kese - sat uyumsuz :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve arsivist tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : arsivist
  1. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba, ben sat'a göre 5+3 günlük hamileyim ama bugün doktora gittiğimde doktor kesenin çok minik olduğunu ve ve 4 haftalık göründüğünü söyledi. dün de kahveregi lekenlenmelerim oldu. doktor şimdilik beklemekten başka çare yok dedi. kese etrafında bir kanama görünmüyor. düşük vs diyemem henüz erken dedi. tabi vajinl ultrason dedi ama ben eski vajinismusluyum hatta hala tam olarak yenmiş sayılmam yok dedim ben ypamam. ne yapmalıyım başka bir dokora mı gitmeliyim beklemeli miym? fikirlerinize ihtiyacım var :KK43:

selemalp bunu beğendi.
  2. 4 Ağustos 2009
  3. periwinkle

periwinkle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım seninle aynı durumdayız benimde sata göre 6 hafta olması gerekiyordu
    ama doktor usg ile bakınca ancak 5 haftalık dedi iki gündürde kahverengi lekelenmem var
    bugün 4de doktora gidicem yine bakalım ne diyecek dönünce yazarım sanada

4. 4 Ağustos 2009
  5. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım güzel haberler getirirsin inş. peki sana düşük önleyici ilaç verdiler mi;? yani doktor başından mı savdı beni ondan çekiniyorum :KK43:

6. 4 Ağustos 2009
  7. periwinkle

periwinkle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktor tehlike görünce progestan verir
    hap olarak oda olmazsa iğne bana bişey vermedi tehlike yok demişti
    1 hafta önce gitmiştim ama iki gündür geçmedi lekelenme
    bugün ne diyecek bakalım sen emin olmak istiyosan başka bir doktora daha görün bence
    vajinal usgyede girebilsen emin olurdun

8. 4 Ağustos 2009
  9. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    uzme kendini bir hafta geriligi onemsemiyor doktorlar, arayi kapatirsin ilerde, sen kendine dikkat et, yemene icmene bol bol su; 3 litre en az, sicak diye arti iki bardak diyorlar hatta.kendini rahatlat, Allahim sana emanet bebegim, hayirlisini ver diye dua et. gerisini lutfen takma. birkac haftaya Insallah guzel haberlerini de vericeksin bize. bir hafta gerilik gercekten problem degil bundan sonrasi onemli.

10. 4 Ağustos 2009
  11. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada arkadasim mesajini tekrar okudum, ustten bakildigi icin de net gorulmez, hele alttan bakilmadan bunu hic takma. biraz sabret bir haftaya bak farkli olucak sonuc, alttan bakilmadigi icin kalp atisini da gec alirsin, sonradan bunu dert etme diye bastan soyluyorum. sana tavsiyem ayrintili ultrason yapilan bir yerde baktirman tabii doktoruna sorarak. ama buyuk ihtimal ustten bakildigi icin ben ayni hafta 4 doktor gormustum ikisi ust uste ayni gun, mmlik hesaplar oldugu icin hepsi farkli olcuyor. sen bol suyunu ic, gonlunu ferah tut. Insallah her sey gonlunce olur.

12. 4 Ağustos 2009
  13. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım alttan baktırsan cok daha net gorurdun aslında. özlem80 inde dedıgı gıbı ustten cok net goruntu alınmıyor. benımkı 10 haftalık cok net goremedı ve dun yıne alttan baktı. endıselenme sen 1 haftalık bı farkı kabul edıyor doktorlar. bebegın saglıklıysa kalbı atıyorsa uzme kendını ıcını ferat tut. allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın.

14. 4 Ağustos 2009
  15. alhan

alhan dünyama hoşgeldin meleğim Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    öncelıkle bebişlerinz hayırlı olsun arkadaslar.bende sızın gıbıydım doguma kadar 1-2 hafta gerıden gıttı bebegım ama hıc sorun olmadı bende düşük tehlıkesı yasadım lekelenmelerınz varsa dıkkat edın kendınıze olurmu kızlar?rabbım tamamına erdirsin inş.

16. 4 Ağustos 2009
  17. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim kızlar. ben de iyi hissediyorum kendimi. inş birşey yoktur. ctesi tekrar gidicem bu arada mutlaka değişiklikler olcaktır. inş bir sorun olmaz. rabbim herkese hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin.

18. 4 Ağustos 2009
  19. periwinkle

periwinkle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende bugün doktora gittim doktor pek ilgilenmedi
    usg bakmadı bile sadece beni dinledi ve progestan verdi
    düşecekse zaten düşer dedi eğer düşmezsede haftaya
    kalp atışlarını duyarız dedi (bende kendi kendime bir doktor bu