sevgiyle kalın.

14. 20 Mart 2013
  15. hulya1982

hulya1982 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bende takiplerimi Tunç beyde yaptırıyorum. Çok memnunum. Çok ilgili ve güleryüzlü. Gördüğüm kadarıyla burada yazan arkadaşların çoğu normal doğum yapmışlar. Bende normal doğum yapmak istiyorum Tunç beyde destekliyor ama ben çok korkuyorum, eşimde bu nedenle sezeryen ol diyor. Çok kararsızım. Kızlar lütfen bana destek olun. Bakalım nasıl doğuracağım?:)

16. 31 Mart 2013
  17. gorkemz

gorkemz Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım bende Tunç beyde doğum yaptım kendisi ilgili ve çok yardımcı oldu bütün sorularıma cevap verdi. Ne zaman aradıysam telefonu hep o açtı ya da sonra kendisi döndü. ilk doğumumda tam 37 haftada suyum geldi ve normal doğum yaptım ilki biraz daha heyecanlı ve endişeli geçiyor ancak ikinci doğumda çok rahattım ve herşey yolunda gitti şu anda da çok iyiyim hiçbir ağrım sızım yok bana sorarsan normal doğum yapmanı öneririm herşey gönlünce olsun:)

18. 9 Nisan 2013
  19. hulya1982

hulya1982 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba arkadaşlar, geçen hafta sancılarım başlayınca normal doğuma girdim, rahim 4 santim açıldı ancak ağrımdan sonra bebeğin kalbi ara ara yavaş atmaya başladı. Tunç bey bu durumda bebeğe giden oksijen miktarının azaldığını söyledi doğumun olmasına daha çok olduğu için sezaryen olmamın bebeğin sağlığı için doğru olacağını söyledi. Epidural ile sezaryan oldum. Eşim ben sana sezaryan ol demiştim dedi:KK43: Bebeğim çok sağlıklı 3620 gram erkek bebek adını Ali Kemal koyduk. Normal doğumiyi birşey ama bazen sezaryanda olmak gerekebiliyor. Çok Mutluyuz. Herkes çocuğunu sağlıkla büyütsün. Sağlıcakla kalın.