Kepçe kulaklar için medikal yapıştırıcı

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve cezvee tarafından 16 Haziran 2007 başlatılmıştır.

16 Haziran 2007
    Konu Sahibi : cezvee
  1. cezvee

cezvee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bayanlar merhaba bir doktorun ropörtajını okudum.kepçe kulaklar için medikal bir yapıştırıcı oldugundan bahsediyordu. ama adını soylememiş.bende arastırdım ancak bulamadım.iki hafta sonra mezuniyetim var ve ben bu kepçe kulaklarla gitmek istemiyorum.adını bilen varsa ve yazarsa cok buyuk bi iilik yapmış olur simdiden tesekkulerr

2. 26 Haziran 2007
  3. cezvee

cezvee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben size okduğum röportajı gösteriyim en iyisi bayanlar dediğin sey doğru ama benim bahsetiğim başka bişey dediğim şey medikal bir yapıştırıcı öle bişey var yani söylenene görea.s
    Ondokuz mayıs üniversitesi tıp fakültesi plastik cerrahi Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Karacalar Kulakları kırtasiye malzemesi yapıştırıcılarla yapıştırmanın kısa
    süreli bir çözüm olduğunu ve kötü sonuçlar doğurabileceğini ifade eden
    Karacalar, bir yapıştırıcı firmasının medikal yapıştırıcı
    geliştirdiğini de bildirdiKaracalar, söz konusu yapıştırıcının şu anda yaraları yapıştırmak
    için estetik cerrahide kullanıldığını söyledi

4. 23 Kasım 2008
  5. kochisarli

kochisarli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ewt benimde kulaklarım kepçe nefret ediyorum toplum içine çıkamıyorum kulaklarımdan çok rahatsız oluyorum.ameliyat benim için en son çare bu yapıpştırcının ismini ve fiyatını bilen varsa lütfen hemen cevap yazsın.:çok üzgünüm:

6. 23 Kasım 2008
  7. kochisarli

kochisarli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bulabildinizmi yapıştırıcının adını.aynı röportajı bende okudum.ismi yazmıyo.

8. 24 Aralık 2013
  9. tugsem28

tugsem28 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar ben kepçe kulak ameliyatı olacagım fakat fazla bilgim yok ameliyatı olmayı çok istiyorum istanbulda devlet hastanesınde olabilirmiyim

10. 22 Mayıs 2014
  11. |<<KoZaLak>>|

|<<KoZaLak>>| Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    Bu olabilir mi acaba alsak mı ://
    70 TL imiş.

$16080490.jpg

Medical Adhesıve ( Tıbbi Yapıştırıcı) 7730

***Silikon bazlı cilt yapıştırıcısı Ostomi torbaları , yara kolektörleri , ınkontinans , Kulak , meme vs., Burun protezlerinin yapıştırılmasında kullanılır.

***Direkt olarak sağlıklı cilde , mukozaya iyileşmemiş yaralara veya sızıntılı yaralara uygulanmamalıdır.

***Adhesive yapıştırılacak malzeme ye sıkılarak beş dakika beklemelidir.

12. 21 Şubat 2015
  13. ebrar_28

ebrar_28 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ürünü almak için internetten araştırdım telefonda görüştüğüm bayan yapıştırıcının yan etkisi olmadığını kepçe kulaklar için kullanılabileceğini söyledi ama yine de emin olamadım ürünü kullanan var mı

14. 26 Şubat 2015
  15. isabellala

isabellala Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    13

nereye sordun canım ? benimde bir tarafta sorun var özel günler için saçımı topladığım zamanlar kullanmak istiyorum..

16. 4 Mart 2015
  17. ebrar_28

ebrar_28 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    medikal cihaz satış (0232 445 60 90 ) adlı yerden sipariş verdim bugün elime geçti şimdi işte olduğum için kullanamıyorum aksamı sabırsızlıkla bekliyorum:))

18. 5 Mart 2015
  19. ebrar_28

ebrar_28 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dün ürünü kullanacakken odyolog bir arkadaşımı aradım kesinlikle kullanmamam gerektiğini kulak ve yapıştırdığım yerdeki deriyi kaldırabileceğini söyledi sonra kulağı eski haline getirmek için daha çok uğraşırsın dedi ürünü aldığıma mı yoksa hayallerime mi yanayım bilemedim:KK43:( ben korktum kullanamadım öylece duruyor masanın üzerinde hiç cesaret edip kullanan yok mu acaba???