Kepe kulak estetii

Konusu 'Estetik cerrahi tecrübeleriniz' forumundadır ve zeynepsudem tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : zeynepsudem
  1. zeynepsudem

zeynepsudem esmer cadı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kepçe kulak estetiği olan varmı hangi dr a ne kadara oldunuz memnunmusunuz tşk

2. 10 Ekim 2009
  3. SuRMeLi

SuRMeLi yiğitim cennetteki yavrum.. Pro Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    153
    ben sali gunu olacagim canim.. hic arastirmadim.. ankara numune hastanesine gittim doktora gorundum.. bakalim yapacaklar..

4. 17 Ekim 2009
  5. zehra_g

zehra_g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam,
    bende bugün ameliyat oldum boğaziçi tıp merkezinde irfan doktora.
    lokal anestezi oldu iki saat sürdü. şuan sargılı kafam ve en zor anı yaşıyorum ağırılı bir şekilde.
    bu gece uyku yok anlaşılan.mafoldumben

6. 9 Kasım 2009
  7. prensesim87

prensesim87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok geçmiş olsun şimdiki durumlarınız nasıl özellikle sürmeli şuanki durumundan memnunmusun nasıl oldun?

8. 2 Aralık 2009
  9. bebemmm

bebemmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar hepinize çok büyük geçmiş olsun sizin halinizden çok iyi anlarım çünkü bende ameliyat oldum 2007 yılında hemde iki kere çok büyük bir ağrı günlerce uyumadım oturark uyuyacaksın dedi doktor ne kadar oturarak uyuyabiilirsen tabi annecim başımda bekledi günlerce düşerim ederim die kıyamam çok zor ama sonrası güzel iştee aynayla barışık bir insan olup çıkıyorsunuz :)opuyorumnanaktan

10. 2 Aralık 2009
  11. patiska

patiska Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    87
    Ödül Puanları:
    108
    hepinize geçmiş olsun, umarım bir an önce iyileşirsiniz...
    Benim 5 yaşında bir yeğenim var, onun da kulaklarıyla ilgili problem olduğunu düşünüyoruz. acaba bu ameliyatın beklenmesi gereken bir yaşı var mıdır? bi bilginiz var mı bu konuda?

12. 3 Ocak 2010
  13. adlesss

adlesss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım arastırmalarıma göre en uygun yas 7 yaş civarı ama yinede bi doktora sormakta fayda var
    bende olmayı düşünüyorum ama bi türlü cesaret edemiyorum :sinifsinif: :sinifsinif: amelyattan sonra nasıl oluyor ilerde bi problem cıkma ihtimalivamı eskisinden daha kötü olurmu :gitme: taktıgımız küpeler spor yapmamak falan problem olurmu şimdiden tesekür ederim ayrıca konuyu acan arkadasımada cook tesekkür ederim a.s.a.s.

14. 18 Şubat 2010
  15. h.sahra

h.sahra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haziran ayında oldumm 1ay sonra dikişlerim açılmış eski hali kadar kepçe olmadı ama genede hiç ameliyat olmamış gibi oldu kulaklarım işin kötüsüü 6ay geçmeden tekrar ameliyat ta yapılmıyormus o kulaklarla gezdim aylarca 15ocakta 2.ameliyatımı oldum şuanda hiç açılma yok inşallah olmaz herkeste olan birşey degilmiş bu yüzde 1ihtimal falanmış o da beni bulduu ama pişman olmuştum yaptırdıgıma eger tekrar açılmazsa değdi diycem cnkü saclarıma artık istedigim sekli verebiliyorumm :lepi: 2buçuk milyara falan oldum bursa medicalpark ' ta

16. 20 Şubat 2010
  17. cimcimelily

cimcimelily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam benimde sağ kulağım da bir açıklık var sol taraf gayet ii.sırf bu yüzden kompleks yaptımm.ameliyat olarak lokal mi önerirsiniz bide devlet hastaneleri güzel yapabiliyormu kulak ameliyatlarını.bir kere gittim devlet hastanesine tümden anestezi yaparım dedi vazgeçtimm.bana cesaret verinn..

18. 20 Şubat 2010
  19. cereenn

cereenn Guest

canım bende geçen sene oldum benimde sağ kulapımda açıklık vardı 2saat sürdü ameliyat sadece kulaklarımı uyusturdu yani lokal anestezi oldum 1hafta sargılı dolastım snra eski hayatıma geri döndüm korkulcak bisi diil ben özelde yaptrdm ama arkadasım 2ay önce devlette yaptırdı suanlık ikimizde memnunuzz:)