KEPEK icin kesin cözüm 2 kisi tarafindan denendi onaylandi :))))

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve cansutr tarafından 14 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cansutr
  1. cansutr

cansutr 10.Takim Kaptani Üye

Beğenildi:
    4.045
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaslar yillardir kepek sorunuyla bogusan bir abim vardir birde ben ben yillar önce vichy dercos kepek sampuanini kullanmistim normal ve yagli saclar icin kepegime iyi gelmisti ama fiyati cok pahala oldugu icin biraktim sonradan gene cikti benim kepekler:eek:klava: sampuan degstirdim düzelir gibi olmadi ama gene geri geliyorlardi isirgan suyun biraz faydasi oldu ama gende kesmedi gelelim abime kendisi piyasada ne kadar sampuan varsa kullandi ama genede kurtulamadi kepekten bende vichy dercos tavsiye ettim bana zamaninda iyi geldigi icin inanmazsiniz abim 2-3 kullanimdan sonra yanima geldi kim bu sampuani sana tavsiye etti diye:teytey:sırnaşık şey 1 yildan beri abim kullaniyor kullandigin günden beri kepekten eser yok bende kullanmaya basladim yaklasik 1 aydan beri kepekden eser yok süper birsey biraz tuzlu ama degiyor arkadaslar siddetle tavsiye ederim.....

2. 14 Temmuz 2009
  3. cansutr

Beğenildi:
    4.045
    Ödül Puanları:
    123
    buda sampuanin resmi daha kolay bulabilmeniz icinsırnaşık şey

Ekli Dosyalar:

4. 14 Temmuz 2009
  5. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ne kadar acaba fiyatı?

6. 14 Temmuz 2009
  7. cansutr

Beğenildi:
    4.045
    Ödül Puanları:
    123
    canim ben tr de yasamiyorum almanyada yasiyorum burda 12.99 avro tr de cevirsek 20 tl tutar sanirim ama kesinlikle ise yariyor yani ben ve abim artik kepeksisizsırnaşık şey:teytey::nazar:

8. 15 Temmuz 2009
  9. ela

ela Guest

arkadaşlar bu sampuanı kullandım ben bir ara inanın daha beter yaptı çok kötü şampuan iğrenç zaten kokusu görüntüsü.

10. 15 Temmuz 2009
  11. cansutr

Beğenildi:
    4.045
    Ödül Puanları:
    123
    yapma ya :çok üzgünüm: rengi turuncu kokusu haklisin pek hos degil ama ben artik o sampuan sayesinde kepeksizim abimde sırnaşık şey herkeste baska sey fayda eder herkesin sac derisi baska tepki verebilir ama bende kesinlikle ise yaradi:teytey::nazar: senin sac tipin nasildi ipek ? kuru normal yagli ???

12. 15 Temmuz 2009
  13. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

14. 16 Temmuz 2009
  15. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kepeğin türlü türlü nedenleri var.
    kimisinde strese bişeye bağlıdır evet geçer ama kimisinde seberoik dermetit ve benzeri olabilir ki benim öyle. bunlar sampuanlarla geçmiyor malesef... kremlerle de geçmiyor. kendini tekrarlayan hastalıklar bunlar. sadece üstünü kapatır losyonlar şampuanlar kremler. çünkü bizde bu biraz irsi ordan biliyorum

16. 16 Temmuz 2009
  17. ela

ela Guest

benim saçım normal cnm o zamanlar az kepek vardı hadi dedim eczaneden kepek şampuanı alayım gittim bunu dercos yeşil renkli olanı kapak için dediler kullandım daha beter etti gittim bunu alcaksınız bana başka şampuan verceksiniz dedim maf oldu saçlarımın dipleri dedim biraz cazgırlık yapınca değiştirdiler şu an organıcum kullanıyorum memnunum ama saçımda böyle daha çok kepeğe benzer değil de beyaz noktalı şeyler var onları alırken saç köklerimle geliyor elma sirkesi kullanıyorum ama daha yeni bilmiyorum etki edecek mi mafoldumben

18. 16 Temmuz 2009
  19. cansutr

Beğenildi:
    4.045
    Ödül Puanları:
    123
    :1shok::a015:insallah sende kurtulursun ipek kepeklerinden:1hug: herkeze baska sey iyi geliyor ama o vich dercos yeil kaplai sampuanin kücük boyutuda var 250 degilde galiba 125 ml isteyen deniyebilir ama bir arkadasimizin deigi gibi irside olabilir kepekin irsi olabilecegini ilk kez duydum cok ilginc bide head and shoulders sanirim ismi bide onu deniyeyim demistim arkadasim tavsiye etmisti benim saclarim biraz cabuk yaglanir ondan limonlusunu aldim offf ne bicim sey saclarimi dökdü banyoda:1shok: anenmde limonlu sampuan kullanmisti onunda sacini döktün o günden beri limonlu sampuan eve girmez... yani dedigim gibi herkeze ayni sampuan fayda edecek diye birsey yok arkadasimda head and shoulders kepegi kesti bende sac döktü sadece bir doktora danisin yada ezcaciya kesinlikle sorun bende vichy ilk aldigimda ezcaciya sormustum.....nice .kepeksiz günlere insallah kizlar:1hug::teytey::nazar: