Kepeklere veda salara parlaklk(doal yoldan)

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve tuba_ceren tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : tuba_ceren
  1. tuba_ceren

tuba_ceren pmk_princess Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ben kullanmıyorum çünkü benim saçlarım gerçekten fazla parlak hatta eskiden bu durumdan rahatsız oluyordum ama gördüm ki saçı mat olanlar daha mutsuzmuş bir tanıdığım söyledi onunda saçları oldukça parlaktır ve güzel görünüyor.saçları için banyoda durulama suyuna biraz sirke koyuyormuş.bu da kepekleri yok ettiği gibi saçları parlatıyormuş.tabi eğer sirkeyi durulama suyunujza koymak istemiyorsanız saçlarınıza sirkeyi sürüp biraz bekleyin sonra yıkayın ama kepek problemi olanlar bence mutlaka bir kere denesin.

2. 15 Mart 2009
  3. çekici akrep

çekici akrep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam bizde eşime deneyeceğiz ama elma sirkesimi yoksa herhangi bir sirke çeşiti olabilir mi?şimdiden teşekkürler:enbuyukkk:

4. 14 Ağustos 2009
  5. tuba_ceren

tuba_ceren pmk_princess Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    herhangi bişey söylemedi bunu söyleyen bayan sanırım herhangi sirke olabilir

6. 27 Ağustos 2009
  7. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    elma sirkesinin asit oranı daha düşüktür ve kokusu daha hafiftir onu tercih edin derim

8. 27 Ağustos 2009
  9. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    elma sirkesi kızlar bende yapıyorum arkadaşın dediği doğru çok güzel yapıyo...

10. 27 Ağustos 2009
  11. guguklu.saat

guguklu.saat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar herhangi bi sirke değil elma sirkesi olcak.aman dikkat

12. 27 Ağustos 2009
  13. ela

ela Guest

arkadaşlar elma sirkesi kullandım bende saç diplerim felaket yıkanık ve elimi atınca kabuk kabuk kuruluğunu hissediyordum dibimin ama elma sirkesi bana iyi gelmedi saçımın dibindekilere yani onun dışında parlaklık verdi o kadar.şu an rausch kepek için olanından kullanıyorum bugün ilk yıkamamı yaptım inanırmısınız gözünüz kapalı bu ürünü kullanabilirsiniz alıp almamakta tereddüt etmiştim ama banyoda anladım iyi bir arındırıcı olduğunu çünkü saçımı yıkadıktan sonra durularken gıçır gıçır diye ses geldi ve saçlarımı tararken diplerimin nefes aldığını hissettim resmen inşallah hep böyle gider ve saç dibimdekilerle vedalaşırım.opuyorumnanaktan