kesilmeyen akıntı bi bakın canlarım........

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve angell2008 tarafından 17 Haziran 2008 başlatılmıştır.

17 Haziran 2008
    Konu Sahibi : angell2008
  1. angell2008

angell2008 Guest

kızlar ben 29 mayıs ta adet oldum 8 haziranda yumurtlamanın habercisi olan o akıntı geldi hani uzayanından neyse o günü değerlendirdik akıntı 5 gün devam etti son gelen hafif kanlı gibiydi sonrada normal akıntıya dönüştü ve hala kesilmedi koku renk değişikşiği gibi birşey yok normal fizyolojik akıntı ama geçen ay 3 gün oldu yumurtlama günümde sonra arkası gelmedi kesilmişti eşim burda olmadığı için o ay boş geçmişti şimdi bu akıntımda normal dışı birşey görsem renk koku yada aşırı fazlalık doktora gidecem ama yok birde karnımda hafif şişlik var ve kasılmalar oluyor ara ara sanki birşey batıyo gibi sonra kesiliyor sizce sebebi ne olabilir bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edin............a.s.

2. 17 Haziran 2008
  3. ELF-RCP

ELF-RCP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım valla ben bu yumurtlama olayını anlayamadım gebelik belrtisini anlayamdım her bünyeye göre değişio demekki seninki gebelik belirtisi gibi sanki anlattığın kadarıyla ma aakıntı kadın hastalıllarında en başta gelen en sık rastalanan belirti ama bendede yumurtlama döneminde aynen senin olayın olmuştı bi defa doktora söledim gayet normal yumurtlama dedi seninkide aynen öle bişey benimde mesela aşırı derecede kasık ağrım var sabahtan beri miğdem kötü nedir anlamadım adetimede daha 15 gün var

4. 17 Haziran 2008
  5. angell2008

angell2008 Guest

canım senin yumurtlama günün ne zamandı benimki gibi erken yumurtluyorsan adetine 15 gün kala bu tür belirtiler normal yani gebe kaldıysan o dönemde şimdiden belirti verebilir son adet tarihin nedir ve iki adet aran ne kadar sürüyor canım

6. 17 Haziran 2008
  7. ELF-RCP

ELF-RCP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım ben en son mayıs 31 de adet gördüm işte haziran 5 yada 6 sı gibi bitti sonra bi kaç gün sonra yumurtlama başladı herhalde ama hala ağrım var anlayamadım ciddi bi kasık ağrım var ve miğdem sabahtan beri kötü angell umutlanmak isteöiorum sonra çok üzülüorum çünkü biliyomusun arkadaşım

8. 17 Haziran 2008
  9. angell2008

angell2008 Guest

bilmez olurmuyum canım bende aynı durumdayım ama kendimde bir farklılık hissettimmide düşünmeden edemiyorum senle adet tarihimiz çok yakın yumurtlama günümüzse aynı gibi umutsuzda yaşanmıyor napacaz arkadaşım ama bu ay yumurtlama günümü 1 gün değerlendirebildim yani çok düşük bir ihtimal gibi ama bu nasip işi 7 ay önce gebe kaldığımda eşim yanımda yoktu o ay boyunca sadece 2 defa olmuştu ama gebe kaldım oyüzden umutlarımız ne zaman yeşerir allah bilir hakkımızdan hayırlısı bakalım..........:içelim:

10. 17 Haziran 2008
  11. ELF-RCP

ELF-RCP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki hayırlısı her hamile kalan yumurtlama günü kalmıoki normal bi günde hamile kalanda var o kadar kendini yumurtlama gününe odaklama bence ben yapmamaya gayret ediorum bana doktorumda dedi sayma yumurtlama falan bırak canınız ne zman isterse o zman ilişkiye girin dedi eğer çocuk moduyla yumurtlama moduyla girersen beyin hormanları organları yönetir sonra hamile kalıcan olsada kalamazsın psiklojik olarak acaba oldumu dediğin an kendini geri çeker herşey dedi bana doktorum tabi bende takmıcam diorum ama 3 gün düşünmesem 4 cüde acabamı diorum açıkçası

12. 17 Haziran 2008
  13. selence

selence Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    angell2008 benim de 29 mayıs adetimin ilk günü umarım hamile kalabiliriz bu ay hsg çektirdiğim için daha bir ümitle bakıyorum ama en az 6-7 gün var sonuca bakalım kısmet seninde hayırlı haberlerini bekliyorum allah herkesin gönlüne göre versin canım

14. 17 Haziran 2008
  15. angell2008

angell2008 Guest

inşallah canım yaaa ben bu ay pek umutlu değilim aslında ama bu belirtilerde soru işaretine sebep oluyor umarım bir mucize olurda umutlarımız yeşerir canım birbirimizi takip edelim gelişmelerle olurmu bakarsın gebelik testini beraber yaparız.............a.s.

16. 17 Haziran 2008
  17. selence

selence Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah seninde böyle umutsuz bir anında olurda büyük bir sürpriz yaşarsın. ben 25 haziran çarşamba gününe kadar olmazsam 26 haziran da test yapmayı düşünüyorum inşallah kısmet olursa o gün birlikte yaparız mutlaka haberdar edelim birbirimizi dualarım seninle..........

18. 17 Haziran 2008
  19. angell2008

angell2008 Guest

bende 23 haziran da fortel test yapmayı düşünüyorum normalde 26 sında olmam gerek bekliyebilirsem 26 sına beklerim inşallah beraber seviniriz canım benimde dualarım seninle gelişme olursa bilgi ver olurmu canım..........