kese görmeye ne zaman gidebilirim yardım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zeyra tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : zeyra
  1. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    meraba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım ankarada gazide tedavi gördüm doktorum ankarada kaldı şu anda yani ben orduluyum pazartesi vermiş olduğum kan tahlili sonucunda sonucum pozitifti şimdi bu gebelik hesaplamasında ben hangi tarihi esas alıcam transfer tarihimimi yoksa son adet tarihimimi son adetim 8 temmuzdu transfer tarihimde 22 temmuz ne olur bana yardım edin canlarım ona göre doktorumdan randevu alıcam hangi tarihte almam lazım randevuyu keseyi görmek için opuyorumnanaktan:nazar:

2. 6 Ağustos 2009
  3. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun, allah tamamına erdirsin.
    son adeti esas alacaksın her zaman. buna göre şu anda 4 hafta 1 günlük hamilesin.
    6. haftayı bitirince gidersen hem kalp atışı hem de gebelik kesesini görüyorsun. yani 2 hafta sonrasına al randevunu . :)))

4. 6 Ağustos 2009
  5. zeyra

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    tamam canım çok saolasın bana çok yardımcı oluyorsun çok saolasın işte 5 yıldan sonra gelince çok heyecanlı oluyorsunherşeyini ince ince düşünüyosun kafama takılan dünkü kan testinde yani 14.günkü değerim 227 buna göre 3 haftalık gösteriyo hamileliğim o zamn geç döllenmedenmi acaba

6. 6 Ağustos 2009
  7. serenanes

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım kaç yıldan sonra geldiği önemli değil, bizim gibilerin onu zor yoldan elde etmiş olması önemli..kendi kendimize kalabilseydik daha kolay olurdu herşey ama allahımın takdiri buymuş buna da bin şükür..

test değerlerine göre hafta tarihine bakma sen, o değerler hormonlara bağlı azalıp artıyor zamanla, başlangıçta 4 haftalık görüne sonra ilerledikçe zaman olması gerekene gelip oturuyor, benim önce olması gerekenden ileri göründü tutunma ve döllenme çok iyi diye, sonra geriledi ve normal haftasına döndü . bu da 10. haftalarda falan olmuşt yanlış anımsamıyorsam. senin düşüncelerini ben de düşünmüştüm o zaman ama bunlar boş, boşver sen keyfini çıkarmaya bak.

sağlık olsun gerisi önemli değil.

8. 6 Ağustos 2009
  9. zeyra

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    tamam canım benim saol içim ferahladı valla kanamam falanda oldu benim ilk başta adet oldum sandım sonra dün bir iğne vurdurdum şimdi yok rabbime şükürler olsun kesildi ondada acaba dış gebelikmi diye çok korktum insan sanırım biraz paranoyaklaşıyo veya ben biraz öğleyim ne bilem:kedi::nazar:

10. 6 Ağustos 2009
  11. serenanes

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayır çok normal.... öyle şeyler duyuyor veya yaşıyoruz ki insan otomatikman telaş yapıyor.
    sen şimdi stresi bırak artık, keyfini çıkar...