kese gözüktü bebeğim gözükmedi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve SuRMeLi tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : SuRMeLi
  1. SuRMeLi

SuRMeLi yiğitim cennetteki yavrum.. Pro Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar buğün ultrasona girdim kese gözüktü fakat bebek daha gözükmedi
    doktorum bebek daha rahimde değil ve düşük tehliken var dedi mafoldumben
    bebek kaç haftalıkken gözükür ve 5 haftalıkken gözükmemesi normalmidir offf yardım edin sancımda varmafoldumben

2. 4 Haziran 2010
  3. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    biz keseyi 6.haftada görmüştük.bebeği ve kalp atışını ise 8.haftada duyduk ve gördük.ilk haftalarda herkesin düşük tehlikesi vardır.mesela benim çok kanamam olmuştu.10.haftama kadarda devam etmişti.ama alaha şükürler olsun ki şimdi 35 haftalık olduk kızımla

4. 4 Haziran 2010
  5. xenalix

xenalix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebegin gozukmesi icin daha erken canim....kanaman falan mi var dusuk tehlikesi var demesi ilginc geldi de....ben yurtdisindayim 12 haftaya kadar bi sikintin yoksa bakmiyorlar..cunku goremiyorsun bebegi....bizim memlekette biraz acele ediyoruz sonra goremedik kese bos mu diye sikintilar olusuyor...sen icini ferah tut...biraz gecsin bebisini gororsun insallah...bu arada da dinlenmeye bak...kafani rahatlat ki bebisin de rahat olsun.....

en azindan hamile kalabildigini biliyorsun..ben de ilk bebegimi kaybettim simdi yine hamileyim 5 arti 4...daha gitmedim doktora icim icimi yiyo ama gitsem de bisi goremicem..

6. 4 Haziran 2010
  7. melis84

melis84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sürmeli merhaba canım. ben de geçen hafta gittim doktora.1 ayın içindesin dedi kese gözüktü bebek görünmedi.ama doktorum daha çok erken kese bile görünmeyebilir demişti.bildiğim kadarıyla bebek de 6-8 hafta arası görünüyor.doktorun niye öyle bişey dedi ki?kanaman falan mı var? yani zaten normal şu anda görünmemesi.hiç sıkma canını:eek:lmaz:.. bi de düşük tehlikesi varsa projestan veriyolar verdi mi sana doktorun?

8. 4 Haziran 2010
  9. SuRMeLi

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    153
    sancım var sadece kızlar
    kanamam yok
    meliscim projestan ne ki ?
    ilaç falanmı

10. 4 Haziran 2010
  11. melis84

melis84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya bi de arkadaşım bazen doktorlar en kötüsünü söylerler..moralini bozarlar insanın...ben şu anki doktorumdan önce başkasına gittim.iki hafta falan önce.gecikmem var vs. dedim.neyse ultrasonla baktı.göremeyince ben bişey göremiyorum.bi de vajinal bakalım çoktan görünmesi gerekirdi.yok nerde olduğunu görmemiz lazım falan dedi.(sanki dış gebelik ima etti)halbuki daha çok minikmiş o zaman.baktırmadım vajinal falan.moralim nasıl bozulmuştu ama doktordan gelince kaç saat ağladım Allah bilir.yani diyeceğim çok takma kafana ...keyifli geçirmeye bak günlerini.sen rahat ol.daha çok küçük o büyüyecek o zaman görünecek inş..:KK46:

12. 4 Haziran 2010
  13. melis84

melis84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet ilaç canım.düşük tehlikesi varsa veriyor doktorlar.rahim kaslarını gevşetiyormuş.

14. 4 Haziran 2010
  15. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vajinal ultrasonla bakıldı mı?? bakıldıysa eğer görünmesi lazım benim günüm geçmeden gittiğim için kese görüldü bebek görünmedi vajinal baktı sonra ... çünkü bende boş gebelik olmuştu önceden vajinal bakınca göründü kesenin içi...

16. 4 Haziran 2010
  17. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Canım sıkma canını dualarımızla Allah ın izniyle bişeycik olmas bebişine :Saruboceq:

18. 4 Haziran 2010
  19. SuRMeLi

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    153
    vajınal değil karından bakıldı canm
    meliscim inşallah canım tedirginim
    o ismini verdiğin ilacı bebek düşerkenmi veriolar yani kolay düşsün diye