Kesin sonuç alanlar buraya

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve mymelino tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : mymelino
  1. mymelino

mymelino Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar kesin sonuç aldığınız yöntemi yazın lütfen........kurtulalım çatlaklardan..................

2. 16 Ağustos 2009
  3. asiyam

asiyam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba .. bütün çözüm yazıları etkili ama kesin sonuç vermiyor buz kese bunları bırakmamak gerekiyor :) benim 2 ayrı karışımım var ve birkaç arkadaşımda işe yaradı dilerseniz ve zaman ayırabilirseniz çözüm olabiliyor. öncelikle KESE şart !!
    20 gr kakao yağı
    20 gr badem yağı
    20 gr kayısı yağı
    20 gr gliserin
    10 gr keten yağı
    10 gr saf zeytin yağı
    10 gr çörek otu yağı
    10 gr kantaron yağı ( BÜTÜN YAĞLAR KARIŞTIRILIP HER AKŞAM YATMADAN 1 SAAT ONCE MASAJ YAPILIR !! YANLIZ BU BAYA Bı DERıN ÇATLAKLAR ıÇıN ETKıLı.... AŞAĞIDAKı TARıFSE DAHA AZ ÇATLAKLAR ıÇıN ÖNERıRıM.. :))

20 adet aspirini toz haline getirin 10 adet limon suyu ve aynı oranda susam yağı karıştırıp yine her akşam masaj yapıyoruz en geç 1 ay içinde sonucu görebilirsiniz tabi düzenli yaparsanız .. ÖNEMLıı !!! göğüs bölgesinde sert değil hafif bir masaj yapın lütfen :)

4. 16 Ağustos 2009
  5. mymelino

mymelino Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çook sağol...benim çatlaklar çook eski.......yani derin çatlaklar için olanı deniyeceğim.....

6. 17 Ağustos 2009
  7. liena

liena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    paylaşımın için teşekkürler asiyam bir şey sorcam bu ikinci tarifte 1 ay içinde sonucu görebilirsiniz demişsin ya 1 ay sonra eninde bir değişme mi oluyor yoksa rengi falan mı değişiyor?

8. 20 Ağustos 2009
  9. senolum

senolum Guest

denicem çünki aynaya baktığımda tiskiniyorummÇok üzgünüm çoook

10. 20 Ağustos 2009
  11. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çilek yağıyla düzenli ovun ben sonuç aldım bu kadar karışıma ne gerek var ki..

12. 26 Ağustos 2009
  13. haggard

haggard Guest

benimkiler de çok derin ve doğum çatlağı değil kilo alıp vermekten olanlar.dizlerimin arkasına kadar var..ben bu aspirinli tarifi her gün kese yapıp deniz tuzu ile ovduktan sonra bacaklarıma deneyeceğim...pek umutlu olduğum soylenemez ama bir değişiklik olursa haber veriririm...ilk verilen tarifte daha etkili deniyor ama belki onuda yaparım....of bi geçse ne olursa olsun yapmaya razıyım :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ağustos 2009
  14. 27 Ağustos 2009
  15. banugokhan

banugokhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    18 yaşındayım son 6 ayda 25 kilo aldığım için çok geniş ve kıpkırmzı çatlaklarım var napıcam benn

16. 27 Ağustos 2009
  17. haggard

haggard Guest

kırmızı ise yapılacak sey cok....en azından azaltırsın sorunlu olanlar beyaz olanlar...onlar eski ve hiç geçmiyor senağlama arkadaslar valla bana en iyisi takmamak onlar geçmio diyo tüm arkadaslarım..ileri beyaz catlaklar için bir yontem bilen varsa ogrenmek isterim ama benim duydugum hiç yok...(buzlu terapi dısında o da toplam 4000euroya falan patlıyormus, yok ben almıyım..)

kırmızılar için kahve limon karısımı yapıp suruyorlar "Çatlakta neymiş torunum" isimli foruma bak...onu uygula canım işe yarar birde hergun kese ile ov o bolgelere masaj yap bol bol yag sur kurumasına izin verme...

18. 27 Ağustos 2009
  19. Jynee

Jynee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya daha 16 yasındayım ama kalcalarımda beyz ctlaklar vr ne yapacağım lutfen kesın sonuc aln bırı yardm etsnn plss...:gitme:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.