kepeklenmeye çözüm buldum

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve ela tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

arkadaşlar o kadar yoğun kepeklenme olmuştu ki saçlarımda hatta yoğun dökülmelerimin sebebi kafamdaki kabukların büyük etkisi varmış.
    2 ay kadar önce eczaneye giitiğimde saç analizi yaptılar mısır tarlası gibi olmuş saç derilirimi görünce korkmuştum
    eczacı raush diye bir kepek şampuanı önerdi aldım 2 ay boyunca yalnız onunla yıkadım saçlarımı ve bugün eczaneye gittiğimde tekrar kontrol amaçlı analiz yaptırdım vee sonuç çok güzell saç diplerim bile gözükmüyordu 2 ay öncesine ama bu ürün gerçekten yok etti kepeklerimi ara ara tortular kalmış saçımda oda şampuandaki ampullerden anca geçiyor sadece tavsiye etmek istedim bu ürünü çok kaliteli ve tamamen bitkisel.:enbuyukkk:

2. 13 Ekim 2009
  3. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    canım kepek ıcın bır cok sampuan avr eczanede onemlı olan kepek nedenı bende baslayacam ama hangısıne karar veremıyorum

4. 13 Ekim 2009
  5. ela

ela Guest

öyle canım dolu şampuan var ama dün bir daha eczaneye gittim bitkisel bir şampuan almak için çünkü kepek şampuanım az kaldı işte baktılar diplerime tabi bende gördüm tam geçmemiş geçmeden başka şampuan alma bu raush a devam et dedi herelde bitince yine aynısından alıcam elim mahkum çünkü kafamda o kadar tortu kepekler kaynamışki arınamadı daha tam olarak.

6. 13 Ekim 2009
  7. ela

ela Guest

öyle canım dolu şampuan var ama dün bir daha eczaneye gittim bitkisel bir şampuan almak için çünkü kepek şampuanım az kaldı işte baktılar diplerime tabi bende gördüm tam geçmemiş geçmeden başka şampuan alma bu raush a devam et dedi herelde bitince yine aynısından alıcam elim mahkum çünkü kafamda o kadar tortu kepekler kaynamışki arınamadı daha tam olarak.

8. 22 Ekim 2009
  9. melekgulsoy

melekgulsoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ya benim sevgilimdede kepek sorunu var ama tam kepek gibi bile deil yani böyle kocaman kocaman deri döküntüsü gibi ve dönemsel oluyor. ama olurkende çok yoğun oluyor. gerçi geçiyo kalmıyo ama yınede olurken çok rahatsız edici birşey. bilmem anlatabildimmi ne olduğunu

10. 6 Kasım 2009
  11. seda_22

seda_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu kepek ve büyük kabuklar bendede oluyor :KK43: ne yapicami bilmiyorum ! bursuru kepek sampuani denedim ama olmuyor gecmedi bi türlü °

12. 6 Kasım 2009
  13. ela

ela Guest

ben dermatolojiye gittim raus falan palavra iyi gelmedi birde bende kabuklar gözükmüyor böyle kaşıntı oluyor hemen yağlanma birde diplerimde yara gibiydi ama değildi tortular yapışmış gözeneklerim tıkanmış galiba doktor pirdolinle sedolin yazdı aldım bakalım 1 ay kadar kullanıp bitince görücem şimdiden bişey söylemek istemiyorum.

14. 9 Şubat 2010
  15. Anelim

Anelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bende vardı bende netrogenenın t-gel diye şampuanını kulandım pahalı ama güzeldi. Şampuan bitti yenisi alamadım tekrar kepek başladı :KK43:

16. 25 Mart 2010
  17. zeynomzy

zeynomzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ya aynı dert bendede var kepek ama kabuklu cok kötüü bende bisürü sey denedimm gecmediii :KK43:en iyisi bi dermatoloğa gitmek

18. 27 Mart 2010
  19. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    raush beş para etmedi.pirdolin verdi dermatolog oda pek yaramadı azaldı şimdilik ama saç diplerim çok kuru ya..