kese görülmedi arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zigo tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : zigo
  1. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar bugün transferimizin 25.günü.23.günü kan değerim 2584 ama doktor ultrasonda bebeği göremedi.dünya başıma yıkıldı.kanamam hala devam ediyo.neler oluyo anlamadım.niye değerler yükseliyoda kese gözükmüyo.doktor ümitlenmeyin yok dedi.görmesi gerekiyomuş.ne olacak şimdi.çıldırmak üzereyim.cuma tekrar test yapın beni haberdar edin dedi.bu belirsizlik mahvetti beni.bugün idrarda test yaptık ikinci çizgi hemen çıktı.allahım yardım et.artık değerler yüksek mi çıksa iyi.yoksa düşükmü çıksa iyi bilmiyorum.benim durumumda olan varmı arkadaşlar.neler yaşadınız.kanama çok aşırı değil.ağrım falanda yok.sadece göğüslerim çok hassas.yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

2. 17 Aralık 2008
  3. s_n_17

s_n_17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok üzüldüm ya böyle bir şey ne duydum nede yaşadım yardımcı alamıcam ama inşallah sonu hayırlı olur bol bol dua et canım Allah yardımcın olsun çok zor günler geçiriyorsun ama kendini bırakma lütfen

4. 17 Aralık 2008
  5. 11MayisSilam

11MayisSilam ღSensizlik Bana Cok Zorღ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Cok üzüldüm cnm benim ..
    Ins. bebeklerin vardir da saklaniyordur ..
    Ama cok umutlanmamani tavsiye ederim.
    Ben de düsük yaptim . Ama hala degerlerim düsmedi .
    Gögüs uclarim hala felaket aciyo ..
    Yani zamanla degerlerin düsecektir ve hersey normale dönecektir ..

Rabbim en kisa zamanda yeniden bu duygulari yasamayi nasip etsin ..
    Ama bu kez saglikla kucagina aldigini gör ...Şeniz

6. 17 Aralık 2008
  7. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    zigo çok üzüldüm canım.değerinin çok yüksek olması ve kese gözükmemesi benim aklıma dış gebelik şüphesini getirdi.moralini bozmak istemiyorum ama seni boş yere ümitlendirmek istemem.dost acı söyler.keşke herşey yolunda olsa da bebeğini görsen.ben daha önce dış gebelik sebebiyle ölümden döndüm.aynı şeyi kimsenin yaşamasını istemem.lütfen kan testini bhcg 0 çıkana kadar yaptırmaya devam et.

8. 17 Aralık 2008
  9. birtanecik

birtanecik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım şimdi okudum merak ediyordum seni. Çok üzüldüm gerçekten. Allah hakkında hayırlısını versin. Herşeyin bir vakti saati vardır diye düşünüyorum canım. O ne zaman ol derse olacak ümidini yitirme pes etme beni düşün 17 sene hep olacağına inandım öpüyorum seni. Kendini üzme .

10. 17 Aralık 2008
  11. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zigo nerde yaptırdın canım tedavini lütfen yazarsan sevinirm..
    rabbim yar ve yardımcın olsun güzel düşün ki güzel çıksın sonucun.

12. 17 Aralık 2008
  13. sena81

sena81 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizi takip ediyordum.hamile kaldığında çok sevindim.inan hamilelik haberleri bizede umut oluyor.sakın kendini üzme.peşin yargılara varma.moralini yüksek tut.bebeğinle konuş.hiçbirşey bitmiş değil.herşeyin başı moral.üzgün olmanın sana ve bebeğine faydası yok.eğer gerçekten kötü birşeyler varsa zaten sonra üzülüceksin.şimdi kendini yıpratma.dirençli ol şuanda hamilesin ve bunun mutluluğunu yaşa.aklına kötü şeyler getirme.çok geçmiş olsun.umarım herşey düzelir.bizi haberdar et.

14. 17 Aralık 2008
  15. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaşadığın şeyi bende yaşadım ama benim kanamam çok fazlaydı transferimin 21. günü malesef düşük yaptım benimde değerlerim kanamaya rağmen hep katlanıyordu sende benim gibisin sanırım sanada iğne verilmedi galiba hangi doktora danıştıysam iğne verilmesi gerekiyordu dediler kanaman başladığından itibaren ama tabi geç kalmışlardı bunu söylemek için sen ümitlenme çok ama alllahım çok büyük sesini duyar umarımm

16. 17 Aralık 2008
  17. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize çok teşekkür ederim.ben memlekette hazırlanıp anatoliada transfer oldum.artık hamile olmadığımı biliyorum.doktor ilaçları kesmemi söyledi.dış gebelikten çok korkuyorum ama dış gebelikte ağrı falan oluyomuş heralde.aslında hiçbirşey bilmiyorum.herşey bomboş.çok kötüyüm.3 yıldır hep testte çift çizgi çıksın diye dua ettim.bugün çıktı ama sevinemedim.hamileyim diyemedim ne kötü bişey allahım.sabır ver allahım.kötü durumda olan herkese yardım et allahım.

18. 17 Aralık 2008
  19. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ya nasıl ya .....
    çok üzüldüm ... olumsuz her haber çok üzer ama sürecinin başından beri iletişim halinde olduğum , neredeyse her aşamasından haberar olduğum arkadaşların böyle haberleri daha çok etkiliyor ...
    canım , bence de dış gebelik gibi görünüyor .. Allahım hakkında hayırlısını versin :Saruboceq: