kentmi irenbemi smynramı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Derin tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Derin
  1. Derin

Derin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.388
    Ödül Puanları:
    188
    arkadaşlar ilk denememi erol bey şifada yaptı maalesef negatif 2. ege üniversitesinde oldu 3 ay önce oda negatif 3. ye karar veremiyorum yardımcı olurmusunuzsenağlamasenağlama

2. 9 Eylül 2008
  3. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Hayırlısı olsun canım inşallah bu tedavinde sonuç alırsın. Çok fazla değiştirmemeni öneririm öncelikle dr unun çünkü senin tedavi sürecini çok daha iyi bilebilir tanıyordur artık. Ben 2 kez tüp bebek tedavisi gördüm ve ikincide hamile kaldım: symrnada tedavi oldum benim dr kahraman kolday oranın ortaklarından olduğu için orayı tercih etmiştim ve ssymrnadada funda hanımın tedavisinden çok çok memnun kaldım. Doğumumu bile orada yapmak istiyorum.İnşallah müjdeli haberlerini almak ümidiyle.

4. 9 Eylül 2008
  5. Derin

Derin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.388
    Ödül Puanları:
    188
    teşekkürler canım seni takip ediyordum erol beye iki sene boyunca gittim çok paralarımız gitti birde o kadar yoğunki hiç özel ilgi yok bilgisine diyeceğim yok bıraktım egeyi deniyeyim dedim orda durum dahada felaket herkese aynı tedavi ordanda memnun kalmadımburdada bir çok kişinin smynrada kentte irenbede bebekleri oldu hatta en son 38 yaşında biri funda hanım sayesinde bebeğine kavuştu o yüzden kafam çok karışık sağa salim yavrularını kucağına alman dileği işe

6. 9 Eylül 2008
  7. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar,bence de çok değişiklik yapma.ben de erol beyin hastasıyım ben de şu an ilk aşılmamın sonucunu bekliyorum.bu iş mekandan çok önce Allaha sonra da doktora bakıyor bence.O yüzden Erol hocaya devam derim.Ama illa ki değiştiricem dıyosan smynra yı tavsıye etmem.şu anda tüp ted.ile çocukları olan bı ark.eşinin spermlerini karıştırmışlar orda daha önce.adam dr olduğu için fark etmiş aman demişler lütfen duyulmasın ücretsiz yaparız tedavıyı falan.daha sonra ankarada anatolia da tedavı oludular ve şu anda ikizleri var.irenbeyı de çok meth eden var ama forumlarda.

8. 9 Eylül 2008
  9. Derin

Derin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.388
    Ödül Puanları:
    188
    tabiki önce allah sonra dr ama 2 sene boyunca erol hocadayumurtlama tedavisi aşılama tüp bebek hepsini denedik deiğim gibi çok yoğun yoksa ilk tüp bebeği yapan dr ama gitmek istemiyorum artık çok paralarımız gitti orada inş aşılaman olumlu sonuçlanır herşey kısmet
    bi tanıdığımın erol beye ilk gidişinde aşılamayla ikizleri oldu allah ol dediğinde oluyo

10. 9 Eylül 2008
  11. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Caniim guvenebilecegin yere gitmeni oneririm ben.Mesela ben Irenbe yle basladim tedaviye orda guvenimi sarsan bisey yasadim ama ben yasadim.Yasamayan insanlar da cok.Simdi kente gidiyorum.Genelde Kente zor vakalar geliyor.Degisik yerlerden gecipte sonuca ulasamayanlar vs.Bu is sans meselesi.Bence Kentte Irenbe de guvenilir ve steril yerler.Onemli olan bir de vaktinin saatinin gelmesi anne olmak icin.Yoksa iki yerde de yapilan tedavi iki yerdede inanki ayni.Karar senin.Sadece insan bir merkeze karar kildiginda ordaki doktora ve merkeze cok guvenebilmesi ve maddi manevi somurulmediginden emin olmasi lazim.Secimini iyi yap ve sabirla orda sonuca ulasmaya calis derim ben

12. 9 Eylül 2008
  13. Derin

Derin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.388
    Ödül Puanları:
    188
    sağol hülya ben erol beye çok güveniyordum ama allah vermeyince olmuyo bursamı istanbulmu izmirmi şaşırdım kaldım olacak olduktan sonraheryerde olur ben kentle görüştüm rapor kabul edilmiyor orada yinede kısmet

14. 9 Eylül 2008
  15. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    en güzelini yazmışsın aslında.ALLAH OL DEDİ Mİ OLUYOR...

16. 9 Eylül 2008
  17. zuzuay

zuzuay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba hülya35 sakıncası yoksa irenbede yaşadığın olayı anlatabilirmisin bende nurattin beyle bu ay tedaviye başlayacağım açıkçası bizleri ilgilendiren bir olaysa bizde ona göre karar veririz (özel değilse sevinirim)

18. 10 Eylül 2008
  19. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bir problem tespit etti tup bebekten once ameliyat edelim dedi.Ama ilk tedaviye basladiginda hicbir problem yoktu.Tup ilaclarindan dogum kontrol hapini kullanmaya baslamistim.Bu sefer ben arastirmak icin Erol Tavmergen ve daha sonra da Israel Aruh ta muayene oldum ve boyle bisey gorulmedi.Bu yuzden vazgectim.Ama b bana denk gelmistir belki.Bu yuzden merkezden yana bisey diyemem.Orasida iyi bir yer steril ciddi bir yer.