Kepçe Kulaklar?

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 9 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızLarr bu konuyu nereye açsam bilemedim vücutla alakalı diye buraya açtım valla yanlş yerse kusuruma bakmayınız özür diliorum.. kepçe bi kulaqa napmak lasım sizce az bçk brz kpçe bide tek kulaqım yav varya saçımı tepeden toplayamıyorum bununda otu falan varmı yaa sırnaşık şey

2. 15 Eylül 2007
  3. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm canım sanırım kimsenin böyle bir sorunu yok! Benimde aman aman sorun ettiğim birşey değil ama daha düzgün kulaklarımın olmasını çok isterdim.saçlarımı topuz falan yapıyorum ama gergin bir topuzu rahatlıkla kullanamam:çok üzgünüm: eğer bir çözüm bulursan paylaşırsan sewinirim

4. 15 Eylül 2007
  5. Pamuk

Pamuk Guest

kız ne dalga geçiyon :Roflol:

arkadaşlar buna ne gibi bi çözüm olabilirki? basit bi ameliyatı var sadece onu yapabilirsiniz... basit derken local anesteziyle filan yoksa her ameliyatın sonrası zordur yanlış anlamayın

6. 15 Eylül 2007
  7. BenAybegum

BenAybegum Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tabiki tek cozum ameliyat yanı otu copu ne karıstıosun:Roflol:hormonal bişi deil ki.yalniz acı veren bi ameliyat diyim

8. 15 Kasım 2007
  9. deborah

deborah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım ya benimde tek kulağımda bebeklikten kalma bi kepçelik var bende yıllardır saçımı hep acık bırakıyorum düşünsenıze jep aynı sacla dolasıyorum 24 yıldırbenneyaptımki bende amelıyat düşünüyordum artık.üstelik kapçiğim olmasa bana daha çok yakışıyor toplamak ama toplayamıyorum işte sankı herkes kulağıma bakıomus gıbı gelıyo:çok üzgünüm: sen acı veren bı amelıyat deyınce korktum ama ben şimdi..gercektende öylemi sen oldunmu amelıyat ve kesin sonuç alınıyomu?:çok üzgünüm:

10. 15 Kasım 2007
  11. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benimde kulaklarım kepçe ama hiç ameliyat düşünmedim insanların hakkıda ne düşündüğü beni ilgilendirmiyor hatta 2 yana topluyorum yukarıdan bağlayıp çıkıyorum özel insanlar olduğumuza inanıyorum 6.hissimiz çok kuvvetlidir her sesi duyarım ben çok mutluyum

12. 15 Kasım 2007
  13. deborah

deborah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

haklısın canım ama ne bilim yinede kötü hissediyorum ben senin gibi yapamıyorum:1no2:ama sen kesınlıkle haklısın ınsanların ne düşündüğünün bır önemi yok ben galıba kendım için istiyorum bunu kendım rahatsız oluyorum bu durumdan çünkü komık duruyo işte tek kulagım yamuk tekı düz kendımı ıyı hissetmıyorum:çok üzgünüm:

14. 24 Kasım 2007
  15. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tek Cozumm Amelıyat Dıyorsunuzz Fakat Benım Kuzenım Amelıyatt Oldu Cok Zorlandı Falan Ama Gozle gorulen Bı Degısıklık Olmadıı Aynii Duruyooo

16. 25 Kasım 2007
  17. deborah

deborah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçektenmi hiçmi değişmedi tek umudum ameliyattı ona cesaret etmeye çalışıyordum şimdioda suya düştü yani öylemi:a015: nasıl düzelme olmaz ya ınanamıyorum peki çok canı yandımı amelıyat sonrasında doktorun bütün tawsıyelerıne uymusmuydusenağlama

18. 25 Kasım 2007
  19. ayden

ayden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba,
    aranıza yeni katıldım ben:)
    bu ameliyattan oldum ben. hem de 1 yıl arayla iki kez. ilki lokal ldu, ikincisi genel anestezi ile. ilki pek olmayınca doktorum(doçent idi)ikincisini yapalım dedi.
    kesinlikle ama kesinlikle korkulcak bişey yok. acımıyor ki.. sadece ameliyattan sonra doğal larak biraz şiş ve kulak arkası biraz mor oluyor. ama kendini çabuk toparlıyor.benim kendime güvenim geldi çok memnunum. sadece genel anesteziyi tavsiye etmem,lokal iyi.
    sorularınız varsa beklerim:)