Kent Hastanesi / Izmir Dr. Orcun Sezer ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve lilyumdelisi tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : lilyumdelisi
  1. lilyumdelisi

lilyumdelisi nefesim kızım benim Üye

Beğenildi:
    1.594
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba arkadaslar ,

Kent hastanesi ve Dr. Orcun Sezer hakkında bilgilerinizi / yorumlarınızı paylasmanızı rica ederim. Özellikle orada dogum yapmıs arkadaslardan hastane olanakları / ilgi -alaka ve mümkünse fiyat konusunda yanıt alabilirsem cok sevinirim .. hepinize tesekkürler

2. 18 Ekim 2010
  3. sevilakdemir

sevilakdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bende kent hastanesinde doğum yapmak sitiyorum ama ben namık demirin ismini daha çok duyoyorum..şu anda aydında yaşıyorum ama doğuma 3 ay kala artık dr namık demir e gideceğim..bu arada orçun bey hakkındada kulağıma güzel şeyler geliyor...seçim senin elbette...

4. 18 Ekim 2010
  5. lilyumdelisi

Beğenildi:
    1.594
    Ödül Puanları:
    123
    tesekkür ederim cnm , umarım hersey istediğin gibi olur.. anladıgım kadarıyla hamilesin insallah kolay bir dogum olur ve sağlıkla kavusursun meleğinne.. ben henüz hamile adayıyım ancak hamile kaldıgımda ilk dokturumla sonuna kadar devam etmek istediğim icin simdiden arastırıyorum secim yapmak icin en iyisi daha önce tecrübe eden birilerinden fikir almak sanırım peki senin kent hastanesinde dogum yapmak istemende neler etkili oldu , bilgi verebilir misin , tanıdıgın memnun kalan birileri var mı cevrende ...

country bunu beğendi.
  6. 18 Ekim 2010
  7. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    selam ... ben bir kere namık beye gittim kendisinden cok memnun kaldım.Orçun Beyi tanımıyorum. Ama hastanede herkez cok ilgili. ama benim evime oldukca uzak oldugu için karar degiştirerek Kahraman Koldaya gitmeye başladım. Ve doktorumdan inanılmaz memnunum. Hastanede doğum fiyatı 4000-4500 ytl arasında değişiyor.

8. 18 Ekim 2010
  9. sevilakdemir

sevilakdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    selam tekrar ben aydındayım dr um burada kendisindende çok memnunum fakat doğumu izmirde olsn istiyorummm..kent hastanesini daha önce gidip görmüştüm dr namık beye giden arklar vardı bende kendisi ile ilgili biçok araştrma yaptım çok ilgili ve bilinçli bir dr olduğunu öğrendim...allah kısmet ederse doğumuma 3 ay kala artık ona gitmeyi planlıyorum doğum ücreti hakkında bilgim yok fakat benim özzel sağlık sigortam var o çok problem olmıcak ...çokta pahalı olcağını sanmıyorum ..üstelik bebeğin ve senin sağlığın paradanda önemli olduğunu düşünüyorum...

senin içinde hayırlısı olsun inşallah...

country bunu beğendi.
  10. 20 Ekim 2010
  11. lilyumdelisi

Beğenildi:
    1.594
    Ödül Puanları:
    123
    slm arkadaslar anlasılan Dr. ile ilgili cok fazla bilgi yok...Peki Kent hastanesi ile ilgili bilgisi / yorumu olanlar yazabilir mi lütfen , bu hastane evime yakın ve özel sigortamın anlasması var , karar vermeden önce bilgisi olan arkadasların düsüncelerini almak istiyorum, hepinize cok tesekkürler..

12. 10 Kasım 2010
  13. Arina

Arina ღღ Annesinin miniği ღღ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Merhabalar,

Ben Orçun Sezer'e gidiyorum ve çok memnunum. Daha önce ismi lazım değil İzmir'de ün salmış bir doktora gitmiştim ve hiç memnun kalmadım. Daha sonra araştırmalarım sonucu hem evime yakın olması hem de dr. ve hastane memnuniyeti duyumlara göre Orçun Bey'de karar kıldım. Şuan hamileyim, hamilelik öncesi tüm testlerimi de orada yaptırttım zaten. Oldukça ilgili her konuda ve seni çok rahatlatıyor herşeyden önce:KK3:

Ayrıca fiyat konusunda da; 3.800 TL normal, 4.100 TL ise sezeryan diye biliyorum; ama yine de yanlış bir bilgi vermeyeyim. :KK16:

14. 2 Mayıs 2012
  15. oznurlk

oznurlk Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba ,
    1 hafta önce yeni anne olan biri olarak gebelik öncesi, gebelik dönemi ve sonrasındakı doktorum kent hastanesı Uzman Dr. Orçun Sezer. Uzun araştırmalar sonucu karar kıldıgım doktorum benim tüm beklentilerimi tam olarak karşıladı. Özellikle normal doğumu destekleyen ve bu ımkan varsa anne adayının bu yönde isteğının hep yanında olan bir doktor. Konusunda uzman , guvenilir ve özverili bir doktor olarak Orçun beyi gönül rahatlığı ile tavsıye edebilirim. Gebelikte en önemli konulardan biri kesinlikle doktorunuza olan güven ve inancınız bu sızın üzerinizdeki stresi azaltan en büyük etkenlerden biri bu açıdan ben Orçun Bey i tercih ettiğim için her zaman kendimi şansli olarak gördüm.

16. 27 Haziran 2014
  17. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    Yakın zamanda orçun beye giden var mi acaba? Bende gitmeti planliyorum.

18. 7 Ağustos 2014
  19. cilekben

cilekben Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de hamile adayıyım, okuduklarımdan sonra Orçun Bey' e gidecek gibiyim...Siz gittiniz mi acaba?