Kese oluşmamış:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gerekli tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : gerekli
  1. gerekli

gerekli Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba..
    Daha önce üye olmama rağmen bu ilk mesajım. Sadece yazılarınızı takip ederek bilgi edinmeye çalışıyordum. Ama bugün gerçekten çok ihtiyaç duydum. Son adet tarihm 6 Temmuz du. 4 ağustos ve 6 ağustos ta kan testi yaptırdım değerler sırasıyla 99,39 ve 226,81 di. Pozitifti yani. Dün akşam saatlerinde çok hafif bir kanama oldu ve doktora gittik. Kese oluşmadığını söyldei. O an çoookk üzüldüm. Belki yumurtlaman geç oldu , bu bir dış gebelik değil bence hamileleik devam edecek dedi. Kese oluşmaması umudumu kırdı. Arkadaşlar en geç ne zaman oluşur kese?:KK43:
    Son düzenleme: 13 Ağustos 2008
  2. 13 Ağustos 2008
  3. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canim o kanama yerleşme kanamasi olabilir belki geç döllenme olmuştur .inşlallah'ta öyledir.zaten şuan daha 1 haftlik bi geçikmen olmuş 3 ,4 gün dha bekleyip tekrar doktora git bence ozaman keseyi kesin görürsün hem keseyi görmen için adet günün en az 10 geçikmelidir, haa bide aşağidan baktirisan görürsün yukarda 10 gün geçsede biraz zor görülebilir.
  4. 13 Ağustos 2008
  5. gerekli

gerekli Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım yüreğim biraz olsun ferahladı. Çok teşekkür ederim. Doktor pazartesi tekrar görmek istedi beni. İnşallah sonuç iyi olur.
  6. 13 Ağustos 2008
  7. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende senin gibi erken gitmiştim kese gözükmüyo ama dış gebelikte yok demişti bir hafta sonra gene bakarız dedi ve keseyi gördüm suan 12 haftalık hamileyim üzme kendini canım benim herseyin hayırlısı ama bence senin kesende daha gözükmedi stres yapma canım umarıım hamilesindir haber verirsin canım....stres iyi gelmez hayır olsun de bekle canım
  8. 13 Ağustos 2008
  9. gerekli

gerekli Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Darısı başımıza inşallah diyelim cnm. İşin kötü yanı günlerdir kendi kendime doğum stresi yapıyorum. Korkuyordum. İYüce Rabbim in gücüne gitti demek. Önce bebek bir yaşama yeteneği kazansın değil mi? Daha bebek görülmemiş,kalp atışları başlamamış nasıl doğuracağımı düşünüyordum. Rabbim hepimize hayırlısı olacağı şekilde nasip eylesin inşallah.
  10. 13 Ağustos 2008
  11. kapkara

kapkara Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk gittiğimde göremedik ama rahim kalınlığına bakmıştı,bayağı kalınlaşmış demişti..seninkine baktımı..??bide b hcg 1500 lerdeyken falan ancak görünüyor..stres yapma bence çünkü b hcg güzel artmış...:)))
  12. 13 Ağustos 2008
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canim benim insallah en kisa zamanda hamile kalirsin tekrar...boyle birseyi duymamistim hic ne diyecegimi bilmiyorum...
  14. 13 Ağustos 2008
  15. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olsun canım benim öyle seyler düşünmen normal her hamile yasar o endişeleri kendini öyle seylerle sartlandırma herseyde vardır bir hayır gelmediysede gelecegi zamanı vardır sen öyle kötü seyler düşünme senin o düşündüklerini bizde düşünüyoruz canım gayet normal Allah içimizden geçenleri iyi bilir....onu içinde tam anlamıyla hissetsen ve görsen inan çok ama çok rahatlıycaksın aklına öyle seyler gelmiycek sen içini rahat tut canım hayırlısı olsun inş hepimizkaydirigubbakcemile5 için
  16. 14 Ağustos 2008
  17. hiç üzme kendini, bak doktorda dış gebeliğe ihtimal vermemiş... Allah'ın izniyle 2 hafta sonra falan görünür...
  18. 14 Ağustos 2008
  19. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    63
    canım erken daha merak etme ..değer 1500 lere gelsin o zaman görülür inş..hayırlı olsun..