kesenin üzerindeki kanama alanı acil yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve AYSEECE tarafından 11 Kasım 2010 başlatılmıştır.

11 Kasım 2010
    Konu Sahibi : AYSEECE
  1. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar pazar akşamı ayağa kalkmamla bir kan boşaldı. hemen doktora gittik.kesenin üzerinde kanama alanı var dedi. dikkat et.dedi. yat hep dedi. baska bişey demedi.bu konuda bilgisi olanları yardım edecekleri bekliyorum. çokmu risklibir dur8m

2. 11 Kasım 2010
  3. pamuksel

pamuksel delüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım geçmiş olsun bende dün akşam dr. kontrolündeydim kesenin yanında hafif bir kanama var dedi hemen progestana başlatıcam seni dedi zaten düşük tehdidim var ayrıca kan sulandırıcı olarak coraspin ve clexan 0.2 iğne kullanıcam. Kesinlikle yatak istirati yapman gerekiyor.

4. 11 Kasım 2010
  5. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    peki cnm bu kanama alanı dinlenince geciyormuymuş. ve düşüğe sebepmiymiş.ben doktorum aspirini kesti bu olaydan dolayı

6. 11 Kasım 2010
  7. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    birde cnm suansda kanama kesildi.bende iğne ve progestan kullanıyorum.bayram için memelekete gitmek çok istiyorum moralman iyi gelecek. 2 saatlik yol. doktorum git derse gideyimmi sence yoksa riskemi girmiş olurum

8. 11 Kasım 2010
  9. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yardım edecek kimse yokmu

10. 11 Kasım 2010
  11. daphne06

daphne06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ben 16 haftalıgım bendede kese cevresınde kanama alanı var hamileliğimin basından beri kurtulamadım bir türlü. progestan kullanıyorum. hiç bir yere gitme bence sen işi sağlama al sonra birşey olur kendini suçlarsın yat benim gibi başka birşey yapma bence

12. 11 Kasım 2010
  13. pamuksel

pamuksel delüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bence hiçbir yere gitme bizde Bursaya gitmeyi düşünüyoduk ama şimdi büyük ihtimal gitmem yorulmamam gerek. birde dr. aspirini kesti diyorsun neden vermişti ki şimdi kesti kan pıhtılaşma sorunun yok muydu ki senin de.

14. 11 Kasım 2010
  15. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cnm senin hala düşük riskinmi var.4hafta dolmuş. doktor geçmiş derse yinede gitmeyeyimmi.neden olur bu kanama alanı benim doktor tam bilgilendirmiyot

16. 11 Kasım 2010
  17. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    öyle bir sorunum yok.tüp bebekle oldu benim. en bastan beri aspirin içiyordum. şimdi kanama alanı olunca kesti.neden olurmuşbu kanama alanı. birde doktorum geçmiş kanama falan yok derse yinede gitmeyeyimmi sence.yani o git sorun olmaz dersedemi gitmeyeyim

18. 11 Kasım 2010
  19. pamuksel

pamuksel delüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim en yakın arkadaşım tüp bebek ikizlerine 2,5 aylık hamileyken aşırı kanama şikayeti ile ( pıhtı halinde ) hastanede 1 hafta süre ile yatmak zorunda kaldı bayağı bir iğne serumlar falan yedi kanama rahminin içindeymiş nedensiz olduğunu söylediler ona da çok şükür bebekler sağ salim doğdular 7 aylıklar maşallah dr. git derse sen bilirsin ben gitmem böyle bir durumda. Allah ol derse olur yiyecek ekmeği varsa doğacak fazla kafana takma bol bol dinlen sıvı tüket.