kese var bebek görünmedi.acil yardım lütfen

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve darkangelis tarafından 27 Kasım 2009 başlatılmıştır.

27 Kasım 2009
    Konu Sahibi : darkangelis
  1. darkangelis

darkangelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar.çok kötü günler geçiriyorum lütfen yardıncı olun akıl verin bana.20 ekim son adet günüm.17 kasımda hcg 358 çıktı.dün yani 26 kasımda keseyi gördü yalnız bebeği göremedi.lekelenmelerde oluyor.bana direk salıya kadar gürünmezse kürtaj dedi.çok korktum.bebeğim sizce görünmemesi normal mi? 5+3 günlük hamileyim sanırım.
    cevaplarınızı bekliyorum.kaydirigubbakcemile

2. 27 Kasım 2009
  3. tubatubatubatuba

tubatubatubatuba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bilmiyrum canım biz bebeği 8+3 de görmüştük, 6+1 de kese görünmüştü ama kanamam falan yoktu doktor kötü bişey dememişti bebeği aldırmadan önce bi doktora daha danış derim ben

4. 27 Kasım 2009
  5. darkangelis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bu doktorlar alışmış heralde direk almak istiyolar.daha kese geçen c.tesi ilk göründü hemen bebeğin görünmesini bekliyor.çok korkuyorum.sağlıklı bir şekilde kucağıma alsam.

6. 27 Kasım 2009
  7. honeycim

honeycim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence daha erken bebbeğin gözükmesi için başka bir dr a daha git derim ben...hakkında hayırlısı olsun canım

8. 27 Kasım 2009
  9. darkangelis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol ama bayramı bile yaşayamıyorum.yataktan çıkmıyorum.Allah ım can verir inşallah.hepinizin dualarını bekliyorum.

10. 27 Kasım 2009
  11. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya ne olur once doktoruna su soruyu dor HCG 1500u gecmeden BEBEK ZATEN GORUNMEZMIS hatta kese icin demisti ze diyorsun sen doktor amca de HEMEN ALMAK DIYE ACIYORLAR AGIZLARINI BU DOKTORLAR SANKI INSAN VUCUDU OTOMATIK ILLA DEDIKLERI GB OLMALI
    ya kusura bakmayin ama ben hamileyken aynen 320 hCG sonucumla doktoruma gitmek istemistim 1500 olmadan hicbir sey gorunmez gelmeeeeeeee demisti biz de beklemis ve sonra gormustuk.
    neden doktorun bunu soylememis de seni bu denli uzmus. cok sinirlendim, ne olur uzulme inan ben benim doktorumun yalancisiyim ama doktorumun bilinen onemli bir doktor oldugunu soylemem belki sende guven olusturur.
    lutfen bayramini zehir etme, guzelce dinlen bol su ic, dua et.
    Allah saglikla dogumdan geldigin gunleri bize yazmani da nasip etsin.
    1500 HCG konusuna guven. sende su an ancak gecmistir 1500u mutlaka bekle bir doktorla kalma.
    :nazar:

Son düzenleme: 27 Kasım 2009
  12. 27 Kasım 2009
  13. darkangelis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CANIM 17 SıNDE 358 di şimdi daha fazladır.yani 5+3 GÜNLÜĞÜM.doktora çok kızdım kesin bayramdan sonra başka doktora gitcem.birde yalnızdım eşim yetişemedi işten.kürtaj çok kötü bir kelime.psikolojim bozuldu.

14. 27 Kasım 2009
  15. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evet tatlim farkettim ama hesaplayinca zaten daha birkac gun once 1500 olmussundur. ayrica 1500u doktor kese icin demisti bana. dusun bebegi gormek ve kalp atisini almak cok daha yuksek degerlerdir. sen de daha yeni gecmissin. bu isin en alt seviyesi vardir 1500gb ama kitaplik bir konu degil inan burda ne ornekler gorerek ogrendik bunu. bunun icin mutlaka baska doktora da git. ve en sonuna kadar bekle.
    ayrica kurtaj lafini lutfen henuz agzina alma zaten sadece adi urkutucu kendisini anlamiyorsun bile, yaa konusmayalim bunu, olmayacak oyle bir sey. Allah hayirlisini nasip etsin.

16. 27 Kasım 2009
  17. darkangelis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ediyorum.Allah razı olsun inşallah güzel haberlerimide yazarım.

18. 28 Kasım 2009
  19. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben 5hafta 6 günlüğüm.dün gittim doktor bakma gereği bile duymadı,kalp atışı için erken diye.bayramdan sonra gel dedi.senin doktor kürtaj meraklısı galiba.