Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve EU2 tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Merhaba arkadaşlar
    dün kepçe kulak ameliyatı oldum , olmayı düşünen arkadaşlar için tecrubelerimi anlatayım
    operasyon 1 saat sürüyor, lokal aneztesi ile oluyor. Ameliyat sırasında hiç bir acı hissi duymuyorsunuz , yaklaşık 3 saat sonra ağrılar başlıyor ama ağrı kesiciler ile yavaşlıyor . saç bandını 1 hafta boyunca kullanıcam. sonuç umarım istediğim gibi olur :1rolleyes:

2. 4 Temmuz 2008
  3. deppo

deppo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çook geçmiş olsun. ameliyat olmak isteyen biri olarak bir sürü sorum var sana :) öncelikle kime oldun, ne kadara oldun, kulak biçimin yelken mi yoksa kepçe miydi? henüz bandı çıkarmamısındır sanırım ama çıkarınca görüntü istediğin gibi mi ve doğal mı yaz lütfen... :D

4. 8 Temmuz 2008
  5. damlasu22

damlasu22 quando verrai bambina?? Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    bende ameliyatı 10 gün önce oldum canım.local anesteziyle,doktorumla sohbet ederek çok keyifli bi ameliyat geçirdim.daha sonra ağrım sızım pek olmadı.zaten doktorun verdiği ilaçları kullanınca sorun yaşamıyorsun.sadece 1hafta kulakların kapalı ve bandajlı olarak geziyorsun ama 1 hafta sonra buna değdiğini görüyorsun.benim kulaklarım kepçeydi mesela. sağdaki oldukça çıkık,soldaki biraz daha yapışık gibiydi.şu an ikisi de çok doğal görünüyorlar.sadece 1 ay boyunca geceleri saç bandı takıp uyuyacaksın.zaten rutin kontroller devam edecek.korkulacak bişey yok yani:)ben 2000ytlye oldum bu ameliyatı.koşuyolu rinomedde.doktorum çok iyi ve güvenilir bir insan ve doktor.sanada tavsiye ederim.kulaklarım 2-3 günden beri açık,kendimi dünyanın en güzel kızı gibi hissediyorum valla:utangac:

6. 8 Temmuz 2008
  7. EU2

EU2 Guest

damlasu merhaba geçmiş olsun
    hemen hemen aynı tarihlerde ameliyat olmuşuz
    benim şuanda çok yapışık görünüyolar doktorum açılacak zamanla diyor ama nebilim böle kalırsada hiç hoş görünmüyorlar
    senin şuanki görüntünm nasıl şişlik varmı ? bende hala var şişlik
    bana cevap yazarsan sevinirim

deppocum
    ameliyatı 1500 ytlye oldum kulaklarım kepçeydi sağ olan daha fazla kepçeydi şunada yukarıda anlattığım gibi görünüyor. umarım şişlikler inince daha doğal dururlar
    eğer kulaklarından rahatsızsan olmanı tavsiye ederim
    korkulacak bi ameliyat değil
    :) bi sorun olursa cevaplarım

8. 9 Temmuz 2008
  9. EU2

EU2 Guest

damlasu22 lütfen cevap yazarmısın benşimkiler çok yapışık görünüyor seninkiler nasıl çok merak ediyorum

10. 10 Temmuz 2008
  11. deppo

deppo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kelebek1cim ben sadece kulağımın üst kısmının biraz içeri alınmasını istiyorum, yelken kulak tipi benim ki çünkü, bir de öyle hassas bir dengede ki biraz fazla içeri alsam çirkin duruyor, tam istediğim kadar içeri almaları mümkün mü? ameliyatını anlattı mı sana doktor, şöyle yaptım böle yaptım gibi...o kadar araştırdım kii bu konuyu kafayı bozdum iyice:bbo:

12. 10 Temmuz 2008
  13. EU2

EU2 Guest

valla bende kafayı bozmak üzereyim çok mutlu değilim şuanda

14. 10 Temmuz 2008
  15. deppo

deppo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktorun düzelecek dediyse vardır bir bildiği canım, sabırlı olmak lazım, şiş olduğu içinde gözüne hoş görünmüyordur.

16. 14 Temmuz 2008
  17. EU1

EU1 Guest

kizlar bende sag kulagimdan olacagim, anne karninda olmus benimkisi
    ama korkuyorum :KK43:
    bu yasima kadar hic ameliyat olmadim bu yuzden korkuyorum

18. 11 Ağustos 2008
  19. deppo

deppo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kelebek1 durumunda bir değişiklik var mı? Lütfen bizi haberdar et...