kepeğinizi hangi şampuan yok etti paylaşın..

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve benim_olan tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : benim_olan
  1. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar saçınızdaki keğpeği hangi şampuan yada bitkisel şey yok etti paylaşırmısınız?
    ben şuan komili zeytinyağlı olanını kullanıyorum.saç dökülmemei durdurdu ama kepeğe çok çokda iyi geldi diyemem.bir gün yıkamasam hemen çıkıyorlar..saçlarım kuru olduğu için..çözümlerinizi paylaşırmısınız?:içelim:

2. 11 Eylül 2009
  3. ela

ela Guest

valla canım geçen gün eczaneye gittiğimde saçlarımın dibinde birşeyler olduğunu biliyodum aletleriyle bilgisayarda diplerimi gördüm ve inanamadım mısır tarlası gibiydi,saçlarımda zaten dökülme var ama bütün derilerim kalkmıştı şaşa kaldım rausch diye kepeğe kesin çözüm getiren bir şampuan önerdiler aldım bitkisel birde.

4. 11 Eylül 2009
  5. ela

ela Guest

arkadaşlar kepeğnizi gerçekten yok eden şampuan varsa lütfen paylaşın....

6. 11 Eylül 2009
  7. EsmerYarim

EsmerYarim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım kepek sorunu gerçekten can sıkıcı bir sorun benim olmadı hiç ama saç dökülmesi sorunu yaşardım ben nerdeyse bütün şampuanları denedim ya saçım haddinden fazla döküldü yada dediğin gibi kepek sorunu ile karşılaştım bu arada zeytin yağlılar bende felaket saç sorunu yaşamaya neden oluyor neyse canım ben en son elidorun kına özlüsünü aldım ve yıllardırda bu şampuanı kullanırım çokta memnunum okadar şampuan arasında üstelik pahalı ucuz demedim aldım saçıma tek yarayan şampuan elidorun kına özlüsü oldu ve kullanıyorum şaşmamda artık bu şampuanımdan
    umarım yardımcı olabilmişimdir dene istersen ne kepek ne saç dökülmesi yaşaıyorum yıllardır :lepi:

8. 11 Eylül 2009
  9. EsmerYarim

EsmerYarim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ha bu arada canım günlük bile olsa bir kaç telin dökülmesi sorun değil normal biliyorsundur değil mi a.s

10. 14 Eylül 2009
  11. Tulinnn

Tulinnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bir ara diplerim kabuk kabuktu.Ben tesadüfen eczaneden "kanazol" diye medikal bir şampuan buldum.Tek yıkamayla arındırdı kabukları.Bütün eşe dosta aynı şampuanı önerdim.Hepsi çok mennun kaldı.fiyatı da uygun.sadece yıkarken saçını şampuanı gözlerine kaçırmıcaksın.

12. 14 Eylül 2009
  13. nagish

nagish Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben loreaL in kepek önleyisini kullanmıştım çok iyi geLdiii kurtuLdum hepsindennn:))

14. 15 Eylül 2009
  15. ht2nor

ht2nor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    başka bi topicte belirttiğim gibi bende acayip kepek vardı head&shouldersın reklamı çok dönüyodu deneyeyim dedim. mükemmel iyi geldi 2. yıkamada fark etti..Denemek isteyen olursa kendi saç tipine göre küçük boy alsın kullansın..

16. 16 Eylül 2009
  17. EU2

EU2 Guest

bende lorealin kepeğe karşı etkili kullanıyorum şuanda kepek sorunum var 3.yıkamam oldu ama ilk yıkamadan itibaren iyi geldi:)

18. 26 Ekim 2009
  19. ela

ela Guest

arkadaşlar başka kullananlar var mı bu şampuanları kafamıza göre alabiliyormuyuz?