Kepçe kulak hk. - yardım...

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve vasi tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : vasi
  1. vasi

vasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar,
    4 aylık bebeğimin kulakları kepçeleşiyor.Aynı problemi yaşayanlardan fikir yardımı rica ediyorum.Ne yapmalıyım???Bant yapıştırmayı öneriyorlar, saçma geliyor ama işe yarayacak,zarar vermeyecek ve canını yakmayacak herşeye razıyım:KK43:(

2. 12 Eylül 2010
  3. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm saç bandı takabilirsin benim ablamda aynısı uyguluyor bebişine erkek olmasına rağmen yavrum evde cicili saç bantlarıyla geziyor :)

4. 12 Eylül 2010
  5. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle allah analı babalı büyütsün ben bant yapıştırma olayına 8 sene önce köye gittiğimizde görmüştüm kadın ufacık bebeğin kulağına yara bandı yapıştırmıştı çok komik görünüyordu 8 sene sonraki halini soraarsan en son 6 ay önce gördüm hala kepçe ve hiç faydası olmamış zavallı çocuk okadar eziyeti boşa çekmiş oldu bence kurafe bebeğin kızsa saç bandı erkekse bere öneririm havalarda soğumaya başladı hem bebişinin kafası üşümez hemde faydalı olur çok cicili bicili şapka ve bereler var bir bakmanı öneririm

6. 2 Kasım 2010
  7. julia

julia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Saçsız her insan kepçe kulaklı görünür kimsenin lafına aldırmayın,genetiği değiştirmeniz mümkün değil,hem artık kepçe kulak tedavileri var ki küçücük bir operasyonla çok normal görünüm sağlanıyor,bence dert edilecek bir durum değil.